+1 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

Malum altın uçtu alamıyoruz :D

12 Cevaplar

+1 oy
(87 puan) tarafından
Gümüşe de yatırım yapılır hatta bakırada yatırım yapılır 
(3,099 puan) tarafından
Artiladim bakırdada iyi para var kız benim esim çalışırken santiyede fazla kabloları aliyo lazım olmayan soyup satıyoruz kilosu 30muydu neydi en son
(87 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ilk artımı aldım bu mecrada adını unutmam artık ;D aynen gümüş uzun vadede güzel Bi yatırım. Çok iyi yapıyor valla yolda bakır görsem alırım o derece değerli oda :D
(3,099 puan) tarafından
Esim önceden çok getirirdi bakır birlikte oturur soyardik çok sıkıstımi satardik biriktiyse iyice kız kabloları topla sende hahahaha içi bakır kayniyo
-Reklam-
0 oy
(119,519 puan) tarafından
bilmem gumus cok deger kazanan bisi degil gibi
0 oy
tarafından
Yap kız. 1-2 sene sonra 10 olur :D
(594 puan) tarafından
Gramı 25 canm ne 10 u :D
tarafından
Tatlım alışı 6 TL ama :D
0 oy
(13,111 puan) tarafından
Evet eniştem alır mesela biriktirir baya bı ama antikacı zaten baya çıkıyor eritip kalıp yaptırıyor öyle satıyor sonra 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Kaynım gümüse yatirim yapiyo
0 oy
(657 puan) tarafından
Bu devirde herseye yapılır zaten 1 sene sonra kaç kat artıyor 
0 oy
tarafından
Bugünkü market gezmesinden sonra havlu kağıt tuvalet kağıdı yağ şeker bebek bezi başta herşeye yatırım yapılır valla karaborsaya düşecek herşey 
(3,099 puan) tarafından
O daha yumuşacık tahriş etmez kız :D sen yaprak diyince kucuklugum aklıma geldi kiz:D ah anılar anilar
tarafından
Bu hale getirenlere Allah sorsun hesabını
(3,099 puan) tarafından
Amin canım ama sen peceteyi çok pahalıya almışsın canım biz toptancidan alıyoruz ucuza geçen esim normal pecetelerden almış 50 tane artık oda yıldı benden çok kullandigimdan tanesi 50 kurusa denk gelmiş
tarafından
Kuzum bizimki maaştan + eşimin işyeri alışveriş kartı veriyor oda her markette geçmiyor belli yerler var hani nakit gitmesin ondan kullanalim dedik familia vardı tek ordada yine almazdım ama binde şokta tuvalet kağıdı yok
(3,099 puan) tarafından
Bimde vardı canım tuvalet kağıdı almıştım bi ara ama gene sizin sistem iyiymiş nakit gittimi insanın elinde para kalmıyor zaten ablamin eside aynı maaş + alışveriş kartı alıyormuş ondanda duymustum
0 oy
tarafından
Bence herşeye yatırım yappppp
0 oy
tarafından

Eğer gümüş artarsa ben zengin olacam :D

(594 puan) tarafından
Yatırım mi yaptın canm :D
tarafından
Yok Kız dişlerimin yaptırdığım zaman babam dişimin arka tarafını gümüş yaptırmıştı altın yapalım dedinde babam doktor daha küçük gümüş olur diye gümüş yaptırmıştık gümüş fiyatj yükselirse benden zengini olmaz :D
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Esim bankacı gecen sene dediydi gümüş  6 tl olacak alsak mı yüklü miktarda diye. Almadiydik 1 tl civarindayken..şimdi  8.12 civarı
(594 puan) tarafından
Aynen baya kar yapardinız ama yine de yapılır bence
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Benim kaynım banka aracılığıyla toplu para yatırarak gümüşe yayirim yapti o şekilde kâr oluyormuş yani altın gbi gram gram degil de . Şu an ne durumda bilemiyorum:)
(594 puan) tarafından
Anlamıyorum canm ya gramı 6 lira mı gümüşün satarken nasiil oluyor peki biliyorsan aydınlatırmısın
(1,022 puan) tarafından
Normal altın gbi gümüş fiyati da yükseliyor kaynim 5 buçuk liradan almis 9 liradan satmis galiba öyle duydum.
0 oy
tarafından

Hiç bilmiyorum yha

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sermir (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.
6 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.