0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (692 puan) tarafından
Kaynımın eski çalıştığı klinik diye korsan klinikte doğum yaptım dikişler kötü şekilde dikilmiş hayatan soğudum resmen eriyen ipmis sonradan öğrendim lazer zannediyordum çevremde lazer dikiş yapmayan yok aklıma geldikçe deli oluyorum bu şekil düzelir mi başka bı yerde açtırıp lazerle düzeltme şansım varmı karnımı açmak istemiyorum hayatım bitti resmen yorgan diker gibi dikmişler beni 

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Korsan yerde canlı ciktigina dua etmiyonda dikislerin sekline bakiyon bacim
tarafından
Doğru valla bacım insan canı bu kadar ucuz değil devlet hastaneleri ne güne duruyorda korsanlara gidiyorsunuz anlamıyorum gerçekten
(692 puan) tarafından
:))))) gitmediğim yerdi çok iyi dediler doğumdan sonra araştırınca öğrendim bilseydim ölsem gitmezdim kavga kıyamet çıkarıyorum da olan oldu
tarafından
Ben devlette oldum 14sene once sukur bi sıkıntı yasamadim korsan yerlerde yerin dibine gire insallah
tarafından
Sagligin yerindeyse dikis sekline bakma bence sukret :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benım yapıştırma yaptılar artık dıkıs yok kı
(692 puan) tarafından
İz falan hiç yok dimi
tarafından
Yok silik böyle bırsey ama dıkkatlı bakarsan gozukur anca
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Devlet hastanesinde sezeryan oldum yalan gelir belki ama sadece ince çizik gibi izim var yağmurdan kaçıp doluya tutulmusun malesef canim bilemedim açıp yeniden yaparlarmi ama ben olsam o bıçak altına tekrar yatmazdım sırf bi görüntü icin 
(692 puan) tarafından
4 hastane normale uygun olmadığımi söylediği hatta çatı muayenesi yapan ebe de normale uygun değilsin dediği halde devlet doktoru normal yaparsın dedi burda böyle olaylar çok fazla kadın haşat olana kadar bekliyor son dk sezeryan yapıyor devlete yapma şansım yoktu kabule etmiyordu
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım iyi ki öyle bi yerde bebeğine ya da sana bi şey olmamış dikişleri boşver doktor devlet ve özelde o kadar çok kazanıyorken niye öyle yerler açıyorlar kim bilir hasta bakıcı bile dikmiş olabilir seni 
(692 puan) tarafından
Olabilirim bilmiyorum keşke başta araştırsaydım kaynım önerince güvendim kabul ettim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız  korsan  diyorsun  şikayet  etseydin keske  birde  nasıl  guvenipte  bebegini  kendini teslim  ettin aklım  almıyor yani  ordan  canlı  çıktığınıza şükret  birde kafana taktığın şeye  bak  tövbe tövbe 
(692 puan) tarafından
Kaynım önerdi bilmiyordum çıkınca araştırıp öğrendim kavga çıkardım da elden ne gelir zamanı geri alamıyoruz hasarı düzeltim bari diyorum
0 oy
tarafından
Korsan derken
tarafından
Merdiven altı işte
(692 puan) tarafından
Aynen merdiven altıymıs ama görüntüsü gayet nomal kliniğe benziyordu doğumdan sonra araştırınca öğrendim
tarafından
Ah canm çok şükür ki sağ salim çıkmışsın ordan
tarafından
Ay böyle bişe iki defa duydum merdiven altı klinik de mi varmış dikkat etmek lazım geçmiş olsun
(692 puan) tarafından
Çok şükür valla ucuz kurtulmusuz
0 oy
tarafından

Sen bence onada şükret bacım 

(692 puan) tarafından
:) düzeltilmez mi
tarafından
Bi bilgim yok ama bi araştır inşallah düzeltilir
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Canım seninkini çok bilgisiz biri dikmiş demekki bende şubatta özel hastanede doğum yaptım eriyen iple dikildi ama şu an baksan nerdeyse zor fark edersin hafif bir çizgi var. Yakın bi zamanda yaptıysan oraya iz giderici krem aloevera felan sür belki faydası dokunur
(692 puan) tarafından
Valla kim çıktı kaç kişi girdi bilmiyorum çok korkarak girdim bayılmışım zaten odada gözümü açtım araştıricam krem falan
0 oy
(2,139 puan) tarafından
İyi cesaret vallahi iyiki sana ve bebeğine bir şey olmamış. 
(692 puan) tarafından
Cesaretlik bişey değil ki kaynım önerince gittim sonradan araştırinca anladım iş işten geçmiş oldu

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 875 göst.
21 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde ✔°FaToo° ✔ (15,905 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 195 göst.
0 oy
16 cevap 366 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 311 göst.
16 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif63 (310 puan) tarafından soruldu

386,006 soru

11,540,447 cevap

35,215 kullanıcı

...