+1 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bot alacağım ama her hamile kadının ayakları mutlaka siser mi ona göre 1 numara buyuk alacağım :(

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kişiye göre değişir canım benim şişmedi son gunumde bile 36 numara spor giyiyordum terlik vs giyiyor kimisi çok şişiyor 
tarafından
Kış olduğu için terlik giyemem o yüzden bir numara büyük bot alayım dedim yaz olsa dediğin gibi terlik giyilir miss
(7,922 puan) tarafından
Benim şişmişti ama çok değil 36 giyiyordum biraz sıkıyordu doğumdan sonra düzeldi.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de şişmedi canım ama dogumdan sonra aşırı silmişti doktora gittim kontrole zorla botlarimi giymiştim 
tarafından
O zaman ben her ihtimale karşı bir numara buyuk alayım :/
tarafından
Ama canim o ödem oluşuyor belli bir süreden sonra geçiyor haberin olsun bende aşırı şişkinlik oldu kollarım ayaklarım
tarafından
Kafam çok karıştı ablamda doğum yaptı 36 giyiyordu doğurana kadar 39 oldu sigmiyordu ayagi çocuğu şuan 1 yaşında hala 36 giyemiyor :/
tarafından
Anammmm şimdi nasıl peki seninkiler
tarafından
Benim ayaklarım şuan normal 37
0 oy
tarafından

Ya benim şimdiye kadar hiç şişmedi yani hep 38giydim lâkin 35haftalik gebeyim bugün ayağım sabah böyle oldu

image

tarafından
İşte çok karışık bir durum bilemedim bende bot bakiyordum genel durumu sorayım dedum ilk gebeliğim benimde birşey bildiğim yok :)
tarafından
Kaç haftalıksın ki gebelik haftan erkense alabilirsin çünkü son haftalar ödem oluyor diyorlar ama belli de olmuyor ki
tarafından
20 haftalık oldu şuan normal eski ayakkabılarim oluyor ama çok duydum ayağı şişen ayakkabıları olmayan ilk gebeligim bilgisiz olduğum için sorayım dedim
tarafından
Evet benimde ilk gebelik doğumuna daha var yani kişi cikarirsin ayakların şişmeden :)
0 oy
tarafından
hayir bu ne kdr tuz ve un vs vs gibi sislik yapan urunleri yemenle alakali ayak uzamiyor sadece sisiyor yani benm ilkinde oyle sismedi 2 de sisti ama numara farketmedi sadece enden ayakkabi daha sikti ama idare etmeyecek kdr dil..
tarafından
Benim ablam yazin dogum yaptı 36 giyiyordu doğumdan önce doğumun son zamanları 39 giymeye basladi ondan aklıma takildi simdi bot alacam malum kis geldi benimde siser mi acaba ayaklarım dedim tecrübesizim bu konuda
tarafından
ablanin o kdr degistiyse seninki de belki genden ayni olabilir tabi her ailede herkes bir olmaz ama
0 oy
(317 puan) tarafından
Benim ayağım baya bi sismisti çok kilo aldığımdan olabilir 
tarafından
Bilmiyorum ki çok kararsız kaldım bende 20.haftama girdim her ay 1 kilo aliyorum
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Benim hiç sismedi kişiye göre değişir 
0 oy
(450 puan) tarafından
Vücut ödem yapıyorsa şişer canım ben de 24 haftalığım ama şişme olmadı şimdiye kadar. Son aylarda olur mu bilmiyorum bünyeye göre değişir. Bir de çok tuzlu yeme bol su iç ödem olmaz o zaman. 
0 oy
tarafından
9 ay boyunca hic sismedi doguma girdiğim gün gece giydigim terlik dogumdan sonra olmadi neden oyle oldu anlamadim ama bence biraz tuzlu felan yemeyle alakalı 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Her gebeyi bilmem ama benim ki şişti
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benim şişmedi canım hiç ama ablamın çok şişmişti terlik bile zor oluyordu ben hep kendi ayakkabımı giydim ama az tuzlu yiyordum hep belki ondan da olabilir
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Benm 3 haftam kaldi kısmet olursa.. kisa süre için ne bot ne mont almak istemedim ama şişlik var bende de spor ayakkabı harici giyemiyorum:) hareketsiz kalinca sislik yapıyor bnm beden agirlastigi icin fazla hareket edemiyorum haftan kucukse hemen baslamayabilir sende.
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benim hiç sismedi canım doğum yapacağım gün davul gibi olmuştu sadece
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Benim şişmişti, 36 numara giyen ben ayakkabıya giremedim :D

0 oy
(240 puan) tarafından
Benim de şişmedi Allah'tan yoksa 41 numara olacaktı:)
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Kisiden kisiye degisir canim ben -8 kilo kaybettim oldugum kiloyla dogum yaptim hic ayagim sismedi ama 2 numara birdende buyuyen oluyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sin aylar evet sisti bnmde
0 oy
(2,067 puan) tarafından
33.hafta dayım şuan birşey yok ama kızımda ellerim, yüzüm, gözüm ayaklarım davul gibi olmuştu 
0 oy
(5,833 puan) tarafından
30+5im çok ayakta kalınca şişiyor sadece hala hamilelik öncesi ayakkabıları giyiyorum rahatlıkla :) 
0 oy
(721 puan) tarafından
Bende şişmedi canim hep giydiyim ayakabilari kullandim 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Benim hiç şişmedi ayol tam tersi zayıflıktan ölecektim. Ama doğumdan sonra şişti ödem oldu. sezeryan doğumdan.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 370 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde AlimAlyam (280 puan) tarafından soruldu
+2 oy
33 cevap 416 göst.
0 oy
91 cevap 1,048 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,035 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 234 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu