+1 oy
962 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar günaydın sorum başlıkta öncelikle bu soruyu sorduğum için özür dilerim aynısı benim basimda var çünkü . Kusura bakmayın :(

32 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bilmiyorum ama merak edipte baktım bi kaç sefer geçmişine bir şey yakalamadım  

İzlemeyen erkek nadırdir o yüzden çok takip etme gereği duymadım izliyorsa da Rabbim sorsun hesabını
-Reklam-
+2 oy
(7,791 puan) tarafından
İzliyodu yakakadim 2. De dövdüm sonra dedim bu son daha gorursem bi dk durmsm. O gunden beri yok cnm şükür :)
(12,264 puan) tarafından
Musta ne kız
(7,791 puan) tarafından
Ya yüzük gibi bi sey var ya 4 psrmags tskiyon bekarken muşta bicak vs ilgim coktu adim yazam bıçağım vardi akrepli fln kayboldu :) cok srver alirdim asdff bissuru maket bicagi cakmak koleksiyonum var. Muşta yaz google a cikar.
tarafından
Kizzz sen erkeksen Muş'ta neydi Allah seni napmasin bendede kelebek vardı :))
(7,791 puan) tarafından
Muşta daha iyi kelebek öldürür kız :D ama seviyorum ya tesbih bile bakardim onceden addfgg sallardim fln erkek fatma gibi
tarafından
Vala mi ayy kizz:))
0 oy
(60 puan) tarafından
Eşimde yapıyor bbunu normal mi bilmiyorum ama ilişkimiz zedelenxek nerdeyse . Bağımlı haline geldi . Onun :( kavga çıkartıyor onun için 
0 oy
tarafından
Hiç şüphe duymadım telefonu her zaman ortaliktadir parmak izinle açılıyor zaten yapsa illa önüme çıkardı geçmiş silmeyi falan bilmez zaten benim ki 
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Yok kız izlemez .izlese ben onla isim asla olmazz
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gerektiği zaman izlediğini biliyorum benim ihmal ettiğim durumlarda bu benim için sorun teşkil etmiyor herkesin özel hayatı
(13,202 puan) tarafından
Hastalık boyutunda değil çok şükür. Defalarca yazdım bu konuyu kimse anlamadı günahı onu ilgilendirir herkesin ailesi kendi düşüncesi yıkılınacak birşey de yok bu konuda Müslümanım hacıyım hocayı diyen biliminsanıyım diyen yapıyor fizyolojik birşey ve mahkeme bile erkeği haklı buluyor bu durumda
(12,264 puan) tarafından
Hastalık derecesinde eşin demiyorum
Ama bu bilimsel birşey hastalık bir kerede izlesen  her gün de izlesen fark etmez saygı duyarım sana
Ama ben karşıyım
Herkesin kendi hür düşüncesi
(13,202 puan) tarafından
Yok hastalık oldu mu ayrı veya sapıklık dedin demedim kuzum. Herkesin düşüncesi geçen gün arkadaş buna benzer bir post paylaştı eşi için gecelikli kadınlara bakıp tatmin oluyormuş boşanma davası açmışlar erkeği haklı kadını haksız bulup 100 bin TL tazminat istemiş erkek tarafı ki haklı bence kişisel özgürlüğe ihlal
(7,791 puan) tarafından
Oha yuhh aslis bizim kocalar duymadin bunu adfghh
(13,202 puan) tarafından
Öyle kuzum genişlik değil asla mahkemenin kararı gibi düşünüyorum
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Yoğun çalışıyor.izlicek vakti olmaz zaten normalde bakmaz diye düşünüyorum .vakit kaybı diye düşünür genelde böle seyleri 
0 oy
tarafından
Hiç izlemez öyle şeyleri ama belki de ben yakalamadım
0 oy
tarafından
Şimdiki eşim film izlerken bacakları açık kızlar var diye filmi değiştirtiyo film bile izleyemez oldum diriliş Ertuğrulun tekrarlarını izlemekten gına geldi artık bana :D amaaaa boşandığm bi dangaalak vardı eş bile demek istemiyorum kendi izlemesini geçtim bana zorla izletirdi çok afedersin benle zevk alamadığı için onları izleyerek benimle ilişkiye girerdi yada o onları izlerdi bana elimle onu tatmin ettirirdi ve ben boşanamıyodum bile bu manyaktan tehdiitler şiddetler zorla tutuyodu yanınnda en son evden kaçtım kurtuldum çok şükür şimdi rabbim gönlüme göre bi eş verdi orda yaşadıklarımı unutturdu bana
