0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,671 puan) tarafından

image

vicudunun çoğu yerinde böyle çıkmış hastaneye gittik yarın sonucu cikicak sizce nedir 

3 Cevaplar

0 oy
(14,166 puan) tarafından
Benim oğlumun kolunda da çıktı cildiye uçuklu birisi öpmüş dedi kimse de de uçuk yoktu oysa ki canım geçmiş olsun
(2,671 puan) tarafından
Ayy inşallah geçer oglunada ne yazmıştı doktor yani krem falan mı verdi nekadar süre kullandın ve geçti mi
(14,166 puan) tarafından
Canım oglumun cuma günü akşam çıkmaya başladı cumartesi günü doktora götürdüm acil olduğu için bir şey yapmadı pazartesi cildiyeye çocuk doktoruna da götürdüm ilk 72 saat önemliydi getirseydin şurup verirdim ama şuan zaten kurumaya başlamış dedi bir ilaç vermedi güneşe çıkarma leke kalmasın dedi sadece
(2,671 puan) tarafından
Ayy ee kasininca ne yapıyordun peki benim oğlumun ki gibi mi olmis oğlumun yüzü bacakları iki kolu da öyle yara gibi
(14,166 puan) tarafından
Suda yıkıyordum kaşımasin diye dikkatini dağıtıyordum oğlumun sadece kolundaydi
(2,671 puan) tarafından
Ayy inşallah doktor krem falan yazar tşkler canım buarada
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet canım egzama bayada ilerlemiş çok kaşınır doktora götür canım rabbim şifa versin insallh 
tarafından
Eksik okumusum canım doktora götürdüğün yazıyı görmemişim çocuğun koluna odaklanmisim
(2,671 puan) tarafından
Çok kaşınıyor ya görmen lazım götürdük canım alerji testi yaptı kan aldı kakasinuda verdik bakslim yarın cikicak krem falan verir gece kaşınmak tan yatamıyor biranda yaraları arttı ya
tarafından
Bendede çıkti bir kac sene önce elimde ben dayanamıyordum  ah kuzum ya hiç okutturdunmu canım
(2,671 puan) tarafından
Yoo okutturmadim okunabiliniyormu ki  valla o da sürekli kasitiyor elleri yüzünde başında oyuzdrn gece yatmadan eldiven takiyrm önce doktor Bioderma yazdı aldım birşeye yaramafi ben gidip Bepanthol aldım o da pek birşeye yaramadı bakalım ya
tarafından
Sen yinede okutturcanim iyi bilen birine  nazardan da çıkmış olabilir bilemzsin doktorun vereceği ilacida kullan canım
tarafından
Temre duası yazarlar yaralı yerlerine bilemezsin şifa in nereden geleceğini çocuk bu göze gelmiştir
(2,671 puan) tarafından
Ayy tşk ederim kızlar okutayim ben okusa. Olur mu acaba gerçi kız kardeşim in kayinbabasi okuyor dua muska falan da yapıyor yani yanlış anlamayın büyü gibi değil dua muskasi :-)
tarafından
Olur canım sen kalbini tam tut Allah'a şifanın nereden gelecegi bilinmez doktoruna ihmal etme canım bak okutacak biride varmış ne güzel rabbim şifa versin insallh
(2,671 puan) tarafından
Amin inşallah ya çok kasitiyor görmeniz lAzim valla çok üzülüyorum oğluma
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Vay yavrum nasil olmuş yaa

Allah iyilik versin canim inş değildir
(2,671 puan) tarafından
İnşallah valla ama doktor geçer dedi inşallah egzamna deildir ki ne benim ne eşimin ailesunde yok yani yaraları biranda arttı çok kasitiyor pijaması bataniyesi hep kan oluyor kasitmaktan

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
28 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

397,368 soru

11,884,968 cevap

36,006 kullanıcı

...