+1 oy
485 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Ben tarhana yapıyorum çok doğal ve çok zahmetli 1 ayımı alıyor nerdeyse ve her şey çok pahalı 40 kilo yaptım bu sene 10 kilosunu satayım diyorum  Almak isteyen komşularım oluyor sizde kaç liradan vermeliyim? 

41 Cevaplar

0 oy
(22,059 puan) tarafından
40 lira ay hic blmiyom valla cnm annem yapio banada
-Reklam-
0 oy
(14,925 puan) tarafından
5 kg 50 di burda 
tarafından
Kilosu 10 liraya doğal tarhana varsa bende alıyım kız hiç uğraşmıyım
(14,925 puan) tarafından
Doğal değildir kuzum ya marketci paylaşmıştı uşak tarhanası diye
(7,791 puan) tarafından
Ohaa bedavaya vermişler kız soruyu ben sormadm tarhana yapmayıda bilmem ama annem yapıyo 5 kg 50 çk ucuz bence o işte bişi vardır
(14,925 puan) tarafından
Zaten doğal değildir dedim fiyat sorunca bakkalın paylaştığı aklıma geldi ☺️
0 oy
(136,532 puan) tarafından
annem yapiyo bize ama eskisehirde 50 tl kilosu
0 oy
(168 puan) tarafından
Bizde kilosu geçen sene 30 Du bu sene 40 olmuştur 
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Eskişehir'de 30 ve 50 lira değişiyor kilosu canım 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Her yörenin farklı oluyor instagramda bir kadın var seboşun geleneksel köy ürünleri diye o 45 ten satıyor ama onunkisi bayaa iyi 
0 oy
(14,420 puan) tarafından
Canim nette yarim kilo ev tarhanasi 25   30tl arası ona göre araştır
0 oy
(1,242 puan) tarafından
Kuzenim yapıp satıyor organik el yapımo denzilide 35tl kilosu.
0 oy
tarafından
Zor oluyo tarhana 21 bekletiyosun sonra kurutup un haline getiriyosn, tabi içinin malzemeside var 20 den aşağıya gitmez bence
tarafından
20 ye bulursan bana da söyle hiç uğraşmıyım bacım
tarafından
Fiyatını bilmiyorum 20 den aşağıya gitmez dedim.
0 oy
(4,394 puan) tarafından
Antalyada yaşıyorum 45 50 canım sende bu fiyattan aşağı verme annem ablam da yapıyor gerçekten çok zahmetli bir iş 
0 oy
(878 puan) tarafından
Ben kilosunu 40 liraya aldım canım bizim burda 
0 oy
(2,684 puan) tarafından

Bence 50 tl olmalı kilosu büyük emek ve malzeme gidiyo 

0 oy
tarafından
Konya'da normal tarhanini kilosu 40 lira sen 60 liradan verebilirsin diye düşünüyorum 
0 oy
(450 puan) tarafından
Bence fiyatını kendin belirle onu da şöyle yap tarhanayı yaparken kaç kilo sebze un vs malzeme harcadın ilk önce onları yaz bir kağıda maliyetini çıkar. Maliyetinin üzerine kendi el emeğini koy ona göre bir fiyat belirle istersen. 
0 oy
tarafından
40 az canım benim ablamda yeni yaptı 45 e koydu fiyatını
0 oy
(3,799 puan) tarafından
Geçen pazarda sordum yarım kilosu 30 diyen oldu başka yerde 25 diyen oldu
0 oy
(4,692 puan) tarafından
Bence kilosu 45-50 den sat canım annem bu sene 10 kilo yaptı 3 kilo bana verdi baya zahmetli dedi yani 
0 oy
(7,033 puan) tarafından
Bizim bı akraba 50 TL ye satmış canım 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Annem oğluma 45 e almıştı canım en son 
0 oy
(2,964 puan) tarafından
45 canm burda

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 890 göst.
6 Ocak 2024 Moda kategorisinde _Mimoza_ (2,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 116 göst.
0 oy
10 cevap 234 göst.
7 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 6,113 göst.
22 Ekim 2019 Diğer kategorisinde admin (165,672 puan) tarafından soruldu

413,173 soru

12,439,841 cevap

45,944 kullanıcı

Kategoriler

...