0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (239 puan) tarafından

Sizce hangimize benziyor :)

image

image

image

image

image

image

image

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sana benziyor canım Rabbım bağışlasın inşallah 
(239 puan) tarafından
Sağol kuzum amin cümlemizinkini inşallah :)
-Reklam-
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Sana benziyor ama kafamı bi sağa bi sola dönerdim resimler niye öyle çıktı kız :) 
(239 puan) tarafından
Kız şu uygulamayı kullanma özürlüsüyüm resmen ya sorma bi beceremiyorum :) sağol bu arada :)
(2,244 puan) tarafından
Allahım esirgesin hepinizi :) zamanla kurdu olursun uygulamanın merak etme bağımlılık yapıyor :))
(239 puan) tarafından
Çok soru soruyorum bilgi vs alıyorum ama fotoğraf işlerini falan tam çözemedim daha yavaş yavaş olcak oda :) bağımlılık yaptı bile valla
0 oy
(675 puan) tarafından

Sana daha çok benzettim canım :)

(239 puan) tarafından
Sağol kuzum kayınvalidem ısrarla kocama benzetiyoda ondan merak ettim :) tabiki kocamada benzesin isterim severek evlendim zaten ama göz var yani benzemiyo napim :)
(675 puan) tarafından
Ahh kayinvalideler benimkide aynen öyle diyor ve kendine çok benzetiyor inşallah bana benzer diyor huy olarak ta :D ben sana çok benzettim canım eşine benzetmedim
(239 puan) tarafından
Kime benzetmek istiyolarsa ona benzetiyolar. Bana benzetenler annesine mi benziyo sanki diyince de benziyo işte birilerine diyo :)
(675 puan) tarafından
Vallahi aynı yaa sanki benim kayinvalideyi anlatıyorsun:))))
(239 puan) tarafından
Haha ah bu kaynişler :)
0 oy
tarafından
MaşaAllâh rabbim gulen yüzünüzü daimi ve kaimi gülenler den eylesin çok güzelsiniz :) bebişi ben sana benzettim ;)
(239 puan) tarafından
Amin kuzum ne güzel dualar bunlar. Sağol canım benim:)
0 oy
(721 puan) tarafından

Cok tatlisiz Maşallah sana çok benziyor, ama başim dòndu kiz :blink:

(239 puan) tarafından
Uygulama özürlüsüyüm ya nasıl döndürülüyor bilmiyorum kusura bakmayın :) sağol bu arada :)
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Sana benzettim canım ama senin yüzünde çok tatlıymış ya. :-)buarada kafamı bir sağa bir sola döndürdüm tlfnu çevirip durdum ha ha çok tatlısınız Rabbim mutluluğunuzu artırsın bebisinizide size bağışlasın:-)
(239 puan) tarafından
Yaaa teşekkür ederiimm ay utandım eşimde diyo ama başkasından da duyunca hoş oldu :) uygulamayı kullanmayı pek beceremiyorum ya ondan :(
(2,671 puan) tarafından
Evet sana çekmiş çok tatlı bir bebiş :-) bebde bilmiyorum canım uygulamayı kullanmayı inan :-):-)0 aman ogrenirisn
(239 puan) tarafından
İnşallah öğrenirim :) teşekkürler bu arada:)
0 oy
(181 puan) tarafından
ikinizede benzetemedim acaba  babaanne yada dedelerinemi benziyor bebeğin gözleri çekik ikinizinde gözünüzde çekiklik yok 

Allah bağışlasın bahtı güzel olsun evlatlarımızın yüzü kime çektiği önemli değil bu arada benim küçük oğlum kara esmer resmen kara çocuk eşimde bende kara değiliz :) eşimin babası karaymış 
(239 puan) tarafından
Gözler eşimin tarafın çekik (eşimin değil)
Tabikide rabbim bahtını güzel eylesin. Sohbet amaçlı sordum öyle kuzum
(181 puan) tarafından
Yok canım eşininde seninde gözler çekik değil demek eşin tarafta çekik gözlü varsa onlara çekmiş olabilir
(239 puan) tarafından
Evet kuzum
(181 puan) tarafından
Benim oğlum kara olduğundan kendimize benzetemedim yeni doğduğu zamanlar hep içimde şüphe vardı test yaptıralım belki hastanede karıştı diye eşim izin vermedi oğlum 2 yaşında yavaş yavaş yüzü gözü eşime benzemeye başladı şimdi 5 yaşında gören aynı eşime benzetiyor
(239 puan) tarafından
Kız çok varmış öyle karışan. Bi ara bende düşündüm ama hastanede o gün doğum yapan bi ben vardım çok şükür rabbim düşmanıma vermesin valla
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Hiçbirinize benzemıyo desem:D

(239 puan) tarafından
Tabiki diyebilirsin dövecek halimiz yok benzetemeyebilirsin yani  :)
(3,156 puan) tarafından
Heralde :)O zaman benzemiyo size oğlan dayıya derler varsa ona benzemiştir belki :-)
(239 puan) tarafından
Kardeşim benim erkek kumral versiyonum aynı :)
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Sana benziyor CNM 
(239 puan) tarafından
Teşekkürler canım benim  :)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 717 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde yagmur1608 (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 931 göst.
0 oy