0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Merhabalar, 

Arkadaşlar 5 yıllık bir evliliğim var eşim ile görücü usülü evlilik yaptım çocuğumuz var.

Benim eşim çok iyi niyetli bir insan kimsenin kolay kolay kalbini kırmayan sakin bir yapıda işinde güzünde bizi ihmal etmez dediğimizi ikiletmez Allah razı olsun ondan..

Eşimin normalde aile apartmanında bir dairesi var eşim bekarken kendi yaptırmış orda kalmak istemeyip ev aldı evlenirken borcumuzu yarıladık çok şükür eşimin annesi az çok yardım etti diye oranın kirasını vermiyor bize aile apartmenj üç katlı eltim, kaynanam alt katta kiracı var eşimin abisi eşimin aksine üç kağıtçı kendini düşünen bir insan ve kaynanam müthiş sever onu nasıl bir sevgi anlatamam kaynanamın ağzına etmediği kalır ama bir tanesi eşimde saygılarını sayar eşime iyi davranmaz neyse kaynım karı kız yüzünden iş batırmış ona sürülerce yardım etmiş kaynanam ve hala onların üstünde eli eltimle aşırı çektirmiş biliyorum ve bunu herkes söylüyor sen şanslısın diye Rabbime şükür tabi ama eşim hala kirasını istemiyor ve oda biraz yardım etti diye vermiyor diğerlerine nasıl yardım ettiğini biliyorum ve yaptığı ayrımcılık beni sinir ediyor eşime söylüyorum sabret alıcam diyor ama yok aynı.. Eşimin bu konu dışında bir hatası yok biliyorum eşimin dairesi karanbole gidecek Siz olsanız ne yaparsınız eşim biraz onlara karşı elini masaya koysun istiyorum hakkını yemeleri sinirimi bozuyor 

4 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
Ailesinile onun arasında bence sen karışıp kendini yorma 
(228 puan) tarafından
Canım öylede ayrılık yapıyor ben bu sefer istemiyorum onları görmek nefret ediyorum
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bence hic bulaşma esinle iyiysen sonucta eviniz varmis. 

Ha esine soyle yapamiyorsa da ustele aranız iyi olsun yeter.
(228 puan) tarafından
Yapmıyor yapıcam deyip duruyor sadece
0 oy
(3,862 puan) tarafından
tapu kime ait
(228 puan) tarafından
Daha kaynatam ayırmadı kimsenin kini
0 oy
(7,935 puan) tarafından
tapusu eşine aitse gider kiracıyla konuşur bi hesap numarası verir kiracı kirayı oraya yatırır
(228 puan) tarafından
Kaynatam kimsenin tapusunu vermiyor şimdi

İlgili bir soru bulunamadı

380,323 soru

11,387,501 cevap

34,890 kullanıcı

...