0 oy
91 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızlar merhabalar 22 yaşındayım tesettürlüyüm pek bir alışveriş düzenim yoktur her ay alışveriş gibi mesela ama artık hem alışveriş yapmak istiyorum hem de kendime daha çok bakmak istiyorum bana tesettüre uygun alışveriş siteleri şal eşarp siteleri ve güzellik bakım üzerine sayfalar önerir misiniz yüz bakımı ayak el bakımı gibi  pek makyaj yapmayı bilmiyorum malzemem var ama pek yapamam ve eltim denilebilecek bir kişi var sürekli onunla karşılaştırılirim hem tarz hem de makyaj bakım konusunda bu da beni üzüyor ister istemez yardımcı olur musunuz artık eşime daha bakımlı güzel bir kadın olarak çıkmak istiyorum bu arada üç aylık bebeğim var :)

4 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Yazan olmamis canim tesettur giyimi blmiyorum ama makyaj konusunda youtubeden videolar izleyerek dogal bi sekilde yapabilirsin mat tonlarda 
(72 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Makyaj ürünleri sayfası bilmiyorum canım gratiste var hepsi krem vücut losyonu falan avondan alıyorum 

Kıyafet eşarp modaselvim Sefamerve oralardan LC den birde 

Pierre Cardin taytlari güzel ordan alırım hiç sorun yaşamadım 

Tesettürlüyüm ama evde makyajda yaparım ojede sürerim açık geziyorum
(72 puan) tarafından
İşte ben onu yapmıyorum yapmam lazım kendimi kötü hissediyorum yoksa bakımsız gibi
tarafından
Neden yapamıyorsun
(72 puan) tarafından
İşte bu sayfaları bilmiyorum en güzel makyaj nasıl yapılır puruzssuz nasıl olur en güzel elbiseleri hangi sayfalar satar bilmiyorum onun için öneri isteddim
0 oy
(687 puan) tarafından
Tozlu giyim çok güzel pazarium da
(72 puan) tarafından
BAkayim bi teşekkür ederim
0 oy
(482 puan) tarafından
Merhaba kendine değer vermek istemeni kutluyorum   çünkü biz bu değere Değeriz:))))  ben allday yükledim oradan alışveriş yapıyorum ürünleri güzel ve kaliteli. En azından benim tarzıma hitap ediyor. Cok açılmadan 2021 e ayak uyduruyorum diyebilirim. Dar pantolon dar kıyafet sevmiyorsan tavsiye ederim. Sallarimi instagramda freshscarf var oradan alıyorum. Ozellile pamuklu vual serisi benim gibi hafif yok gibi duran şal sevenlere tavsiyem.  Esarpda kesinlikle ipek kullanıyorum. İpek esarplar hem şık hem de uzun vadeli kullanıma uygun. Paran çöp olmuyor. Armine levidor silk home ve cacharel esarplar favorim .
(72 puan) tarafından
Hepsine tek tek bakacağım çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için
(482 puan) tarafından
Ben tesekkur ederim  hayırlı geceler

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 204 göst.
18 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde sirvan00 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 617 göst.
25 Mart 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
3 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,359 puan) tarafından soruldu
+3 oy
19 cevap 196 göst.
22 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (342 puan) tarafından soruldu

374,685 soru

11,207,585 cevap

34,511 kullanıcı

...