0 oy
925 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 3 gundur karantinadayim ayni evin icinde esimden oglumdan uzağim oğlumu o kadar cok ozledim ki opmeyi koklamayi esimle vakit gecirmeyi  zor durumdayim aşılı olmama ragmen niye bu kadar agir geciriyorum bilmiyorum kemiklerim kiriliyor sanki oğluma olan özlemim de cabasi daha 7 aylik benden baskasinda durmuyor eşim zorlaniyor farkindayim hem bana bakiyo yemegimi getiriyo hem oglumuza bakiyo ilgileniyo nolur bi an once atlatiyim bu durumu dua edin bana lutfen ve oglumla esime bulaşmasin bu hastalik  bide daha once covid olan varsa tat ve koku kaybiniz ne zaman duzeldi

25 Cevaplar

0 oy
(482 puan) tarafından
Merhaba geçmiş olsun canım. Ben de karantinada 9. Günümdeyim. Ben de Aşı olmuştum.  Ama yinede covid oldum. Benim bi anda tat koku kaybim oldu. İlk 5 gün aman Allah im sirt bel göğüs agrim oldukça ağrılı oldu nefes aldıkça batardi kaburgalarım o derece ağrırdi evde kendimi karantinaya almadım temizliğe temasa dikkat ettim şuan ailemle kaliyorum mecburen .korkmadım hic hasta olmaktan pes etmedim. Istah kaybim da oldu ama yinede verdikleri ilacın tadına dahi bakmadım. Bakmamda xunku güvenmiyorum ilaca. Ben çareyi tarhana çorbası da bi de dua da buldum.sukur her gün biraz daha iyiyim .betrin beteri var halimize sukurler olsun. Aama o ilacı içmediğime sukur ediyorum. Paroldan başka bir ilaç ağzıma vurmadım 
-Reklam-
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Ikizlerim iki aylıkken çift maske takarak ben baktım. Aşısızım perişan etti benide. Daha 20 gün oluyo atlatalı. Çocuğunuza uzak kalmayın bence 
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Allahin acil sifalar versin canim 
0 oy
tarafından
Ben covitken kızımı emziriyodum alıyodm ucagıma cift maske takip ellerimi yıkıyodm gögüsümü bile yıkıyodm yeterki ona dokunabiliym emziriym diye üstümü bile değiştiriyodm cok geçmiş olsn

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 412 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 804 göst.
20 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 249 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 484 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,895 soru

11,372,408 cevap

34,855 kullanıcı

...