(403 puan) tarafından
Ağzım acik okudum insan mi o ya pislik herif Allah yüzüne bakmış da kurtulmussun canim
(2,244 puan) tarafından
Ne zor günler yaşamışsın sen öyle allahım ne diyeceğimi bilemedim Allah bundan sonra yüzünü hep güldürsün inşallah
tarafından
Amin canlar teşekkür ederim valla ne günler atlattım ama geçti gitti çok şükür Rabbim bu durumda olan herkese yardım etsin bol dua edin duadan başka çaremiz yok zaten
(403 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(141 puan) tarafından
bazen izliyo bakiyo benimki :(
0 oy
tarafından
Izlemez hiç ama arada sırada  ızlemesı bana göre abartılacak bıdzey degıl burda üstünde birini yakalamışlar gıbı tepkı verıyolar, ama bagımlılık ıgrenc tabı 
0 oy
(707 puan) tarafından
Evet izliyor pis sapik.Allahin belası.Boyle ahlaksizlari Allah bildiği gibi yapsın.
(60 puan) tarafından
Amin amin :(((
0 oy
tarafından
İzlemişti geçmişti pişman ettim bilmiyorum kontrol ediyorum ama izliyorsa Allahaverir hesabıni
(60 puan) tarafından
Nasıl pişman ettin
0 oy
tarafından
Cınsellıge o kadr duskun bı ınsan degıl benm esım. Telefonu hep ırtalıkda acılda oyle bısy olsa mutlaka gorurdm . Guvenıyorum ben esıme
0 oy
tarafından
Hiç denk gelmedim şüphelenmedim yapsa görürdüm ama geçmiş silmeyi falan bilmez 
0 oy
(7,947 puan) tarafından
İzlemeyen erkek yoktur yakalanmayan erkek vardır
(791 puan) tarafından
Aynen öyle bnde eşimden beklemezdim yakaladım siteleri engeldim 1 ay izlemedi br ara gene açmış izlyo ya onlr da kendini öyle tatmin ediyor illa izlyolar bakyrm izlemiş ya yüzüne tüküresim gelyo YÜZÜNE hep vryom diyorm bide namz kılyon evlsn her aklma gelince tokat gibi vryom
(7,947 puan) tarafından
Çoğu kişi yapıyor benim eşimde birkere bakmıştı ben gördüm ama yüzüne vurmadım bikere sadece izliyomusun diye sordum yok dedi ondan sonra baktım bı kaç kere görmedim aman izleme desek de yapıyolar
tarafından
Her erkek izler diye bisey yok. Benim esim izlemiyor. Gunduz vakti istedir hep kardesleri ve babasıyla. Aksam direk eve gecer surekli beraberiz. Babamlara gitsem o gunduz iste olur aksam gelir beni alır beraber eve geceriz. Telindede hicbirsey yakalamadım simdiye kadar. Tv bile izleyen biri deil
(7,947 puan) tarafından
İnşallah öyledir.
tarafından
Oyle cnm ;)
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Bilmiyorum hiç yakalamadım umarım yakalamamda yoksa boşarım kesin ve net 
(7,947 puan) tarafından
Büyük konusmayin ya
(1,314 puan) tarafından
Net diyorum bosarim  kesin olarak çünkü beni aldattığını 2 kez aşk mesajlarını yakaladım ve son şansı bi hatasını daha görürsem kapının önüne koyarım
(7,947 puan) tarafından
Hmm o zaman bişey diyemem..
0 oy
(7,742 puan) tarafından
Daha neler. :@
0 oy
(2,706 puan) tarafından
İzlemez yani evliliğimiz boyunca bu zamana kadar izlemedi bliyorum. Geçmişi silsede telefon çerez geçmişine bakıyorum ara sıra kontrol edıyorum . O oraları blmıyor. Hiç görmedim. İnşallah da izlemez ileride. 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bir kaç defa yakaladım anasından doğduğuna pişman ettim anasına söyledim yüzüne tükürdü 

Bu evden giderim izimi bulamazsın kızını göremezsin dedim 

Ağladı tövbe etti her Zaman bakarım arama geçmişi ne

Silmeyi bilmiyor 

Zaten 

Birşey yok görmedim uzun zamandır

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 775 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birannegbi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 774 göst.
0 oy