0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Hanımlar doktor ayın 1 inde görecek sonuçlar elimde anlayan varsa merakımı giderebilir mi ? Fotoğraf ekleyeceğim yardım edebilecek biri varsa 

3 Cevaplar

0 oy
(1,301 puan) tarafından
bakabilir miyim yükle
tarafından
düzenlendi
Atıyorum
(1,301 puan) tarafından
Bekliyorum canım benim
tarafından
https://resimyukle.io/r/25nuriljtl burdan bak canım burası kalite bozuyor
tarafından
tarafından
Meraktan çatlıyorum şu an :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anlamam ama post yukarı ciksin
tarafından
teşekkür ederim
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Canım çok bulanık sperm sayısı ve morfolojik olarak sağlam olan sperm sayısının yüksek olması onemli
tarafından
https://resimyukle.io/r/25nuriljtl burdan bak canım burası kalite bozuyor
(1,403 puan) tarafından
Bu testi niçin yaptirdiniz canım benim eşim varikoseldi değerleri bundan çok daha kötüydü. Gebeliği sağlayabilecek sağlam sperm sayısı  58 milyon canım bu da iyi bı degerdir.
Morfolojisi düzgun olan 15 milyon önemli sınırın uzerinde en azından
Bide ileri hareketli sperm sayısı önemli onun sayisida iyi benim anladığım kadarıyla..

Belki sperm değerleri düşük ya da normal olmasa bile takviye ile normale dönüyor. Aklınizda olsun promex benim kocamın değerlerini çok duzelti
tarafından
Gebe kalamadım 1 seneden fazladır o yüzden yaptırdık değerler normal diyosunuz yani öyle mi ?
(1,403 puan) tarafından
Gebeliği sağlayabilecek düzeyde canım benim anladığım kadarıyla ve eşimin degerlerinden bildiğim kadarıyla.
Canınızı  sıkacak bı durumun çıkacağını düşünmüyorum. Sadece belki sperm güçlendirici takviye verir onu bilemem
tarafından
çok twşwkkür ederiiim canım benim çok sağol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 94 göst.
29 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdeh (9,463 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
19 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busraqq (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _aysenurr_.01 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu

397,038 soru

11,875,363 cevap

35,990 kullanıcı

...