+1 oy
1,174 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İkisi arka arkaya kızım çok fena durmaz 5 dakika. Her gün uyanıp aynı rutini yapmaktan sıkıldım. Çocukları doyur değiştir yedir içir giydir temizle yemek yap temizlik yap çamaşır bulaşık Toz alma derken tek başımayım diyorum bazen bir annem olsaydı bir kolum olmasaydı. Eşimle hiç baş başa bir cafeye gidip bir sohbet edemedik 24 aydır. Kısacası belkide evliliğimin yıpranmasi bu yüzündendi. Hiç baş başa bir anımız olmadı ne bileyim ben süslenmedim hiç yada o heyecanı yaşamadım. Bazen diyorum bir annem olsaydı çocuklara evime gelip 3 4 saat baksaydi bende eşimle herkes gibi bir cafeye gidip bir kaç saat kafa dinleseydim. Çocuklarımdan bıkmadım asla yine olsa yine doğururum ama kendime de şu sıralar vakit ayırmak istiyorum. Bazen çok sesten gürültüden yoruluyorum ne bileyim hayal ediyorum bazen güzel bir şekilde giyinip eşimle dışarı çıkmayı el ele tutuşup bir şeyler yapmayı. Ama hiç olmadı 

22 Cevaplar

0 oy
(12,512 puan) tarafından
Birçoğumuz tek bakıyoruz sağlıkları yerinde olsun da aman gezmeyelim biraz büyüsün ler acısını çıkarırız 
tarafından
Ben hiç bir yere çıkmıyorum canım daha bugün ilk kez sağlık ocağına falan gittim iğne yaptırmaya
(12,512 puan) tarafından
Çocukları da al arada çık bu kadar da eve kapama kendini koy bebek arabasına turla dışarıda
-Reklam-
0 oy
(6 puan) tarafından
Canım burda dertlesecekte akıl alacakta insan yok inanki hepsi boş beleş tipler kendi icindeki mutsuzluğu bastırmak için sana bana satasirlar mutsuz umutsuz insanlar işte.bnmde 1yas arayla 2kizim var üstelik 3aylikta hamileyim senden daha beteriz eşimle ailecek hers y işte hersey aynı heyecan yok gürültü yorgunluk çok bazen alıp başımı kacasim geliyo ama yapamıyorum kocam köpeğin teki hatta şuan neden geç geldin dedim diye öbür odaya yattı kocamın iyisi ols agonca derlermiş adına.cocuklarini istiyosan  katlancan bacım koca moca hikaye bitiyo herşey sadece katlaniyosun.biz kaynanama brakip çocukları cafwyede gittik ama ben inan olmuyo bebelerde oluyo aklımız bomboş oluyo insan evlatlqrina sarıl zorda olsa Allah'a sigin mübarek gün Allah hepimizin yardımcısı olsun.bn seni çok iyi anlıyorum hicbiaey içinde kendini yargılama sen mukemmel bı annesin
(6,240 puan) tarafından
Post geçen sene Kasım ayına ait yanliz
(6 puan) tarafından
Tarihinemi bakıyorum ben ilk sirada çıktı yetkililere seslenin herşeyi zart zurt kapatiyolar sansurluyolarya hani nerdeler 1senelik sorular dolasiyo anasayfada
(6,240 puan) tarafından
Ana sayfaya sen düşürmüşsün senden önce yazan yok bir bak anlarsın

Kadın hesabını bile sildirmis
Millete saldırmadan önce baksaydın
Buna benzer bir post var onun altinda çıkan soruya sen dalmışsın ve yetkili diyorsun :) çok rahatsız isen kendin duyur yetkililere ağzının payını al
(6 puan) tarafından
Ay kusura bakma tatlım ya ben sizin kadar boş beleş olamıyorum malesef o yüzden bu kadar hakim degilim ortama siteye falan senden sorulur demekki bnm bı kaç kez girmisligim var buraya vaktim yok çünkü ama sn buralardaysan başka bi zaman yine grz belki buy gece gece uyu uyu sarma baskalrinada

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 650 göst.
1 Mart 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 316 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 358 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 574 göst.