0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (3,419 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar benim eski evinde böcek çıkıyordu aşırı ev değiştirdim bütün böcekler bu eve gelmiş bulaşık Makinesi delikleri hep böcek yuvası kahve makinam öle bütün elektrik aletlerinin deliklerine girmişler her gördüğümde öldürüyorum 300 den fazla öldürdüm çok vicdan azabı çekiyorum çok günah biliyorum ama başka caremde yok dua edin de bitsin gitsin artık bıktım :(((

4 Cevaplar

0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ayy adını bılmıyorum ama kayınvalıdemın evı oyletdı. Buzdolabını tamıre vermıstı ordan bocek yuva yapmıs aman Allahım butun eve dagılmıstı. Ne yaptıysalar yok arındıramadılar.butun evı sardı. En son butun esyayo dısarı cıkarıp evı ılaclattılarda oyle kurtuldular. Insallah aynı bocek degıldır. 
(3,419 puan) tarafından
İggghh baktım o resimdeki böceklerden işte mutfak banyo cirit atıyorlar
(3,419 puan) tarafından
Alçam çok saol canm deneyim kokusu kötümü kızım var etkilenmesin sabah kalkınca sıktigin yerleri siliyormusun
(14 puan) tarafından
Şimdi  arkadaşim ben satıcı
Bayer olan firmadan aldım.Koku yok ama ben  kızımı uyutup her yeri dip koşe sildim  süpürgelik  cam kenarı kapı kenarı menteşeler dolap altları mutfak dolabı altı  ve ústü çelik kapı eşigi   buralara bu ilacı camsil kutusuna 1 lt re suya ilk ilaçlamada 1 yemek kasiığı koyup çalkaladım ve sıktım 10 gün hç silmedim .
Şırıngalı olan ilacıda  gardrop mutfak dolabı banyo dolabı fortmanto  celik kapı mentese içlerine toplu igne bası kadar sıkıp bıraktım hç silmedim onları.Ve akşam yatarken banyo giderimin kapagı yok o yüzden oraya her akşam sıkıyorum. AMA ŞUNLARA DIKKAT ET BEBEGN EMZIK OYUNCAK KİYAFET ELLERI İLACLADGN YERE DEGMESIN   TEMAS EDEN EŞYASİNİ YİKA ELI DEGERSEDE YİKA .10 gün sonra patır patır ölürler .Her temizlik sonrası dolap altlarını  ilacla he buarada ilaçlarken yarm saat  kapalı tutup yarım saat havalandırdım
(3,419 puan) tarafından
İnsAllah biter bunuda deneyim bakım saol canm
(14 puan) tarafından
Ben bu sayende kurtldum ara sıra görüynrum tek tük ama ölü ilacı hep kullanyrum ve asla mutfakta açkta yemek çöp yerde kırıntı bırakma hem bebek agzına atmaz hem kırntıyada geliyorlarmş tavsym her daim kullan
-Reklam-
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Ilacla canım mecbur yapicak bisey yok
0 oy
tarafından
Ayy ne böceği o. Sakın hamambocegi deme şuraya yığılır kalırım :D
(3,419 puan) tarafından
:))) yukarda arkadaş link bırakmış ordaki resimdeki böcekten canm valla 300 den fazla öldürdüm hatta banyoda iki tane gördüm içim almadı öldürmedim kocaman mutfakta gördüm olduremedim çok korkuyorum küçükleri öldürüyorum buyukleride ilaç sikiyorum üstüne ama nasıl miden bulaniyor :(( eski evde buzdolaba bile giriyordu
0 oy
(257 puan) tarafından
Kalörifer bòceğimi acaba bizimde banyoya geliyo cok korkuyorum  

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 360 göst.
23 saat önce Diğer kategorisinde Frover (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,056 göst.
0 oy
9 cevap 630 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,747 puan) tarafından soruldu