0 oy
378 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yeni dogum yaptım abimin eşi çalısıyor diye 15 20 gün sonra geldi ben hamile halimle onun dogumuna gitmiştim o kadar yol gidip. Hediye olarak fazla durumum yok öyle kiyafet aldim 2 takim sonralari 2 3 oyuncak almıştım. Ama o 20 gu. Sonra geldi 5 yaş montu almış etiketi koparılmış giyilmis 2 çorap ve giyilmis bir takim getirdi. Yani kızmadim ama bana söyledigi şeyler kırıcıydı saçım açıktı herkesin yaninda bu ne saçının hali 40 çeşit olmuş neden boyamiyorsun git boya kötü olmuş dedi. Lohusayim daha cocuga alışamadım. Öyle diyince bi üzüldüm biz onu el bebek gibi baktik annemlerde kaldi bi dedigi 2 Olmadi. Çalısiyor diye hep  bana cocuguna aldiklarini gösteriyor. Neden bazi insanlar böyle. Yarinda yemege cagiriyor beni gitmesem mi acaba ablam örümcek almisti kendi cocuguna cocugu büyüyünce ona verdi cocugu 1.5 yasinda abi bana versene bebegimi koyayim dedim 2 tane var onlarda daha biniyor veremem dedi

16 Cevaplar

+2 oy
(48,531 puan) tarafından
kiran üzen insanlardan uzak durulmali
(119,168 puan) tarafından
bemcede
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bazı insanlar dobra olacağım derken çok kırıcı oluyor gerçekten. Kendin gitmek istersen gir canım ama biraz mesafe istiyor o kadın
tarafından
Haklısın aşko
0 oy
tarafından
Dengesiz yaaa üzülme kuzum herkes kalbinin ekmeğini yer bu dünyada sinirini bozacaksa hiç gitme istersen 
0 oy
tarafından
gitme uzak dur bazı insanlar mesafeyi hak ediyor 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
En gereksiz insan tipi 
0 oy
(324 puan) tarafından
Mesafe koy bence sen bu kdar iyi davranirsan daha çok kirilirsin bu kadın yüzünden 
(446 puan) tarafından
Koyuyorum zaten bazen arayip çocuğuna ek gida ver bakamiyorsun diyip duruyor emziriyorum gayt saglikli diyorum yok bende olsa ben nasil bakarim diyor
(324 puan) tarafından
Aaa manyak mı ne onanesi sakın öyle düşünme canım daha bebeğin çok taze onlara bı kaşık süt yeter çok iyi bakıyorsa sipasina baksın milletin çocuğuna karışmasın ay ne sinirim bozuldu gerizekalı vala kusura bakma da çok yüz vermişsiniz buna bu hakkı nerden buluyo yani
(446 puan) tarafından
Ailem veriyor zaten o yüzü ikisi calistiklari halde habira cocuga kiyafet aldilar oyuncak bende dogum yaptim annem benim ceyregimi istedi ver ben takayim elimde yok dedi
(324 puan) tarafından
Sen uzaklaş bı sure onlardan kuzum tam lohusa zamanın gerçekten üzüldüm vala sana Allah sabır versin al birini vur ötekine
0 oy
tarafından
Yerinde olsam getirdiklerini verir senin kullandığın esylara muhtaç değilim çok şükür derim. Ayıp etmiş. Bişey derse tersle sende. Sana ne benim saçım sana batıyor mu ben bebeğimle ilgilenmekten kendimi görmüyorum,saçma sapan eleştirmeden önce herkes kendine baksın de. 
(446 puan) tarafından
Kendisi 40 olmadan hemen gidip boyatmisti onu söylüyor hep
tarafından
İyi bk yemiş. Herkesin önceliği farklı. İster boyatirsin istersen ömür boyu böyle gezersin kime nee.
0 oy
(6 puan) tarafından
Gören gözeten bı Allah var kimsenin ahi kimseye kalmaz mesafe koy bence seni yipratmasina izin verme yarın oburgun kıyas a başlar ve çocuğunu da incitmeye başlar 
0 oy
(7,928 puan) tarafından
 Ben hayatta o kadınla muhatap olmazdim bişey demezdim. Sadece kocaman bir mesafe koyardım arama tenezzül edip orumcekte istemezdim
0 oy
tarafından
Sana kişisel bakımınla alakalı birşey dediğinde, e biz sana prenses gibi davrandık o yüzden fazla rahat geçirdin lohusalığını de. Cevaplarını ver. İçinde tutarsan iyice tepene çıkar. Ben olsam yemeğe gitmem açıkçası. 
0 oy
(119,168 puan) tarafından
seni uzenlerden uzak dur
0 oy
(912 puan) tarafından
Allah isla etsin ben senin yerinde olsam ne giderim ne de bir daha muhatap olurdum bilerek yapıyor zevk alıyor 
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Ay kanin caninda olsa olabiliyomus böylede demekki mesafe herzaman iyidir
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Sürekli kadının çalışmasını belirtmişsin de kadın çalışıp alın teriyle çocuğuna bir şeyler almış bu onun bileceği bir şey parasını dilediğince harcayabilir sana bir şey almak zorunda değil sen hediye goturmussun o da bir şeyler getirmiş ha kullanılmış bir seyse şöyle açıkça beş yaş monta gelince yenge beş sene bunu evde mi bekleyecem al sen çocuğuna giydir diyeydin belki de cimridirler  saçına gelince abin annen yabancı değil diye yanlarında demisse bence sakıncası yok ama yabancıların içinde demisse ya da kocanın yanında ben de olsam bosardim onu ayıp utanmıyor musun bunca insanın içinde böyle konuşmaya diye abinin örümceği vermemesine gelince çocuğu 1.5 yaşında muhtemelen kullanıyordur seninki o örümceği kullanana kadar ooooo yani neden şimdiden istedin ki ilginç yanı 
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben olsam yüzüne bakmam sebebini de söylerim insan ol derim
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Bence yüzüne kırıldığın şeyleri söyle 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 399 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (710 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 390 göst.