0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (758 puan) tarafından
Var mı kızlar böyle yapan iki tane bebeğim var bazen küçük kız yatarken tv açık bakarken uyuyakalıyo alıp yatağına götürüyorum benim için kolaylık ama bir sorun yaşar mıyım ilerde 

15 Cevaplar

+2 oy
(1,466 puan) tarafından
Anlıyorum kolaylık oluyor insan bazen yoruluyor ama TV en az 2-3 yaşa kadar olmamalı
(758 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
+1 oy
(612 puan) tarafından
Ne uyurken ne uyanıkken ekranla hiçbir ilgisi yok. Bence siz de biran önce farklı yöntemler bulun. İlerde kontrol etmesi çok daha zor olur 
(758 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
tarafından
Kac yaşındaki 
(758 puan) tarafından
7 aylık
tarafından
Daha çok küçük canim otizmi tetikliyor fazla bence
(758 puan) tarafından
Valla mı canım yaa bir de 2 yaşında kızım var kolaylık oluyordu benim için
(1,301 puan) tarafından
Otizmi tetikliyor derken ne alakası var insanları korkutmaya hakkınız yok
0 oy
(118 puan) tarafından

Benimki 11 aylik sevimli dostlarla uyuyup uyanıyor artık gına gelmiş bana sevimli dostlardan bide sevimliiiiiiii dostlarrrrr diyince kriz geliyor :D

(758 puan) tarafından
Onları izlerken mi uyanıyor
(118 puan) tarafından
Yani söz misali kiz onla yatiyor onlarla yemek yiyor tek sütü onlarsız içiyor
0 oy
tarafından
Suan küçüğüz ama büyük sözüme tövbe diyerekten izletmeyi düşünüyorum.
(758 puan) tarafından
Düşünüyor musun düşünmüyor musun
tarafından
Çok pardon. Düşünmüyorum.
0 oy
(17,460 puan) tarafından
TV bebekler için zararlı. Zihinsel gelişimini olumsuz etkileyebilir. Bugünlerde bazen ben de ev ye giderken açıyorum çizgi film. Bebeğim ağzı açık bakiyo. Pek iyi bişey değil . Mümkün mertebe uzak tutmak lazım 
(758 puan) tarafından
O çok az görüyor diye de olabilir mi acaba
(17,460 puan) tarafından
Yani hangi bebeğin olup.hangisinin olmayacağı bilinmiyor. Bazı bebeklerin yatkınlığı oluyor . Onu biz bilemeyiz tabi ki. O yüzden burda ben izletiyorum valla hicbisey de olmadı diyenler de var. Ama belli olmaz bu işler. Otizm son yıllarda bu yüzden arttı. Televizyon telefon tablet. Bence tedbirli olmakta fayda var. Psikolog cihan celik var Instagramda. Onu takip etmenizi yazılarını okumanızı tavsiye ederim
(758 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ediyorum
0 oy
(485 puan) tarafından
18 aylık oğlum çok izlerdi uyaran eksikliği oluştu çok pişmanım ikinci bebeğim e kesinlikle gostermicem yaşıtlarından çok geri kaldı yavrum
(1,850 puan) tarafından
Uyaran eksikliği ne acaba
tarafından
Bende merak ettim
(485 puan) tarafından
Otizm belirtileri gösteren bişey oğlum isimine bakmiyodu bize tepki vermiyordu tek yaşıyordu hayatı takıntıları vardı şuan kreşte bireysel eğitim görüyor ekran 0 kesinlikle izletmiyorum
0 oy
(5,489 puan) tarafından
Maalesef reklamla uyuyo
(758 puan) tarafından
Kaç aylık
(5,489 puan) tarafından
10 aylık
0 oy
tarafından
Benim oğlumda izliyor ama pür dikkat bakmıyor öyle tv ye dalsa bile laf atarım dikkatini dağıtırım zararlı olduğunu düşünüyorum 
(758 puan) tarafından
Uyuturken diye sordum yalnız
tarafından
Uyururken yada yemek yedirirken her türlü zararlı
0 oy
(932 puan) tarafından
Ekran dan uzak tutmalıyız canım 
(758 puan) tarafından
Peki teşekkür ediyorum
0 oy
(3,419 puan) tarafından
14 aylık kızım bir haftadır izliyor ama braktircam baba diyordu söylemiyor simdi
(17,460 puan) tarafından
Bıraktırmak en güzeli en doğrusu ama içiniz rahatlasın diye söylüyorum bebekler bazen söyledikleri kelimeleri bırakıyorlar. Bir iki ay sonra yine söylüyorlar. o yüzden oylemolmus olabilir. Siz yine de işletmeyin de.
(3,419 puan) tarafından
Aynen öle yapcam
0 oy
(610 puan) tarafından
Sbah uyandığında kahvaltı ediyoruz vs sonra iki saat kdar TV açıyorum izliyo sonra  uyuyor uyanınca bı dha acmiyorum oyuncaklarıyla oynarken bakıyor çizgi film izlemeyi sevmiyorda genelde Kukuli şarkısı Pepe şarkıları hep şarkı olcak seviyo şarkıları basliyo ayakta iki yana sallanmaya oynuyo dans ediyo 18 aylık ..onun dışında acmiyorum çizgi film 
(758 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Çok küçük yapma canım 
(758 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Simdi tek bebekliler gelir sana akil verir canim bekle :) seni ben anliyorum ve keske benimde biri oyle kendi kendine uyusa keskeee daha ne diyim
(758 puan) tarafından
Aynen canım tek bebeği olan asla bizi anlayamaz kii iki büyük kızım tek uyuyo çok şükür ama küçüğüm memede uyyo tek kalınca çok sıkıntı oluyor

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 79 göst.
2 Eylül 2024 Diğer kategorisinde zeynos1234 (1,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.
22 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 461 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekkk34 (6,858 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,541 cevap

35,997 kullanıcı

...