+1 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde (11,930 puan) tarafından
Gece emecek sürekli sabah 6 buçukta kalkar uyuttum ya dedim az uyuyayım 25 dk da kalktı dün 2 buçuk saat uyudu neden annesi dün yatmadı çünkü sinirden yorgunluktan artık ölücem 21 ay ya 21 ay bir insan kesintisiz 4 5 saat uyumaz mı sonra her işe yetişmeye çalış cidden sakinleşemiyorum şu anda

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
22 ayda benden :) 
(11,930 puan) tarafından
Kız ilk kez bu kadar yorgunum 10 gün tatil mis diyor millet ne tatili Allah için mezarda dinlenirim diyorum
tarafından
Benimki 9 à doğru yatar gece 1 3 5 kalkar bazen 22 aydır böyle emzirmiyorum ben ama bu ara dişleri de çıkıyor hasta da oldu hepten azittı. 9 aylık da kızım var o da sağolsun o uyuduğu zaman uyanır. Beterin beteri var yani :D
(11,930 puan) tarafından
Balım yeni fark ettim yorumunu kusura bakma Allah yardımcın olsun zaten o anlıkmiş sinirim sakinledim kızdım baya kendime bağırdım diye yavruma tekiyle böyle oluyorum Allah fazla evladı olana yardım etsin zor cidden hem incitmemek hem sakin kalmak
tarafından
Bende arada deliriyorum ne yalan söyleyeyim. Her seferinde bağırmayacagim diyorum ama bazı anlar geli veriyor öyle. Ben en çok küçük olanın saçlarını çok çekiyor büyük olan yumruk gibi gözyaşı döküyor ufağım onun için genelde bağırıyorum ama bu da çözüm değil. Bazen diyorum bu analık işi vicdan işi. Her gün sinir harbi vicdan azabı ile geçiyor. Allah yardımcımız olsun.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Artık sutten kesmen lazım büyümüş emme alışkanlığı oldugu için uyumuyor 
(11,930 puan) tarafından
O uyuyor beni uyutmuyor gece sürekli dönüyor benle uyuyor çünkü haftaiçi bakıcıda olduğu için güven duygusu zedelenmesin dedim ara tatilde ayırayım ama yıldım bugün ilk kez sakinleşemiyorum
(2,072 puan) tarafından
Bence de ayırın. O şekilde daha rahat edersiniz.
0 oy
(1,843 puan) tarafından
16 aylık bende öyleyim . Benim ki emmiyor . Ama asla kesintisiz uyumuyor . Gece saat başı kalkıyorum saatte 10 kez bile kalkıyorum . 
(11,930 puan) tarafından
Ya ben ne zaman yorgun olsam hissediyor sanki asla uyumuyor valla analara kul olsunlar ya
(1,843 puan) tarafından
Benim ki doğduğundan beri sadece en fazla 3 kere deliksiz uyumuştur .
tarafından
Ay seni çok iyi anlıyorum benim bebeğim 4 aylık ben bile 20 yıl yaşlandım resmen hep ağlıyor hiç uyumuyor bazen diyorum uyusun bende uyicam 3 saat ayağımda sallıyorum bakıyorum uyumuyor çıldırıyorum
(1,843 puan) tarafından
Aynı ben aynııı . Dün gece toplasan 30 dakika dahi yatmadım . Ne yapıcam bilmiyorum .
0 oy
tarafından
Benimde 5 yaş  geceden beri uyumadı 13 aylık ta kızım var ya benim kafam çatlacak uykusuluktan
(11,930 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım sana da
0 oy
tarafından
Günaydın hocam sen güçlü bir annesin ama ❤
(11,930 puan) tarafından
Günaydın canım benim kızdım kendime zaten bu kadar gerildiğim için
tarafından
Sağlık olsun hocam demekki onunda var bir bildiği bu dicleler çok fena çok
0 oy
(14,473 puan) tarafından
Cinnet geliyor:D 
(11,930 puan) tarafından
Mervoş ya niye gerildim ki bu kadar ben valla kızdım kendime yavrum da gerildi
(14,473 puan) tarafından
Sen benim gerilmiş halimi görsen döversin beni: D öpüyorum senin de kuzumu da
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Benimde 21 aylık ve 6 aylık bebem var bide beni düşün gece 12 de uyurlar gece tirliyonkere kalkıyorlar bide sabah 5 te ayaktakar :'(
(11,930 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım benimki erken yatıyor gece de bazen yapıyor böyle bu gece biraz fazla oldu ben de sanırım gerginim bebeğime yansıdı bu
(7,035 puan) tarafından
Benim her geceki halim bu canim
0 oy
tarafından
Kuzum uyku egitimi vermeyi düşündünmi artık büyümüş kendi başına uyuması lazim 
(11,930 puan) tarafından
Balım denedik onu açıkçası uykusu çok sorunlu bir evlat değil bugün ben çok gerildim sanırım uykusuzlukla
tarafından
Hepimize oluyor zaman zaman deli ediyorlar bizi Allah'ım yardımcımız olsun
0 oy
(14,436 puan) tarafından
Bazen oluyor öğretmenim ☺️ 

