0 oy
1,610 göst.
Diğer kategorisinde (1,219 puan) tarafından
Dün  eşim ızinliydi nerden estiyse hadi içelim dedim oda harbimi falan dedi tabi dedim neyse bu arda enson 3 sene önce falan içmiştim içmek istedim ama o bilmiyor benim aklımda konuşturmak var bazı şeylerin cevabını alamadım hiç bu arada evleneli 5 sene oldu istediklerimin bütün cevabını aldım ama lakin duymasam daha iyiydi ama duymamak gerekenleri de öğrendim falan çok karışık öyle böyle değil yani dün geceden beri balon gibi hem iyi oldu hem kötü ben nasıl unutcan duyduklarımı ufff

20 Cevaplar

+5 oy
(2,104 puan) tarafından
Yanlış anlama ama çok gereksiz bir davranıs olmuş affola ama bana çok ters iyi yapmamissin adamı teşvik etmek nedir 
(1,219 puan) tarafından
Bilmedigin konular var cnm hala devam etmekte olan oyuzden birazda ama duymasam daha iyi olan bi konu var aklımdan gitmiyor
(2,104 puan) tarafından
Şuan neyi anlatmak istediğini gerçekten açıklayamamışsın şüphe ettiğin şey ne ise farklı şekilde öğrenmeye çalış
(1,219 puan) tarafından
Şüphe değil cnm açık açık dedi yani ilk defa kaynanam haklıymış dedim
(2,104 puan) tarafından
Geçmişinde yasadıgı bir olaydan kaynaklı ise bırak önemli olan seninle iken ne yaptığıdır
(1,219 puan) tarafından
Öylede gözümün önünde canlanıyor her yüzüne baktığımda unutmam lazım veya aklıma gelmemesi için biseyler
-Reklam-
+4 oy
(15,695 puan) tarafından
Sırf eşini konuşturmak için harama yonelmissin onu da geçtim duymak istemediklerini duymuşsun daha mı iyi oldu şimdi? O zıkkımı içen kendinde değildir ki saçmalar durur zati k bakma ama yaptığın son derece saçma bişey şimdi duydukların ile yiyip bitireceksin kendini ne gerek var afedersin b*ku ne kadar karıştırırsan o kadar koku yapar derler 
tarafından
Kız noldi ne dedi eşin ne sordun anam.mersk ettim
(15,695 puan) tarafından
Yargılamayorum ben gerçek şu ki bazen bişeyleri bilmemek kurcalamamak en iyisi yoksa derin yaralar açar insanda.
Şimdi oda duydukları ile yiyip.bitirir kendini adama dese oda içmiştim der bahane bulur
(1,219 puan) tarafından
Geçmişte olan olaylar hala devam ediyor ailesi beni sürekli ayırmaya çalıştı onun nedeni hiç öğrenemedim onu öğrenmekti aslında ama ben her şeyi öğrenmiş oldum kendi hayatıyla ilgili
(15,695 puan) tarafından
Şimdi daha zor olacak senin için
(1,219 puan) tarafından
Aynen öyle oldu
+1 oy
(324 puan) tarafından
Keşke ama keşke icimeseydide icmeseydinde    hem günah hem şeytan işi hem haram  Allah-u tealanın hiç sevmediği şey kendi fikrimi söyledim naçizane 

