0 oy
511 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Hafta sonu ekmek yapmak için kaynanam herkesi topladı kızı kızının kaynanası eltisi komşusu filan ev uzak olmamasına rağmen bana hiç demedi tmm hamileyim ekmek açamam ama o kadar kişi toplanmisken banada deseydi ne olurdu bı çay yapardım iki sohbet ederdik beni uzak tutmasını anlam veremedim gorumcemin kaynanası 2 dur gekiyor bı tanışma fırsatımız olmadı kadın beni kötü bilecek bu gelinle araları kötü heralde hiç gelmiyor buralara diye gorumcemde hiç demedi alınganlık yapmam saçma gelebilir ama kendimi kullanılmış hissediyorum birazda normal günlerde arayip cagiriyorlar böyle kalabaliklarda  bişey olunca çağırmiyirlar 

23 Cevaplar

+3 oy
(13,668 puan) tarafından
Dertsiz başına dert arıyorum dur :D
(3 puan) tarafından
Ahahahaha aynn
tarafından
Ahshsjdj :D hayatimi renklendirmeye çalışıyorum dur :D
-Reklam-
+1 oy
(7,654 puan) tarafından

Boşver çok mu önemli 

(3 puan) tarafından
Ne bilim hani aileyiz ya beni aileden mi gormuyorlar
(7,654 puan) tarafından
Görmesinler sıkıntı edilecek durum yok
+1 oy
(1,297 puan) tarafından
Amann bosver hic takmaya degmez 
(3 puan) tarafından
Dertsiz başıma dert arıyorsa olabilirim
+1 oy
(13,837 puan) tarafından
Kız boşversene. Seni çağırsalar ve hizmet bekleseler burda hamile halimle beni  çağırdılar diye denetleniyor olabilirdin. 
(3 puan) tarafından
Herşey beklenir
0 oy
(4,145 puan) tarafından
Cnm cagırsa suc olur hamıle halimle ıs goremem dersin, bosver sıkma canını basit seylere. 
(3 puan) tarafından
Galiba öncesinde ara ara laf sokuyordu gorrumcem cevap vermedigim için dolmuşta olabilirim
tarafından
Aynen benim diyeceğimi demsisiin
(4,145 puan) tarafından
İsteyen ıstedıgını soylesın cnm sen kendını bılıyorsun, laf sokanlarada cevabını ver sende
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Evin gelinisin yardımlaşma günü yanlış anlarsın diye çağırmıyor bence davet gerektirmiyor direk gider çayı koyardım yardım edemiyorum bari hizmet edeyim derdim kaynanamda mutlu olurdu
(3 puan) tarafından
Ya sabahın köründe başlıyorlar ben hiç sabahın köründe gitmedim ki haber verseler valla çayı koyardım ocağa
(1,755 puan) tarafından
Kız annene giderken davet mi bekliyorsun oda senin annen. Senden bekliyor belki. Ara yada akşamdan yap kekini anne bende kek yaptım alıp geleyim bi çay içim Sizinle yok demez aksine çok mutlu olur. sen rahatsız olursun düşüncesi ile çekiniyor ben sana diyim
(3 puan) tarafından
Öyle bi samimiyet yok ki aramizda bı de kendimi ağırdan almazsam çok laf ederler bana  ara laf atıyorlardı gorumcemlede ben göz yumuyordum.hafif bı mesafe koydum kaynanam laf atmaktan vazgeçti ama görümcem hala devam ediyor o da ben yüz vermiyirum yüz versem tartışırız kaşınıyor çünkü
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Giyin süslen püslen kekini al git hizmeti yap gülümsemeni eksik etme kaynanan utansın ;) 
(3 puan) tarafından
Saat sabah  7 gibi baslamasalar keki filan hazır ederdim gitsem hizmette ederdim gocunmam da kimse sende gel demedi işte
0 oy
(119,248 puan) tarafından
cagirmasin cokmu lazim
(3 puan) tarafından
Çok ta lazım değil aslında
0 oy
tarafından
Hamilesin riske girme diyeydir cagirsa bu seferde hamile halimle hizmete cagiriyo derler 
(3 puan) tarafından
Ben demezdim ya kadınlarla sohbeti seviyorum aslında zaten kizida var o da yardım ederdi
0 oy
tarafından
Amannn bosver kız taktığın şeye bak
(3 puan) tarafından
Hiç deme bunlar hep hamilelik hormonlarindan
0 oy
tarafından
Hamilesin diye cagirmamistir belki
(3 puan) tarafından
İnsAllah ben yinede iyi düşünmeye çalişicam
tarafından
Sor bence niye beni cagirmadin diye
(3 puan) tarafından
Altında bı sebep var gibi ama çok kurcalamak istemiyorum kendi bilir artk
0 oy
(156 puan) tarafından
Canim sende bi kek dok bir sey yap iste eline al git aman yorulmusunuz cay yapmaya gdim size de git hep sakinkenmi cagircklr 
(3 puan) tarafından
Belki bı dahakine
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Ayyy taktiğin şeye bı bak ☺️ cagirmasin kız seni niye kötü bilsinler. Davete icabet etmek gerekir cagirsalar gidersin zaten öyle düşünür onlar da
(3 puan) tarafından
Ne bilim alındım işte
0 oy
(51 puan) tarafından
Valla boşver gitme kalabalık virüs kendine dikkat et covidden daga zararlı bu insan tipleri kusura bakma ama dışlayan insanları sevmem
(3 puan) tarafından
Bende malesef
0 oy
tarafından

Kaynanan seni cagirsaydi bugun bu post yerine su postu acacaktin "hamileyim kaynanam beni ekmek yapmaya cagirdi"

Bosver canim ya birak ellememis seni iste ne takiliyosun 
(3 puan) tarafından
Yok ya demezdim kendimi biraz dislanilmis hissettim gitseydim yaptirmazlardi zaten bana bilmiyorum çünkü bı çay yapardım amaca getir götür filan bundan da gocunmazdim
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Aman boşver evinde otur keyfine bak hamilesin sıkma canını degmiyorsa evinde otur kötü bileceklerse bilsinler onlar için kendimizi paspas etsek de yaranilmiyor 
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Gerçekten hiç gerekli değil o halinle bide o kalabalıkla otur evinde rahatça canım:) 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Yavrucum covid var ondan kalabalığa sokmak istemiyo olabilir mi
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Çağırmaması iyi bir şey değil mi :) Beni kaynanam boyle durumda çağırsaydı gitmezdim  zaten bulantılarım var olmasa bile başka zaman bir araya gelirdim akrabarla. Ki çokta önemli birileri değiller niye sizin hakkınızda ne düşüneceğini dert ediyorsunuz ki? Hiç takmayın böyle şeyleri kafaya dert edilecek bir durum değil bence
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Cagirsa da hamile halimle cagirdi is bekliyo dersin. Diye dusunmustir bence takma.

İlgili bir soru bulunamadı

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...