0 oy
282 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar bebeğim balgamli oksuruyordu doktor prospan verdi içeriğine baktimda sitrik asit varmış gaz yaparmı emin olamadım mecbur veri cem zaten ama sesi kısılmış iyice gece aglarsa duymuyorum sesinden dolayı o yüzden yarım saatte bir alarm kurup kontrol ediyordum ona göre hiç uyumuycam gerekirse hazırlıklı olayım diye uyku ya yarı ölüm duymam falan diye dün bi balgam sokturucu şurup vermiştim azıcık rahatlasin diye boğazında rahatlama oldu ama gaz yaptı sanirsam gece boyunca uyumamisti

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben fitospan vermiştim sorun olmamıştı 3 aylıktı o zaman 
(3,099 puan) tarafından
Ikisi aynı sanırsam benim bebegim 1 aylık daha zaten gazlı bir bebek üstüne eklermiki emin olamadım diyecektim doktora unuttum ya
tarafından
Sanmam ya öyle olsa bile balgam daha kötü bence birkaç dene baktın olmuyor doktora yine bi danış
(3,099 puan) tarafından
Aynen canım balgam sıkıntı bakalım deneyelim bi
-Reklam-
0 oy
(118 puan) tarafından
Nekadarlik bebegin ben 11 aylik ogluma 4 hafta boyunca verdim çok iyi bi surup ama bize fayda etmedi çünkü oglumda agirlasmis oksuruk 
(351 puan) tarafından
Kesiyormu öksüregi burda hersey parayla malesef cok pahalı
(118 puan) tarafından
Kesiyor bende hep kendim alıyorum  eczaneden bizim doktor gicik adam yazmiyor bisey agri kesici surup fitil hepsini kendim alıyorum ne yapican iyi olsunlar diye aliyoz işte ama bi sor eczaneye yinede burada ayni pahalı
(351 puan) tarafından
Cok aldım ya ilaç cok kullandım gecmedi
(118 puan) tarafından
Bide geçen bizim özel ebe var ikinciye hamileyim diye devlet veriyor o geçen bana patatesi hasla biraz sogut ilik olsun bi bezle boğazına sar dedi oda balgami sokuyormus öksürüğü iyi geliyor dedi ama benim oğlan okadar kotuydiki yapmaya zaman bulamadım onu dene bi belki faydası olur
(3,099 puan) tarafından
Kızlar bizimde aynı hep ateş öksürük oldu kizimda kaç tane hastane kaç tane doktor gezdim ihmalsizlikten gereksiz ilaç yazmaktan özellikle prospan yazıp gönderiyorlardi kimisi alerji kimisi enfeksiyon diyip yolladı kızımı sürekli atesleniyordu geçen bidaha aynı durumu yaşadık meğerse kızım zamanında zatürre atlatmış ciger balgam dolmuş kızım sürekli oksuruyordu meğerse ondanmis diyeceğim oki ihmal etmeyin sürekli öksürük varsa ciger grafisi cektirin artık eskisi gibi onemsiyecek doktor bulmak çok zor son hastaliginda defalarca hastane gezdirdim kimisi diş dedi 2 yaşındaki kizima kimisi usutmus dedi muayene etmeden

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 181 göst.
0 oy
2 cevap 81 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahmeryem (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
2 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Krc-ysm34 (0 puan) tarafından soruldu

378,133 soru

11,317,574 cevap

34,763 kullanıcı

...