Hen duymazdın duymaman  gerekenleri hemde  hemde bu kadar üzülmezdin ne kadarı doğru söyledikleri meçhul  kendini yıpratırsın 
(1,219 puan) tarafından
Kaynanamın dedikleri aklımdan gitmiyorku sürekli kafamı kurcalıyordu neden böyle diyor diye nedenide buymuş iste
+1 oy
(56 puan) tarafından
Yani yanlış anlamada madem söyleyemeyeceğin şeyler var  neden bizleri merak ta bırakıyorsun  derdini tam yazsaydın heoimizi tek tek sordutmasaydin
tarafından
Valla icimden gecenleri yazmissin +++++
(56 puan) tarafından
Millet yazmış hep ne oldu diye cevap yok
(1,219 puan) tarafından
Yazmak istemedim cnm ne yapayım konduramıyorum başkasıyla beraber olduğunu daha da açık dememi beklemeyin  bu kadar çok merak eden olunca mecbur diyorum şuan olmuş veya evliyken olmuş bisey değil ne tepki vereceğimi bile bilemedim dondum kaldım öyle
0 oy
tarafından
Ne dedi kız kocan
(1,219 puan) tarafından
Hic söylemiyim cnm ben bile inanmak istemiyorum o derece diyim yani öğrenmek istediğim bizi ayrıldın diye çok uğraştılar kaynanamın bana söylediği eşim hakkında olanlar falandı tamam tam düşündüğüm gibiymiş bizi ayırıp başka bi kızla evlendirmek istemişler oyuzdenmis onu konuşurken eskiye dagir şeyler öğrendim
tarafından
Ay canim aslinda her kadının gerçekleri öğrenmek ister ama öğreniminde keşke bilmeseydim der ben ne telefon kurcalarım nede başka bisey belki birşey öğrenmek istemedigim icindir  cesaret etmişsin  yapmışsın gerçekleri öğrenmek istemissin ama daha kötü olmuş be keşke yapıp duymasaydın kalbin kirilmasaydi rabbim hakında hayırlısını versin
(1,219 puan) tarafından
Bazı konuda iyi oldu aramızda bisey saklı kalmadı ama keşke işte onu duymasaydım
tarafından
Duymasan ayrı dert duysan ayrı dert bunun ortasi yok bence
(1,219 puan) tarafından
Galba öyle cnm
0 oy
tarafından
ne duydun ki kuzum
(1,219 puan) tarafından
Ne ben soylıyım ne sen sor duyduğuma inanmak istemiyorum
tarafından
merak ettim kız   ama bazen herşeyi bilmek iyi  değil yapmasan daha iyiydi belki
(1,219 puan) tarafından
Sadece o konuyu duymasam daha iyiydi
0 oy
tarafından
Ne içtin kiz  
(1,219 puan) tarafından
Bira cnm inan sırf konuşsun diye zaten icemiyorumda zorla belli etmeden içtim işte o sıra döküldü ona fazla içirdim
0 oy
tarafından
Neyi duymak istedin ki. Birde bes yil olmus evlilik oturmustir. Yeni degil ki neyi ogrenmek ister insan. Kotu olmus bence . 
tarafından
Ya esin senin yanindaysa gcemiste yasanip kapanip gittiyse bosever niye didikledin ki
(1,219 puan) tarafından
Hâlâ kapanmadı cnm emin ol biz o evden ayrılana kadar devam etti şimdi ise emin ol torunlarının arkasında bile durmuyorlar
(13,014 puan) tarafından
Evliyken mi eşine birini yapmışlar eşin onu sevmiş
tarafından
Konuyu tam bilmedigim icin cok anlayamaim canim. Insanlar gecmiste hata yapabilir. Su an senin yanindaysa bosver uzmeyin iliskinizi. Siziz ayirmak isteyenlere inat daha iyi olun hasetliklerinden erisiinler
(1,219 puan) tarafından
Öyle dik duruyoruz cnm ben evlenmeden önce sözleşmişler aileleri eşininde haberi yok biz kaçarak evlendik sonrada kabullenir gibi yaptılar ayırmak için ikimizi birbirime kotulediler halada aynı ama sebebi neydi bilmiyordum dün gece öğrendim başka kızla evlendirmek istemleriymiş
0 oy
(214 puan) tarafından
Sen kendine yapmisin canim  olmus birkere olacakla ölüme care yok derler
(1,219 puan) tarafından
Aynen öyle bi aklımdan gitse rahat etcem yüzüne baktıkça aklıma geliyor
0 oy
(571 puan) tarafından
Ayy bunu bende yapardim ama baktım bazı şeyler canımı sıkıyor dedim kübra boşver öğrenme daha iyi. Icini dökmesen geçmez sanki bana öyle geliyor. 
tarafından
Ah benim eşim herseyi anlattı nişanlıyken biz içki nedir bilmez öyle kahve içerken anlattı herşeyi böyle böyle oldu başkasından duyacağına benden duy filan dedi o zamanlar kucukmusum herşeye he dedim geçtim ama şimdi 7 sene oldu hâlâ aklımda bide kiz akraba ama konuşmuyorlar ailecek küsler ben hiç gormuslugum yok onları. Bazen diyorum iki evladımız var boşver ama bazende aklımı kemiriyo o söylediği seyler
(571 puan) tarafından
Ben hiç takmiyorum artik sonuçta o benim kocam artik geçmişi için huzur bozamam ha içimi dökerim ağzıma geleni söylerim içinde hiç birakmam ama her an onu düşünüp huzurumu kaçıramam yapmış bitmiş. Hamileyim çocuğumu kocami bizim ve benim mutlulugumu düşünmek zorundayım. Sonuçta bizde kolay gelmedik bu zamana kimler kimler karşı çıkmadı biz yinede bırakmadık birbirimizi
(571 puan) tarafından
Benimkide içer ayda yılda diyim. Agziylada söyler bana içirip ağzımdan laf alcan demi der :)) ne alaka istemiyrsan içme derim ama içer sonra başlar anlatmaya:))
(571 puan) tarafından
Ben hayatta eşim için bir pişmanlık yaşadım keşke tanıdığım ilk zamanlar evlenseydim dedim. Ben uzattıkça uzattim. Tam 10 yıl
(1,219 puan) tarafından
Valla kızlar haklisiniz bazı gerçekler unutulmuyor heleki tanıyorum kızı gözümün önüne geliyor bişeyde diyemedim şuan olan bisey olsa tamam evden bile atarım ama geçmiş dondum kaldım resmen anlatırken
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sen kaşınmışsın canım bazen bilmemek daha iyidir
(10,411 puan) tarafından
Neler öğrendin acep❤❤❤
(1,219 puan) tarafından
Şöyle diyim cnm beni eşimle ayırıp eşimi başka kızla evlendirmek istemişler sebebide kizin ailesiyle eşimin haberi olmadan sözleşmeleri
(10,411 puan) tarafından
Ayyy bunu öğrendiğin iyi olmuş canım bundan sonra onlara karşı hep tetikte ol bence eşinlede daha iyi geçin aklına giremesinler
(1,219 puan) tarafından
Aynen öyle cnm ama diğeri kötü oldu benim için inşallah unuturum zamanla diye umut ediyorum tek tesellim o
(1,219 puan) tarafından
Gidene kapı açık cnm ben zorla kimseyi tutamam ama gönlü aklı benden başkası yoksa ben arkamı dönsen gene geli gene gelir ama varsa zaten ben bile tutamam ki
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Degisik bi durum valla bisy diyemedim :wassat:

