0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (1,188 puan) tarafından
Kizlar kızım 1 ci sınıfa gdyo harfleri biliyo.hecelemeyi birleştirmeyi bilmiyo bir kelimeyi tam 10 defa okuyom bu ne dyom bilmiyorum dyo sinir oluyrm sabrimi.tasiryo dersine odaklanmuyo hiç bir şekilde napsam unuttm dyo ya tak hecesini 10 kere tekrarladım bu ne dyom bilmiyorum dyo sinirledm.bnde vurdum.kizima bidahada okula gtmiceksn dedm bliyim çok hata.yaptm vurarak ama sabrimi taşırdı 1 tanede oğlum War yuruyemiyo serebalpalsi onunda ewde fizik dersi War neye yetiscem bilmiyorum :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence inatlastigi için bilmiyom diyo sıkılmış biraz dikkatini dagit yine öğretmeye çalış
(1,188 puan) tarafından
Bahanesi.ben unutkanim bilmiyorum dyo sabrımı taşırdı istemedende olsa dövdüm onu çok pişmanim ama boğazm ağrıdı artk
-Reklam-
0 oy
(71 puan) tarafından

Gitme üzerine çok yapar ama ilgi istiyo işte 

(1,188 puan) tarafından
Boğazım agridi ders anlatmaktan
(71 puan) tarafından
Haklısın benimki anasinifina gidiyo iki boya yapıp çizik Aticak ona bile kırk kavga ediyoruz
(1,188 puan) tarafından
Bide 1 ci sınıfı düşün
0 oy
(1,764 puan) tarafından
Ah canım ya daha küçük vurmak nedir ya birde okula gitmiceksin diye bagırmak o yasta çocugun piskolojisi bunu kaldırırmı sende haklısın ama kesle vurmasaydım yardımcı olacak kimse yokmu eşin yardımcı olsa derslerine sende küçük olanla ilgilensen 
(1,188 puan) tarafından
Esim wardiyali calsyo oda elinden geldikçe yardım ediyo mesal bugün Sabjh gtti işi uzadığı için 10 da akşam gelck ee o saate gelyo bı duş alıp yorgunluktn yatyo
(1,764 puan) tarafından
İnat ediyor çocugun ilgi istiyor belki
0 oy
(119,689 puan) tarafından
ustune cok dusme sen dustukce o inadina oyle yapacak
(1,188 puan) tarafından
Mecbur ders çalışmasıda lazm
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Öğretmeni ile görüşün onun birilerini olacak mı? Evet bazen sabır kalmıyor anlıyorum ama inan vurarak her şeyi daha kötü yapıyoruz... biraz sabır bilmiyorum dedimi bırakın üzerine düşmeyin...biraz mola verin başka harfe geçin yada konuya

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 614 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 417 göst.
25 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (903 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 327 göst.
16 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (903 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 378 göst.
16 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (903 puan) tarafından soruldu

382,201 soru

11,443,766 cevap

35,014 kullanıcı

...