+1 oy
832 göst.
Diğer kategorisinde (575 puan) tarafından
Kızlar kendi ailemin evinde yaşıyorum eşim yurt dışına çıktı 2 aydır bebeği yarım saatliğine anneme kardeşime bile veremedim biliyor musunuz o kadar yoruldum ki hepsi inanılmaz, yoğuuun çalışıyor kendime vakit ayıramıyorum asla hastayım kendime bakamıyorum bugün kardeşim ilk defa baktı duş aldım oda saçımı yıkamadan. Bazen çok bozuluyorum akşamları babam 7 24 TV bakıyor annem gün içinde çok yorulduğu için dinleniyor kardeşimde hep odasında.. Bugün eşime söyledim ben artık kendi evimi istiyorum ne kadar aile evimde olsa uzun süre kalınca rahatsız oluyorum dedim. O da farkındayım dedi az daha sabret az kaldı geliyorum dedi bu arada gerçekten 1 haftaya gelecek ama o kadar doluyum ki ne yapacağımı şaşırdım resmen şöyle düşünün oğlum 17 aylık babam maç izlerken TV yi gidip kapatıyor diye Nnem mantı dökerken hamurlarını alıp kaçırıyor diye arada buz gibi yerde oyun oynadık bugün yarım saat nasıl içime dokundu çok ağladım. 

16 Cevaplar

0 oy
(346 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İnsanın kendi evi gibisi yok 

Tek te olsan evinde kal 
-Reklam-
+3 oy
(534 puan) tarafından
Canim Allah kolaylık versin.. Ben senin yerinde olsam zaten oyle de yalnızım boyle de diyerek kendi evimde dururdum.  Hem kafan rahat olur gelmek isteyen sana gelsin.
(575 puan) tarafından
Herkes farklı şehirlerde evim İstanbul da ve orada tanıdığım kimse yok :(
(534 puan) tarafından
Valla olsun ben senin yerinde olsam giderdim yani yine yalnızsın sonucta anlattığına gore
(534 puan) tarafından
Tabi sana kalmıs canim yonlendirmek gibi olmasın
(442 puan) tarafından
Bende ailemden uzaktayım kizimla tanıdığımda kimse yok dediğin gibi eşim 2 haftadır yok 2 hafta sonra gelecek ama kafam rahat yani böyle insanın kendi evisi gibi yok
+2 oy
tarafından

Benim esimde yur dışı çalışır senelerdir. 

3 aylık İkende  hep evimde idim kizim 5 yasinsa 2 hamileyim. 21 haftalik zor geçiriyorum ama ailemin yanında gitmedim. Evim gibi rahat edemem istediğim saat kalkiuorim istediğim saat yatıyorum pis olsa bile kendimden sorumluyum.kimseye hesap vermiyorum . 

Ailende olsa artık çocuklu olunca insan bir yerde rahat edemiyor. 1 gün değil aylarca kalınca herkes bir zaman sonra bıkar yani  

Bu durumda üzülme onlarin yaşları başladı var .herkes çocuk sesi çekemiyor 

0 oy
(119,247 puan) tarafından
hepsi ust uste gelmis bayagi yipranmissin 
(575 puan) tarafından
Evet kendimi çok kötü hissediyorum
0 oy
tarafından
Kendı evıne gıt cocugunla beraber kal yada bu bır haftayıda kayınvalıdende gecır.  Ne kadrda olsa o evden cıktıkdan snra artık hıc bsy eskısı gbı  olmuyo. Sag saglım tez vakıtte esın gelsn kavusun ınsallah
(575 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Yaa kıyamam insanın esi yanında olmayınca bir buruk oluyor zaten bu haftada da kaynananda.kal istersen sonra.direk kendi evine acta olsan yorgunds olsan en iyisi kendi evin canim
(575 puan) tarafından
Gerçekten öyle. Keşke sürekli değiştirme şansım olsa herkes farklı şehirlerde arada 12 saat var evimde İstanbul da ama orada tanıdığım kimse yok :(
(1,160 puan) tarafından
Bende İstanbuldayim tanıdığım herkes burada doğma büyüme buraliyim ama aylardır evdeyim bende günlerce duşa giremiyorum çoğu zaman ağlamaklı halim ama yapacak birşey yok buna alışmaya kimseden birşey beklememeyi öğrendim
0 oy
(14 puan) tarafından
Ay canım Allah tez vakitte eşine kavustrsn öncelikle çünkü o duyguyu özlemi  çok iyi biliyorum benim eşimde yurt diisnda ama ben yanına gdicem onu bekliyorim benimki 8 aydır yok bende kaynanamla yasiyorum ve gurbetdeyim en azından sen ailenin yanindasin gerçekten çok zor 
(575 puan) tarafından
Hangi ülkede eşin bende eşimin yanına gideceğim
0 oy
(7,375 puan) tarafından
ısallah gelır hemen esınde sorunlar duzelır benım esım askerdı akrabaları dusuk tehlıkem olmasını bıldıgı halde benı cok sınır etıler ayrı evler ama ınan ınsanı telefonla bıle sınır edıyolar 
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Oglunda büyük neden kendi evinde kalmiyorsunki canım
0 oy
(156 puan) tarafından
3 ay ince bnm esimde yurtdisndaydi 2 ay kaldi cocuga daynamdi dondu bende annemleryfim ama bizimkiler cok titerler cocuguma elime hic gelmedi desem yeri ama insanin kendi evi gibisi yok bnmde tanidigim yok die ailemin yanında kaldim
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Bunları yapan kendi ailen mi yani kaynana olsa neyse dicem
0 oy
(791 puan) tarafından
İnsanın eşi evde yada yanında olmayınca çok zor bde çocuk varsa kmse kmsenın yerini tutmaz anne babada bam başka ama eşine istedin kadar minnet edysn 
0 oy
tarafından
Kendi evin varsa evine geç cnm.bn de kızımla yalnız yaşıyorum marttan beridir.kaynana ile yaşadım eşim asker yanımızda değil.kafan rahat olur.buyuk bir yerdeysen internetten market siparişi verebilirsin.iko haftada bir pazara gidersin.zor oluyor ama kafan rahat olunca her şey daha güzel .
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Canım öyle bir yazmışsın ki bebeğin yeni doğdu sandım. O artık abi olmuş koy oyuncakları önüne o oynasın sen duşunu al dinlen tamam arada oyna ama kendinede acı. Evine gitsende iş yine senin işin çocuk yine senin çocuğun 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
İnsanın kendi evi gibisi yok tabi üzüldüm sana bacım gönül umduğu yere küsüyor az kalmış sabret kocan gelince kurtulursun ben de baba evinde rahat edemeyenlerdenim 
0 oy
(9,556 puan) tarafından
Bende kendi evimde yaşardım tanıdık tanımadık hiç önemli değil ne geliyorsa tanıdıklarımızdan geliyor 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 991 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,048 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hamisanne. (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 649 göst.

379,180 soru

11,350,472 cevap

34,818 kullanıcı