+1 oy
535 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğluma sordum ilk kez anneyi mi babayı mi çok seviyorum diye sorma nedenimde babasına benden daha çok iyi davranması sasirttimi hayır baba dedi gitti sarıldı ben üzüldüm ya siz olsanız üzülür musnuz?

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu tür kiyaslari sevmediğim için sormuyorumm seni de seviyordur öyle düşünüp üzme kendini
tarafından
Çok uzuldumn aramızda limoni zaten çocuk ta bana vurup duruyor babasınincok seviyir
tarafından
Üzülme kuzum çocuk bu bütün gün bizlerle babalarini görünce onlara gidiyorlar. Sen benim kızları görsen babası gelmeden ağlayan çocuk sesini duyuyor anında ağlaması kesiliyor gülerek babasına gidiyor. Büyük kızım yanindan ayrılmaz. Gün içersinde ne yapıyor tek tek soruyor.
-Reklam-
0 oy
(44,800 puan) tarafından

Benim kızda aşırı babaci aşk yasiyolar resmen ne zaman sorsam baba der biliyom yani:Dalistim artık ama oğlumda bana düşkün yasasin:D

tarafından
Benimki beninsenmiyor derya :(
0 oy
tarafından
Genelde oğlanlar anaya daha çok düşkün olur. Baba rahatsa sende kısıtlıyorsan ondan da olabilir. Ben üzülmem ya ne olcak :)
tarafından
Ben üzüldüm ya aglicam da zor tutuyom kemdimi
0 oy
tarafından

Benim kız benim gözümün içine baka baka anne istemiyorum baba kucak istiyorum diyor :D daha çok küçük olduğu için üzülmüyorum

tarafından
Ben çok üzüldüm aglaywcam o derece
0 oy
tarafından

Eşim soruyo anne diyo ben soruyom baba diyo ahahha kurban olurum yhaa ☺️☺️

tarafından
Ya ne tatlı
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Yooo o da babası dedi ve kıskançlıktan kudurdu shsksjsl
tarafından
Kim kudurdu
0 oy
(8,589 puan) tarafından
2 kızım var babalarına aşırı düşkünlerrr. Mutlu oluyorm neden üzüleyim ki. Banada ihtiyac duyduklarını hissettiriyolar sonucta ♥️
tarafından
Eşimle aram limoni oğlumda birde bana vuma huyu var ama babasına hiç öyle yapmıyor üzüldüm işte
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kiz kardesim(5) babami severdi hatta en cok beni severdi küçükken. 

Simdi sirayla mesela hi hafta hep annemi tutuyo annemi sevme vaktim diyo sonra dönüp bi hafta babamı seviyo :D
tarafından
Ne güzel benimki 3 yaşında
(7,791 puan) tarafından
Kiz ona kalsa 3 yasinda benim kardes ablam degilsin sen annemsin derdi bana annem catladin o zmn :D ayrılsak ölürüz biz sarkisini soylerdi bana ahag ama annemden asla gecmezdi. Olur yani takilma
0 oy
(647 puan) tarafından
Yooook hiç üzülmezdim babasi çalıştığı için gün içerisinde özlüyor ben hep oynasınlar uyurken sarilsinlar istiyorum 
0 oy
tarafından
Canım senin oğluna yaklaşımın nasıl

Mesela güvenli bağlanmayı küçükken bebekken naaıl kurdunuz o çok önemli biraz açıklayıcı yazarsan yardımcı olurum belki
0 oy
(120,027 puan) tarafından

postu ojudum ve kuzeye sordum kendini gosterdi elini kendi gogsune tuttu :ermm:

0 oy
(2,699 puan) tarafından

Benim büyük oğlum beni çok seviyor ama babasına başka düşkünlüğü var gece beni adamla yatırtmıyo kız

0 oy
tarafından
16 aylık daha bakalım ne diyecek kız çocuğu tabi ama bugün eşimin kucagindaydı eşimi öptüm o da öptü bir daha öptüm böyle içten kızımda aynısını yaptı baya güldüm sonra eşim  beni öptü bu sefer kızım eğildi o da beni öptü çok hoşuma gitti şimdilik hiç ayrimcilik yapmıyor ilerde de olmaz inşallah bazen eşimle kavga etsek gelir bana sarılır eşime gitmez hic
0 oy
(13,261 puan) tarafından
Daha anlamıyor o tür soruları. Sorsam baba cevabını alsam üzülmem aksine mutlu olurum ☺️ 
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Benim kiz ikinizide diyor :angel:

0 oy
(774 puan) tarafından
Kiz ne uzuluyon benim kizimda babasindayken bana gel dedikce babasina sariliyor yarim saat sonrada seni sever uzulme canim anne baskadir her zaman 
0 oy
(15,807 puan) tarafından

Arkadaşım da böyle söylüyordu. Sanırım bu bir dönem. Bir de anneler çocuklarla daha çok ilgileniyorlar. Haliyle de daha çok kural koyuyorlar. Babalar öyle mi . Çocukla oynarsa bir oyun oyna çekil kenara. Tabi onları severler. Çocuklari bırak yetişkinler için bile anne bir ihtiyactir. O kalbinin en içindedir her zaman. O yüzden dert etme hiç. Sadece biraz daha birlikte eğlenmeye bakın bence mümkün mertebe. Bence geçici bir dönem bu

0 oy
(48,960 puan) tarafından
neyseki benimki anneci anne seni babamdan cok seviyorum diyo☺️☺️☺️
0 oy
(346 puan) tarafından

Üzülmem aksine vayy seni köpek baba düşkünü diyorum :)

Bir çocuk neden annesini sevmesin :) 

0 oy
(7,096 puan) tarafından

Tabikide insan bi üzülür yani 

Benim kızım hep annemide babamida çok seviyorum der oda soruyor bize kardeşimi beni mi diye bizde hep ikinizide çok seviyoruz ikinizde bizim asklarimsinix diyoruz 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 233 göst.
0 oy
23 cevap 353 göst.
0 oy
3 cevap 76 göst.
30 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mutluu annee (396 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 241 göst.
23 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Zeynopy (44 puan) tarafından soruldu

384,803 soru