0 oy
173 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (524 puan) tarafından
Ne yedirsem diye dusunmekten yaslandim meyvede yemiyor benim kizim siz kac kere neler yediriyorsunuz

7 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
3 öğün genelde kahvaltı öğlen yer bide akşam bizle ve arada birşeyler atıştırır
(524 puan) tarafından
Yatarken bisey yediriyormusunuz
(3,823 puan) tarafından
Yemekte az yerse yediriyorum yoksa yedirmiyorum
-Reklam-
0 oy
(10,075 puan) tarafından
16 aylik. Sabah kahvalti sonra meyve yatip kalkiyor çorba sonra yine meyve yiyor aksamda yemek sonra emip yatiyor. Aralarda biseyler atistiriyor yine
(10,075 puan) tarafından
Kimi çocuk sevmiyor canim hicbirinimi sevmiyor. Ben asiri meyve severim yerim oglumda çok seviyor. Mesela kimisi tatli sever kimisi ekşi
(524 puan) tarafından
Yok ya hicbirini sevdiremedim insallah buyudukce yer
(10,075 puan) tarafından
Kivi mandalina portakal elma armut cennet hurmasi muz ayva nar hicbiseymi yemiyo kiz
(524 puan) tarafından
Kirk yilda bir yer hergun bi meyve vereyim yemez
(10,075 puan) tarafından
Anladim canim insallah yer ilerde. Pekmezle falan karistirip denedinmi hic yada yogurda belki oyle yer kefirede olabilir. Muzu mesela
0 oy
(2,698 puan) tarafından

3 tane var bende 6 yaş 1 yaş 3 yaş büyük kendi yiyo 2 yaşındaki de kendi yiyo sonuncuya kendim yediriyorum bugün menüde yumurtalı patates vardı 1 tabak büyük oğlum yedi 1 tabak da ortanca ve sonuncusu yedi 

(524 puan) tarafından
Oh afiyet olsun pasalara
(2,698 puan) tarafından
Sağol canım benim ❤️
0 oy
tarafından
18 aylık kızım sabah öğlen akşam yiyor aralarda meyve kuru yemiş falan yer 
(9,649 puan) tarafından
Kuruyemiş nasıl yiyor kız
tarafından
Koyuyorum önüne yiyor canım :)
(9,649 puan) tarafından
Maşallah ya benim kızım çorba dışında bişey yiyemiyor kuruyemişten geçtim pilav yemiyor
(9,649 puan) tarafından
Ben olsam korkarım valla büyük cesaret :)
tarafından
Korkarsan yemez canım ben baştan beri herşeyi veriyorum maşallah gayet güzel yiyor benden daha bilinçli :)
0 oy
tarafından
2 yaşına girmek üzere benim kızım bir ay sonra tam 2 yaşında olacak ama ben ek gıdaya başladığımız zamandan beri sürekli saatli beslerim mesela 3,4 saatte bir veriyorum sana sıralayım daha iyi anla kuzum 

Sabah kahvaltısı kahvaltıdan 1 saat sonra kuru üzüm kuru yemiş

Sonra uyuyor kalkıyor öğle yemeği 1 saat sonra atıştırmalık kek pasta meyve suyu

Öğleden sonra çorba yapıyorum genellikle ona her türlü çorba yediriyorum çorbasını yiyor Bir kase

Akşama doğru da işte meyve püresi

Akşam yemeğini bizimle birlikte yiyor fazla yemese bile hani birkaç lokma yiyor o da ona yetersiz gelir diye akşam uykusuna yatmadan yarım saat önce kaşık mama veriyorum ama bu aralar kaşık mamayı reddediyor yemek istemiyor onun yerine çorba ya da yaptığım yemeklerden yediriyorum yemek isterse yiyor istemezse elini atıştırmalık veriyorum yine işte kurabiyesi meyvesi falan sonra yatıyor zaten 

Bizim bir günümüz böyle ilerliyor her gün böyle rutin olarak bunu uyguluyorum çoğu zaman yemek istemiyor ama yarım saatte bir ara ara tekrardan teklif edip vermeye çalışıyorum
(524 puan) tarafından
Allah razi olsun uzun uzun yazmissin bende saatli yediriyorum genelde aslinda senin dedigin gibi beslenme rutini bizimde corba sever masallah bende yediriirm bi meyve eksigimiz var yogurt falan yediririm gecede yatmadan kasik mama yapiyorum bende bazen kasik mamasini yogurtla karistiriyorum
tarafından
Senden de Allah razı olsun canım

Ben ne yemek yapıyorsam ona da aynısını yediririm genellikle kasık mamasıni kesecek bu gidisle çünkü yemek istemiyor artık bende zorlamicam büyüdü çünkü biz ne yersek. Onu verecem
0 oy
(2,909 puan) tarafından
Üç kere yiyor, meyve yemegi de seviyor çok şükür
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Benimkide 2 yaşında kafayi yicem artik sadece süt icmek istiyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 130 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,920 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 164 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

381,029 soru

11,407,259 cevap

34,943 kullanıcı

...