+1 oy
372 göst.
Aile kategorisinde (985 puan) tarafından
Kızlar annem bugün midesi ağrıdığı için hastaneye gitti . Endoskopi yapmışlar.  Bağırsağında iki tane yara varmış diğer adı ülser galiba . Birde parça almışlar.  20 güne sonuç çıkarmış.  Çok üzgünüm.  Lütfen başına gelen varsa  tedavi olunur mu ? Lütfen dua edin annem için Annem benim tek sırdaşım. Allah rızası için hamile olanlar ve diğerleri dua edin annem için.  

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Konu ile ilgili bilgim yok ama Allah yardımcısı olsun. Çok geçmiş olsun. 
(985 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Allah şifa versin canım annelerimizi babalarımızı sağlıkla başımızdan eksik etmesin inşaAllah.. 
(985 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(3,573 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım üzülme tedavisi vardır elbet
(985 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Benim midemde kucuk kucuk yaralar bazi bolgelerde kanamalar oluyomus endeskopi yaptirdigimda ogrenmistim gastrit ulser hastasiydim bendende parca aldilar  3aylik ilac tedavisinden sonra duzeldi gece ilaclari vardi verilen ilaclari duzenli kullansin gecer gecmis olsun 
(985 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Allah annenin şifa versin benim anneannemin midesinde yara vardı kantaron yağı içerdi ülser için google'da arat bakalım neler var yanlış yönlendirmek istemem açıkçası ama kantaron yağını Çok işe yaradığını biliyorum
(985 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsn canm inş bilen biri çıkar 
(985 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum kardeşim
0 oy
(800 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İlaçlarini vaktinde kullansin geçer inşallah geçmayen bir hastalik değil üzme kendini geçmiş olsun. 
(985 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşaAllah. Ülser öyle korkulacak bir durum değil canım stres yapma ilaç verince düzeliyor. Endoskopi de herkesten parça alınıyor merak etme. Ben 29 yaşındayım şimdiye kadar 3 kez fln çektim benimde mide ve kalın bağırsak girişinde yara vardı ilaç tedavisiyle geçiyor merak etme. Sadece turşu fln pek yiyemiyorum ve biraz acıkınca midem yanıyor. 
0 oy
(218 puan) tarafından
ALLAH şifa versin INŞALLAH canım geçmiş olsun 
(985 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım anneme hem kolonoskopi hem endoskopi yaptırdık temiz çıktı çok şükür. Beklerken ki süreç çok yıpratıcı ancak inşallah güzel sonuç alırsınız siz de. 
(985 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Allah korusun agir bir hastalik degil canim icini ferah tut Allah sifa versin insAllah
(985 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah Rabb'im başından eksik etmesin anneni çok geçmiş olsun ♥️
(985 puan) tarafından
(12,264 puan) tarafından
♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Çok  geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah korkma insallh kötü bişey değildir 
(985 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim
0 oy
(502 puan) tarafından
Bağırsağın da yara varsa ülser değildir çan k.endoskopi bağırsağa degil mideye yapılır. Bağırsakta yara görüldüyse kolonoskopi yapılmıştır. Ülser teshisi varsa da tedavisi olan bişey Allah annecigine şifa versin sıkma.o kadar canını ablamda da var ulser
(985 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Kuzum üzülme benim annemin midesi yara dolu kaç kez parça aldılar bin şükür iyi ama tabi her gün sabah aç karnına ilaç iciyor
(985 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim kardeşim
0 oy
(669 puan) tarafından
Canm benim rabbim şifa versin hiçbir evladı annesiz bırakmasın benim anneminde midesinde var canm bağırsak ünserini bilmiyorum insallah hayırla sonuçlanır geçmiş olsun 
(985 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun kardeşim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 150 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 329 göst.
29 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (195 puan) tarafından soruldu

378,025 soru

11,314,557 cevap

34,754 kullanıcı

...