0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gece olunca ıkınmaya başlıyor sürekli gündüz birşey yok gece başlıyor kafayı yicem gece uykusu neyi hiç bişey kalmadı şu saat oldu hâlâ sallıyorum. Kabız desen sabah 2 3 kere yaptı gaz desen değil sürekli gazını çıkarıyor. Anlamıyorum ben bu çocugu ya :(

6 Cevaplar

0 oy
(752 puan) tarafından
Bizimkide mız mız hala uyumadı :/
tarafından
ya kızlar sallıyorum tam uykuya dalıyor sallamakta zararlı ama 3 saat oldu insaf be 3 saatlik uyku ile 24 saat geçirdim sallamasam ağlıyor sabahları benimde güzel uyuyor gece olunca ne oluyorki :( sankin
tarafından
nebe SURESİ  actim iki kere dinledik  ve sakinlesip uyudu hemde sallamadim gazi olsa sakinlesip uyurmuydu bunlar hep allahtan önce allah'a razı olsun sonra senden allah razı olsun cnm
(6,136 puan) tarafından
Gazı sadece ağızdan çıkarması veya kaka yapması değil ki o ayrı bişey. Bizde yapıyoruz ama pirtimiz yok işte
tarafından
Yapıyor çıkarıyor bizim ki alttan da üsttendr
(752 puan) tarafından
Ne demek canım onu sürekli dinlet çok faydası var. Bide unutmayın evde sürekli CELCELUTİYE DUASI VAR ihsan Atasoy ben açıyorum sürekli. AÇIP DİNLETİN ALLAHIN İSİMLERİNDEN DUALAR anlamı yazıyor sizde çok etkileneceksiniz.  Hemde bebişler rahatlar canım ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide oyle hala uyumadi oyle bakiyor saliyorum durduruyorum agliyor uykusuda yok:(
tarafından
Benimkide oyle gunduzde oyle cok uyumaz gecede
tarafından
Ne zaman düzene binecek bunlar senin kaç aylık
tarafından
39 gunluk benim daha onde cok uykusuz gunlerim var
tarafından
Bizimki de 56 günlük daha düzene girmesine çok var
tarafından
Oyle canim yapcak bi sey yok bakcaz:)pisikolojim bozulmada uykusuzluktan bakcam
0 oy
(33 puan) tarafından

:angel::angel:bizde uymyrz  malsf gunduz uyuyor gece bole

image

tarafından
Off gece çok daha zor
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Uyuyor musun şuan?
tarafından
Ben hâlâ sallıyorum
(6,136 puan) tarafından
Bendeeeee pirtlatamadigi için uyumuyor
tarafından
Bizimki gazını iiyi çıkarıyo ama kabız sanki sabaha karşı yaptı zorla şerle çişini ama her gece her gece böyle olur mu
(6,136 puan) tarafından
Oluyor canım her gece oluyor eşim 1 haftadır izinli ona yıkıyorum yoksa tek başıma zor
tarafından
Ayy ben tek bakıyorum hep sabaha kadar ayaktayım bide kaynanamgildeyim uyuyamıyorum da
0 oy
tarafından
Erkek bebek gazlı kız bebek nazlı olurmuş çoğunlukla erkek bebekler.gazli ve kolik oluyor oğlum gazı yoktu her gün kaka yapardı gazını çıkarırdı lakin sabah 6 olmadan uyumazdi 9 ay böyleydik kızım var şu anda bazen rahatsız ediyor gazı ağlıyor ama hep değil erkek bebek büyütmek daha zordu şükür geçtik o dönemleri inşallah sizde düzelirsiniz
tarafından
Valla bilmiyorum gazınıda çıkarıyor çişinide yapıyor ama hâlâ ıkınıyor
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ozaman doymamistir kuzum cunku bende seninngibiydim  1 olcek mama veriyodum heo agliyodu uyumuyodu uyusada 10 dk sonra 2 olcek versim mamayi ustelik adaha az akitan biberon ucu ile simdi ise artik biberonin basinda uyuya kaliyor ve en az 1.5 saat ennfazla 3.5 saat uyuyor :)
tarafından
Bizimki ıkınıyo hep

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 158 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 971 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Defne21defo (800 puan) tarafından soruldu