Sakin olursan o da anlar herhalde. Çocuklar hep böyle benimki de yorgun olayım gözüne uyku girmez ne yaparsam yapayım
(11,930 puan) tarafından
Ben hata ettim canım zaten çok gerildim o da gerildi haliyle
(14,436 puan) tarafından
Ahhh annelik ☹️
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Memeden ayır uykusuda düzeliyor
(11,930 puan) tarafından
Balım aslında çok düzensiz değil ben bugün biraz gerginim sanırım gecede en çok 2 kez uyanır en geç 9 da yatar normal 7 gibi uyanması benim hatam dediğim gibi
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bende 15 aydır aynı durumdayım artık sinirlerim çok bozuk ve ailemden uzaktayım 5 dk dinlendirecek kimsem yok eşim işteyken. 
(11,930 puan) tarafından
Canım ben bugün doldum sanırım normalde bu kadar yıpratması yok evladımın kendime de kızdım gerildiğim için sonra
0 oy
(13,316 puan) tarafından
İki yaşına kadar emzircem diye inat edip şu sağlıksız çileği çekiyorsunuz cidden kızıyorum maalesef tek çözümü sütten kesmek, gece beslenmesini kesmek ve uyku eğitimi 
(11,930 puan) tarafından
Derdim iki yaş değil bakıcı ile beraber uzaklaşma korkusu yaşadı meme onun için psikolojik destek bu yüzden yıpratmak istemiyorum açıkçası.
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Kzum memeden kesmelisin
(11,930 puan) tarafından
Balım bakıcıya da başladı ya bırakıyoruz iki kez üzmek istemedim açıkçası
0 oy
(13,220 puan) tarafından
Hem memeden hem yanınızdan ayırın ileride daha da zor olur ayırmak 
(11,930 puan) tarafından
Canım emme kısmı bakıcıda haftaiçi ve bırakılma korkusu yaşamasından korktum açıkçası yanımdan ayırma hususunda çok haklısın benim hatam
(13,220 puan) tarafından
Kırkı çıkınca bebeğinin odasını ayıranlar oluyor canım sen yavaş yavaş alıştır odasına
(11,930 puan) tarafından
Evet alışması lazım 2 yaşında olacak yakında vr hala yapışığız
0 oy
(5,566 puan) tarafından
16 aylık. Benim ki de aynı 
(11,930 puan) tarafından
Analar, çileler bitmiyor balım
(5,566 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(774 puan) tarafından
Benim kizimda 1 bucuk yasinda oda ayni canim benimki emmiyor ama hep salla diyor
(11,930 puan) tarafından
Sallama işini azalttım ben kuzum o da çile ama çok haklısın

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,049 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 188 göst.
12 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Bbgm (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 227 göst.
11 Eylül 2024 Aile kategorisinde Myangell (627 puan) tarafından soruldu