(1,219 puan) tarafından
Kafamda resmen bi bosluk var
(3,695 puan) tarafından
O boşluğu sen olustrmussun canım ne diyelim ki...
0 oy
tarafından
insani meraktq birakiyosun ne duydun
(1,219 puan) tarafından
Bisey diyemiyorum ki geçmişte olmuş ama dondum kaldım kısaca sadece dinledim o konuştu tepki veremedim şoklama geçirdim resmen
(324 puan) tarafından
Burcu  daha fazla bence kurcalama  yani  tabi sen bilirsin ama unut gitsin olan olmuş.
(1,219 puan) tarafından
Yok artık dahada bisey duymak istemiyorum çünkü bi şoka daha girerken bu sefer soğurum
(324 puan) tarafından
Aynen öyle zaman herşeyin ilaci sende unutacaksın
(1,219 puan) tarafından
Inşallah cnm tek umudum o yani
0 oy
(638 puan) tarafından
Bazen bilmemek en güzelidir 
(1,219 puan) tarafından
Gerçekten öyleymiş ama malesef öğrendim
0 oy
tarafından
Numaraya bak be:))) ne dedi eşin peki
(1,219 puan) tarafından
Herşeyi açık açık konuştu
0 oy
(597 puan) tarafından
Valla unutamazsınız artik bu ise girerken her şeyi göze alıp girmeliydiniz kötü şeylere de hazırlıklı olmanız lazımdı zamanı geri alamayacaginiza göre duyduklarinozo da unutamazsiniz
(1,219 puan) tarafından
Galba cnm ya malesef
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Kız sende anlatın merakta kaldım eşinin ailesi nye böle ypmş ki 
(1,219 puan) tarafından
Saol cnm öyle yapmaya calısıcam
(1,816 puan) tarafından
Takmamaya çalış canım böşver öğrenmiş oldun sonuçta
(1,219 puan) tarafından
Aynen elimden geldiğince takmiycam bakalım
(1,816 puan) tarafından
Hiç düşünme canım sonuçta sen öğrenmek için yaptın bunları
(1,219 puan) tarafından
Haklisin cnm
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Allah affetsin. Ne diyelim
0 oy
tarafından
Yanı konuşturup kendi canını sıkmışsın o ayrı bi konuda içelim deyip hem kendini günaha sokmuşsun hem adamı...
(1,219 puan) tarafından
Her izinli gününde bazen içer dünde  yine bi tane alacaktı ama şeytan kafamı kurcaladı bi bakımdan iyimi oldu evet onun ailesi artık hiç bişeyim öyle diyim gerçekleri duymak iyi oldu yani ama gelelim o konuya hep aklımı o kız kurcalıyordu 5 yıllık ilişkisi o kız hep kaynanam biseyler diyordu onunla ilgili şaka yaptım derdi bende derim her şakanın altında bir gerçeklik payı vardır diye varmış kaynanam haklıymış ama bunu benden saklaması ve ne bileyim çok kezde sordum varmı oldumu öyle bisey şöyle varsa bileyim dedim ama her defasında senden başka kimseye dokunmadım dedi ama hep bi içimde bisey vardı sanki yalan söylüyor diyordu icimdeki ses ama duydum inanması zor geliyor
tarafından
Ya boşver senden önce olmuş geçmiş gitmiş canını sıkma bunun için hemen hemen her erkeğin evlenmeden önce hayatında birileri olmuştur benimkide dahil keşke olmasa ama oluyo işte takma bukadar...
(1,219 puan) tarafından
Malesef bunu öğrenmek kötü oluyor işte
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Senden once olan seyleride anlattiysa umursama onemli olan senden sonrakiler

Bundan sonra ona gore tavrini takinirsin esinide al karsina konus ve konuyu kapatirim yerinde olsam
(1,219 puan) tarafından
Cnm zaten bisey diyemedim ki dondum kaldım anlatırken benden önce olan şey için bisey diyemem ki zaten ama sıkıntı su geçmişte olan şey yüzüne baktığımda gözümde canlanıyor hiç gerçekleri duyunca böyle olacağını tahmin etmiyordum bi bakımdan kaynanama artık aynı lafı desede ben biliyorum demek var ağzını kapata bilirim ama ben nasıl kafamdan silcem bilmiyorum

Diğer öğrendigim ailesiyle ilgili bizi neden ayırmak istediklerini falan ögrendigim çok iyi oldun bundan sonra haddinden fazla değer vermem hadda hiç vermem çünkü hiç bir zaman haketmemisler rabbim bosuna onlara zamanında beddua ettirmemiş icime doğmuş demekki kaynanama ve eşime dedim yarın birgün bisey olurda bana bisey olur veya ayrılırsa beni beğenmiyorsunuz allah size öyle bir gelin versinki beni mumla aratsin demistin ama eşimede vardı bunu derken niye öyle diyorsun dedim bana ettikleri yanına kar kalmasın inşallah demistin içime doğmuş işte arkamdan iş çevirmeleri

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 694 göst.
0 oy
5 cevap 159 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 369 göst.
14 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ayseyildiz (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 494 göst.

379,875 soru