0 oy
1,202 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 11 aylık geçen gün vatsapta hem kızımın hem oğlumun fotoğrafını paylaşmıştım kuzenimle konuştum bana diyor senin çocukların çok çirkin ıyyy hele oğlun dahada çok çirkin  bi türlü sevemedim onu diyor .oda yeni doğum yapmış ikinci kızını kucağına aldı hayırlı olsun demek için aradım oda bir anne 

kalbini kırıcak bişey demedim ama ben çok üzüldüm kızım büyük onun resmini paylaşmak istemiyorum ama oğlumu atıcam sürekli bana diyorlar.gerçekten çok üzülüyorum 

65 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oğluna kurban olsun oğlunun pokunu yesin o manyakk melek melek maşallah pek tatlı 
-Reklam-
0 oy
(659 puan) tarafından
Ya manyakmısın ne çirkini. Çok tatlı lan bu herhalde senin kuzen çirkin görmemiş bebegin çirkini güzelimi olur. Laf olsun diye yazmıyorum ama gerçekten çok güzel bebek. Maşallah❤
0 oy
(435 puan) tarafından
Yok daha neler ya daha neler duyacağız. Bunu diyen kişi kesinlikle seni kıskanıyor. Herkesin yavrusu kendine güzeldir sonuçta. Ayrıca oğlun da maşallah çok tatlı. Hele büyüsün de ne yakışıklı olur :) ayrıca sağlıklı sıhhatliyse daha ne isteriz ki Allah'tan 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Maşallah gayette tatlı bir bebek yani o yorumu yapanların içleri çirkin boşver canım 

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 414 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 388 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 655 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 312 göst.