0 oy
159 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızlar merhabalar bir yıllık evliyim fakat her şeyi annem veya kayinvalidem aldılar benim evimde şuan hiçbir şey benim zevkim değil o sebeple tekrardan almak istiyorum mutfak eşyası , nevresim , havlu , sabunluk , banyo gibi  dekorasyon ürünleri alabileceğim sayfalar önerebilir misiniz isim de olur Kütahya karaca gibi ..

6 Cevaplar

0 oy
(10,046 puan) tarafından
E annen alirken sen nerdeydin :)
tarafından
Hahaha :))
(13,702 puan) tarafından
Sjsjsjs lannnnnnnn
(10,046 puan) tarafından
E yani hadi kaynanasinin verdiklerini gormemis olabilir alinirken ama annesininkiler .. :)
(72 puan) tarafından
Ben üniversite okuyordum şehir dışında okul bittikten sonra da evlendigim için hepsine tamam demek zorunda kaldım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olsun kullan bence eskıyınce gönlüne göre yaparsın fuzulı masraf olur 
(72 puan) tarafından
Bi yanım öyle söylüyor bir yanım da yeni evlenenleri görünce içimde kaldığı aklıma geliyor
0 oy
(2,704 puan) tarafından

E sen onlarla gitmedin mi alışverişe, sormadılar mı sana hiç? Valla ben trendyol'dan alıyorum

(72 puan) tarafından
Maalesef gitmedim şehir dışında okuyordum onlar kendi zevklerine göre her hafta almışlar
0 oy
(348 puan) tarafından
Bence eşyaya para verme dolar falan yap :D
(72 puan) tarafından
Düşüneceğim :)
(348 puan) tarafından
Umarım en güzel şeye karar verirsin:) eşya kırılıp dökülür dolarla altına bişey olmaz :)))
(72 puan) tarafından
Haklisin teşekkür ederim düşüncen için
(348 puan) tarafından
Önemli değil canım
0 oy
tarafından
valla san biseu diyimmi gun geliyo o zevkin olmadigi seyleri bile ariyon onlar dursun sen zamanla zamanla al begendiklerini birden hepsine girersen cok fazla harcama yaparsin 5 senelik evliyim daha eksiklerim bitmiyo artik zevkim olanada olmayanada raziyim :D
(72 puan) tarafından
Sanırım zamanla böyle dusunuyor insan haklısın
0 oy
(119,343 puan) tarafından
havlu nevresim vs özdilekden al hem kaliteli hemde guzel modeller var porselen güral da guzel modeller var tencere vs emsana bak
(72 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim eleştirmeden yorum yapmadan direkt olarak bilgi verdiğin için ☺️
(119,343 puan) tarafından
belliki icine sinmemis durumun var yeni almak istiyom niye elestiriyim ☺⚘

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 431 göst.
10 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 527 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ahbel-Sev (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
21 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra458 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
15 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Taze_anneee1 (148 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı

...