0 oy
730 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ciddi ciddi soruyorum nasıl durumunuzu düzeltiniz veya kısarak durum iyi olurmu :D nerden geldi bilmiyorum bu aklıma ama belki bizde biseyler yaparız mesela şuan biz evi sattık daireyi eski bina alcam 10 yıllık kredimi kapatcam birde arabamız yoktu araba Alican Allah izin verirse eski daire almamın sebebi yeni daireler çok pahalı borçsuz daireye gireceğim için veya karlı bir iş varmı bildiginjz 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Baba evinde prensestim koca evinde kraliçe öyle düşün çok şükür 
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Hep zengindim halen zenginim hiç fakirlik görmedim Allahım göstermesin(amin)

Gorgusuz degilim zenginim ama fakirlede fakirim
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Akşama ne bulcam da yiycem diye dusunmuyorsan zenginsindir. Çocukluğumda çok yokluk gördüm oyleki  daha 10 yaşındayken ananeme gideceğimiz zaman 6 yasindaki kardeşimi tembih ederdim bak evde yemek yok orda çok ye doysan bile ye derdim. Çok gece aç uyuduk kuru ekmek kemirip. Annem kim bilir nasıl kahrolmustur o laflarıma çocuk aklı işte. evlendim şuan iyiyiz şükür geçinip gidiyoruz kıt kanaat ayı getiriyoruz kızlarımızin gönlünü yapmak her şeyden önemli bizim için. 
0 oy
(119,719 puan) tarafından
hamd oldsun dunyaligimiz fazlasiyla var allah olmayanada kalbi temiz olana versin
0 oy
tarafından
Allah'a şükür aç değilim açıkta değilim 
0 oy
tarafından

Hiç aç ve açıkta kalmadim yaş 39 zenginim sanirsamm:angel:

0 oy
(9,058 puan) tarafından

Evim var arabam var ay sonunu zor getiriyoruz. Her istediğimi.hesap kitap yapmadan pat diye alamiyom zengin miyim fakir mıyım bilemedim:D Rabb'im kimseye muhtaç etmesin :D ama bence zenginim ya beni seven bir eşim var birde dünya tatlısı bir oğlum birde 2. Bebeğim geliyo bunlarda büyük zenginlik bence

0 oy
tarafından
Valla millet ileri ileri ben geri geri gidiyorm :D
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Baba evinde de koca evinde de varlığı yokluğu gördüm bilirim 

Allah sağlık versin gerisi olır gider

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 892 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy