0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Haberi okudum şok oldum annesi görmemiş cocuk icindeyken calistirmis cocuk vefat etmis birde 5 yasinda erkek nasil gormez cocuk makinede camasirlar varken nasil sigar aklim almadi buyuk konusmak istemiyorum Allah korusun cok acı 

29 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Muhtemelen o çocuk görmemesi gereken bir olaya şahit oldu bilerek mi attilar makinaya nedir tövbe estağfirullah
tarafından
Millet kudurdu kudurdu
(371 puan) tarafından
Artık hiç birşeye sasirmıyorum hergun neler duyuyoruz dostu ile oğlunu öldüren mi hayvana eziyet eden mi kadın cinayeti mi çocuklara tecavüz eden mi
tarafından
Maalesef hep bi uçkur yüzünden
(4,698 puan) tarafından
Kopsun böylelerinin uçkuru bu pislikler mahvediyor hayatı dünya şeylerinde dönüyor sanki köpekler uçkur sevdasına masum binlerce can gitti
tarafından
Aynen öyle ****** nefisliler rabbim bunları kahrı perişan etsin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ewt çok büyük acı dünden  beri aklımdan cikmiyo..kaç tane post açıldı bununla ilgili artık acmazsk mi yaa gördükçe psikojim bozuldu yaa
(572 puan) tarafından
Dunden beri girmiyorum buraya haberm yoktu post acildigindan
0 oy
tarafından
Allah korusun canım ama bende hiç anlamadım vallahi bir de çocuk küçükte değil bacim
0 oy
(7,458 puan) tarafından
acaba boyu bılanmı kısa zayıfsa sığmıstır 
(2,139 puan) tarafından
Ne kadar kısa zayıf olsada sığmaz. Hadi sığdı diyelim kadın nasıl görmez ya sonuçta makinanın camından içi görünüyor akıl alır gibi değil.
tarafından
Hem camasir hem cocuk sığmaz imkansız. Hem kendisi girmisse bile kendisinj gormeyecek sekukde camasirları üstüne kapatamaz kapida kapanmaz zaten mutlaka görünür
tarafından
Ben resmini gördüm gayet boylu poslu çocuk
tarafından
Evet bende gördüm kocamandi
0 oy
(2,698 puan) tarafından

O bikere yalan günahı boynuna benim oğlum da 5 yaşındaydı geçen yıl yanına bile yanaşmaz üstelik makinaya çamaşırı kendi doldurur yalan kesinlikle yalan 

(1,921 puan) tarafından
Kiz benim kiz 3 yasinda o bile acik kapagini kapatir kirliyi beraber doldurruz temizi beraber bosaltiriz koca cocuk nasi sigsin makinaya camisrla beraber bide
(2,698 puan) tarafından
Yok yok onda var bi oyun
tarafından
Hem çocuk hem camasır sığmaz. Kapısınıda icerden kapatamaz.
(2,698 puan) tarafından
O kadın kıydı çocuğa yazık yavrum nasıl üzüldüm köpek şerefsizz kadın
0 oy
(119,526 puan) tarafından
nasi gotmez yaa
0 oy
tarafından
Kız ben çocuğu gördüm resimde kocaman.makinaya sığmadı mümkün değil ya hadi sığdı diyelim çamaşır nasıl sığdı mümkün değil değişik geldi var gibi içinde bı iş ya
0 oy
tarafından
Böyle post mu açıldı haberlerde gördünüz. 

Çok sacma geldi kic kadar makinaya nasıl sığar kocaman çocuk . Sığdı diyelim nasıl fark edilmez 
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Rabbim korusun ama ben açıkçası inanmadım bir yaşında ki  çocuk zor durur içinde veya sesi çıkar ağlar birşey yapar 5 yaşında ki çocuk nasıl durmuş o kadar 
0 oy
tarafından
O işte var bie bit eniği öyle olması mümkün değil ya benimde var çocuğum beş yaşınida gördük yani hadi benim kızım iri o minyon du diyelim yinede mümkün değil makineye sığacak üstüne birde içinde çamaşır olacak kadında görmeyecek de çalıştıracak bi kere çocuk oraya sığmaz iki annesinin fark etmemesi nin mümkünü yok ben bir dk görmeyim çocukları tavuğun cucuklerini topladığı gibi yanıma toplarım bi görüm hele nerdesiniz diye 
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Ya nerde olmuş bu olay hiç görmedim, nasıl sığmış makinaya kapağını kim kapatmış kendi içer den kapayamacagina göre şüpheli bi durum 
(371 puan) tarafından
Kastamonu da oldu canım gerçekten şüpheli bir ölüm kocaman çocuk
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben inanmıyorum 5 yaşındaki bi çocuk makineye sığması için makinenin çoooooookkkkk büyük olması gerekir hani bu hastanelerde olur ya onlardan hepsini geçtim çocuk içinde iken o makineye çamaşırı nasıl attı ben makineye çamaşır atarken elim dirseğime kadar girer içine onada kabul bi insan çocuğunun nerde olduğunu nasıl bilmez yada çocuk neden annesine seslenmez makinenin camlarını hepimiz biliyoruz içeri doğru girer sivridir hem çamaşır hem çocukla o kapak nasıl kapandı bence bunun Altında başka bişi var 
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Ben inanamıyorum nedense yaa:ermm:

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Yalan o bence niye dersen o çocuğa o kadın bisi yaptı çocuğun boyu çok uzun imkanı yok giremez girse bile çamaşırların arasında ansil fark etmez bence bu kadın in abisi yaptı üstünden atmak içinde bunu uydurdu inanmıyorum 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Benimde dund e beri aklımdan çıkmıyor ya nasıl olur Allah'ım uzak tutsun
0 oy
tarafından
valla 1.5 yasındakı oğlum sığmaz yani ve annesinin görmemesi imkansız yaniii 
0 oy
tarafından
Evde varlığını yokluğunu hiç mi fark etmemiş kadın yalandır ya koskoca çocuk nasıl sığsın
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bizde eşimle konuştuk nasıl okdr büyük çocuk makineye sigmis dedi
0 oy
tarafından
Nasıl sığmış çocuk makineye birde o kadın nasıl görmemiş aklım almiyo ya Allah'ım sen koru çocuklarımızı yarabbim
0 oy
tarafından
Bence bir  var bunda  çünkü makinaya ilk önce çocuk girdiyse çamaşırlar onun üzerine atıldı 2. De kapağını o çocuk nasıl kapadı hadi kadın kapatti diyelim makina o çocuğu donderemez ağır değil mi o çocuk nasıl sigdi içine büyük konuşmak istemem ama ölüm süsü olmasın Allah mekanını cennet eylesin
tarafından
Dimi  ya nasıl döndü ben gecen battaniye Atim kayış koptu küçük bataniyeydi bide tek atmama rağmen bir döndü durdu çocuk hem uzun hem iri
tarafından
Kadın öldürdü süs verdi makinaya koydu işte görmemesi gereken biseyini gördü belkide pis günahı kendine babasına der diye belkide ortadan kaldırdı bebeyi
tarafından
Olabilir inşallah ortaya çıkar

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 123 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
17 Haziran 2021 Aile kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu