0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Geçenlerde yazmıştım kızımı pişik yaptı bez diye firma inceleme başlattı bir pakette hediye gönderi şuan kargoda kızlar şikayet var a yazın markayı felanda yazın

7 Cevaplar

0 oy
(13,725 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Şimdi bez firmaları düşünsün skzkskks 

Millet şimdi hediye gönderi için yazacak çatır çatır şikayetleri :D
tarafından
Ahsjsvshjsj valla baby turco aldım cnm dediler ki hata olabilir üretim hastası gönderdiğimizi deneyin eğer buda yaparsa bilmiyorum :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sleppy yaptı bizim oglana yazsam gönderseler ne ki pisik yapan bezi
(12,264 puan) tarafından
Bedavaaaaa yaaa hahaha millet alır hediye verirsin
tarafından
Kız zaten pisik yaptı diye almiyorum daha gonderselerde isime yaramaz bayb turcoya döndük hem daha uygun hemde cok guzel
tarafından
Kız valla haklısınız ama açıklamaları üretim de hata olabilir doğal içerikli olduğu için pişik yapmaz diyolar bilmiyorum
0 oy
tarafından
Bizim de molfix yaptı şimdi şikayet etsem ne olacak 
(12,264 puan) tarafından
Et bakalım belki yollarlar ☺️
tarafından
:-))) yok kiz yollasalar ne yapacam işime yaramıyor ki kuzum yavrum mahf oldu vallahi
tarafından
Yapmıyormus valla canım bu gönderdikleri öyle dediler
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Pişik yapan bezi hediye olarak geri gönderseler nolucak Allah aşkına kullanamadiktan sonra..yani sırf hediye gelsin diye de şikayet edilmez 
tarafından
Yok kız pişik yapmıyormus bu öyle dediler denicekmisim
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Valla ta yenidoganken bi prima kullanmıştım hediye gelmişti kizimi oyle bir pişik yaptı ki 20 aydır daha ni kere daha almadım. Hiç yazmadım bi yere cogu kişi kullanıyor memnun. Her bez her bebeğe iyi gelmiyor 
tarafından
Valla canm gelmiyor evet ama diyor bu gonderdiklerini de denicekmisim yapmıyormus pişik
0 oy
(2,489 puan) tarafından
Pişik yapan bezi ne yapayım hem birazda ciltle alakali bi durum bu
tarafından
Valla canim gönderdikleri yapmıyormus düşünceleri üretim hatası
0 oy
(13,139 puan) tarafından
Ettim valla Molfix benden bez istiyorlar onlar da :D
tarafından
Evet bendende 3tane istediler canım hediye bez gönderdiler birde bunu deneyin diye bilmiyorum ahahah

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 383 göst.
27 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 846 göst.
19 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 181 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 288 göst.

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...