0 oy
284 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar bebeğim balgamli oksuruyordu doktor prospan verdi içeriğine baktimda sitrik asit varmış gaz yaparmı emin olamadım mecbur veri cem zaten ama sesi kısılmış iyice gece aglarsa duymuyorum sesinden dolayı o yüzden yarım saatte bir alarm kurup kontrol ediyordum ona göre hiç uyumuycam gerekirse hazırlıklı olayım diye uyku ya yarı ölüm duymam falan diye dün bi balgam sokturucu şurup vermiştim azıcık rahatlasin diye boğazında rahatlama oldu ama gaz yaptı sanirsam gece boyunca uyumamisti

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben fitospan vermiştim sorun olmamıştı 3 aylıktı o zaman 
(3,099 puan) tarafından
Ikisi aynı sanırsam benim bebegim 1 aylık daha zaten gazlı bir bebek üstüne eklermiki emin olamadım diyecektim doktora unuttum ya
tarafından
Sanmam ya öyle olsa bile balgam daha kötü bence birkaç dene baktın olmuyor doktora yine bi danış
(3,099 puan) tarafından
Aynen canım balgam sıkıntı bakalım deneyelim bi
-Reklam-
0 oy
(118 puan) tarafından
Nekadarlik bebegin ben 11 aylik ogluma 4 hafta boyunca verdim çok iyi bi surup ama bize fayda etmedi çünkü oglumda agirlasmis oksuruk 
(3,099 puan) tarafından
Canım bende 2 yaşındaki kızıma çoğu zaman kullandım ama faydasını bende göremedim hiç oksurugu cogaltmasi bogazdaki balgami atması icinmis su an 1 aylık kizimada kullanicam el mahkum
(351 puan) tarafından
Benim kızım da aynı 1 aydan fazla oldu kac kere götürdüm doktora ama yok gecmedi prospanda kullandım gecmedi
(118 puan) tarafından
Ya ogluma hep fayda ediyordu hep kullanıyordum ama busefer oglum 4 haftadir hasta ogsuruk burun tikali ateş falan fayda etmedi yoksa ediyordu sukur antibiyotik verdilerde  biraz düzeldi bugün
(351 puan) tarafından
5 antibiyotık bitirdik ama gecmedi ciger filmi kan verdık bi sey cıkmadı öksürek gitmedi ama
(351 puan) tarafından
5 yasında kızım anaokuluna basladı
(118 puan) tarafından
Ama salgın var turkiyede durumlar nasıl bilmiyorum ama almanyada hastaneler cocuk doktorları tiklim tiklim hepsi ogsuruk 40 derece ateş yigenim iki aydır çekiyor Rabbim cocuklari hasta etmesin hasta olunca ananın dünyası duruyor ben 4 haftadir kafayi yedim sukur dun acilde bi Türk doktora rast geldim HAK razı olsun ilac yazdida oglum bugün biraz toparlandı
(351 puan) tarafından
Bizde aynı canm okullar acıldı basladık anaokuluna basladı kzıım 4 hafyadan fazla oldu ama öksürük kesilmedi
(118 puan) tarafından
Bi eczaneye sor turkiyede varmi bilmiyorum mucosolvan diye bi surup var o çok güzel prospandan daha küvetli 2 yaştan itibaren kullaniliyor bi sor eczaneye
(351 puan) tarafından
Kesiyormu öksüregi burda hersey parayla malesef cok pahalı
(118 puan) tarafından
Kesiyor bende hep kendim alıyorum  eczaneden bizim doktor gicik adam yazmiyor bisey agri kesici surup fitil hepsini kendim alıyorum ne yapican iyi olsunlar diye aliyoz işte ama bi sor eczaneye yinede burada ayni pahalı
(351 puan) tarafından
Cok aldım ya ilaç cok kullandım gecmedi
(118 puan) tarafından
Bide geçen bizim özel ebe var ikinciye hamileyim diye devlet veriyor o geçen bana patatesi hasla biraz sogut ilik olsun bi bezle boğazına sar dedi oda balgami sokuyormus öksürüğü iyi geliyor dedi ama benim oğlan okadar kotuydiki yapmaya zaman bulamadım onu dene bi belki faydası olur
(3,099 puan) tarafından
Kızlar bizimde aynı hep ateş öksürük oldu kizimda kaç tane hastane kaç tane doktor gezdim ihmalsizlikten gereksiz ilaç yazmaktan özellikle prospan yazıp gönderiyorlardi kimisi alerji kimisi enfeksiyon diyip yolladı kızımı sürekli atesleniyordu geçen bidaha aynı durumu yaşadık meğerse kızım zamanında zatürre atlatmış ciger balgam dolmuş kızım sürekli oksuruyordu meğerse ondanmis diyeceğim oki ihmal etmeyin sürekli öksürük varsa ciger grafisi cektirin artık eskisi gibi onemsiyecek doktor bulmak çok zor son hastaliginda defalarca hastane gezdirdim kimisi diş dedi 2 yaşındaki kizima kimisi usutmus dedi muayene etmeden

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 185 göst.
0 oy
2 cevap 81 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahmeryem (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
2 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Krc-ysm34 (0 puan) tarafından soruldu

379,552 soru

11,362,199 cevap

34,839 kullanıcı

...