0 oy
922 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 3 gundur karantinadayim ayni evin icinde esimden oglumdan uzağim oğlumu o kadar cok ozledim ki opmeyi koklamayi esimle vakit gecirmeyi  zor durumdayim aşılı olmama ragmen niye bu kadar agir geciriyorum bilmiyorum kemiklerim kiriliyor sanki oğluma olan özlemim de cabasi daha 7 aylik benden baskasinda durmuyor eşim zorlaniyor farkindayim hem bana bakiyo yemegimi getiriyo hem oglumuza bakiyo ilgileniyo nolur bi an once atlatiyim bu durumu dua edin bana lutfen ve oglumla esime bulaşmasin bu hastalik  bide daha once covid olan varsa tat ve koku kaybiniz ne zaman duzeldi

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun insaAllah en kısa zamanda atlatır bebeğine kavuşursun 
tarafından
Amin canim teşekkurler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm Rabbım acil şifalar versin inşallah 
tarafından
Tesekkurler tatlim
0 oy
tarafından

Rabbim şifa versin inşallah hemen atlatırsın bol vitamin tüket 

tarafından
Teşekkurler canim elimden geldiğince tuketiyorum
0 oy
tarafından
Benim tad ve koku kaybim 2 ayda geri geldi
tarafından
Yaa o kadar uzun suruyo mu ya
tarafından
Benim çok uzun sürmüştü çok kötüydü ya.
tarafından
Ufak ufak geliyormuydu yoksa hic mi gelmiyordu yani 2 ay boyunca hic mi tat ve koku alamadiniz
tarafından
Benim 1 ay hiç gelmedi.  Son 1 ayda farklı eksik alıyordum . Sonra düzeldim yavaş yavas
0 oy
(616 puan) tarafından
Bi aya düzeldi canım Allah şifa versin inşallah 
tarafından
Amin inşallah canim
0 oy
(119,127 puan) tarafından
allah sifa versin kimden bulasti bu illet
tarafından
Bilmiyorum ki canim ya esimden suphelendim esim her ay 10 gun şehir disina cikiyo insanlarla ic içe bide aşıya inanmayan saftiriklerden odur saniyodum cunku ayni belirtiler onda da var ama o negatif cikti nasil oluyo anlamadim adam benimle ayni belirtilerde ben disari cikan biri degilim 1 hafta once gross markete gittiydik heralde orda kaptim yoksa imkani yok yani disardan eve getirdiklerimi ozonlu bezle silen biriyim
0 oy
(780 puan) tarafından
Çok geçmis  olsun rabbim şifa versin inşallah tat koku alabilme benim 1 ayı bulmuştu canm uzun sürüyo baya tek atlat iyi olda onlar gelir yavaş yavaş 
tarafından
Tesekkurler bayaa uzun suruyomus bu olay ya rabbim kimseye yasatmasin
(780 puan) tarafından
Amin canm cok zor seni anlıyorum ama geçecek inşallah içini ferah tut sen bol bol su iç meyve tuket aglayip üzülme rabbim kavuştursun ailene sağ sağlim ❤️
tarafından
Amiin canim cok sağol
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Allah şifa versin canım. Biz atlatali 20 gün oldu ama tat yok. Koku da çok çok az alıyorum. Hala düzelmedi yani. 
tarafından
Ayyy valla cok kotu bi durum ya uzun suruyomus bayaa
tarafından
Hic mi tat alamiyosunuz yoksa az az mi
(7,118 puan) tarafından
Mesela ana tatları alabiliyorum. Acı, ekşi, tatlı gibi fakat aromalari alamıyorum. Mesele tursu yesem acibtat geliyor gerisi yok. Ben aşısız olmama rağmen hafif atlattım çok şükür. O yüzden tat kokuyu kafama takmıyorum. Tek üzüldüm şey yavrularımın kokularını alamıyorum:(
0 oy
(12,927 puan) tarafından
1 ay felan sürüyor canım çok geçmiş olsun ya 
tarafından
Tesekkurler
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin
tarafından
Aminn cumlemize
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Geçmiş olsun oğlum 19 aylıkken tüm aile binası hepimiz olduk ben hafif grip gbi atlattım ama tat koku 1.5 ay falan gelmedi tam 8 gün falan olmultu sonra oğlumda belirti gösterdi gerkes oldupu için ayrı kalmak mümkün değildi bide doktor onada bulaşmışyır ama bebeklerde etkisi yok demişti 8. Gün sonunda çok zor günler başladı oğlum ateşlendi evden çıkamadık hastahane falan neresi barsa aradık güya eve gelcekler çocuğa bakcaklar oğlumdada vücut ağrısı oldu yavrum hem kucağıma gelmek istiyor alıncada elim canını acıtıyodu o ağladı ben ağladım 1.5 saat bıyunca gelmediler eşim sinirlendi çıktık gittik hastahaneye serum taktıkar kendine geldi  sabret evet çok zor ayrı kalmak ama yapcak bişey yok Allah sana sabır ve şifa versin
tarafından
Ayy allahim nolur ogluma bulasmasin ya daha cok kucuk 7 aylik yavrum kaldirmaz
0 oy
(3,219 puan) tarafından
Sen güçlü ol kendini bırakma sakın atlatırsın Rabbimin izniyle ben de oğlum 5 aylıkken olmuştum çok zor atlattım koku ve tat zor geldi ben de 4 ayı bulmuştur 
tarafından
Allah can sağliği versin inşallah
0 oy
(48,495 puan) tarafından
gecmis olsun Allah sifa versin canim
tarafından
Sagol canim allah razi olsun
(48,495 puan) tarafından
kekik kaynatsin esin ic
tarafından
Teşekkurler canim
0 oy
(365 puan) tarafından
Bi çay kaşığı zencefil bi çay kaşığı zerdeçal bi yemek kaşığı bal macun yap ye öyle sabah akşam kekik çayı bol  iç bide soğan kes kaynat limon sık iç bollll bol su iç ben öyle atlattım 3 gün çok zorlu geçiyor ama bınları tüketirsen hemen iyi olursun inşallah ben tek kovid olmuştjm iki kızım eşim olmadı Allah şifa versin canım 
tarafından
Tesekkurler deniycem tavsiyelerinizi muhakkak
(365 puan) tarafından
Denersen görürsün şifa olsun hepsi inşallah zaten ilk 3 gün zor geçiyor sonra atlatıyorsun
0 oy
(597 puan) tarafından
2 3hafta sonra normale donduntat koku  
tarafından
Tesekkurler
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Canım çok geçmis olsun 3 eylülde covit oldum 16 eylülde bitti koku hala yok :( tat desen Bi ay sonra yavas yavas oturdu koku olmaması beni çok zorluyor ben de çok zorlandım 15 gün eşim salonda ben yatak odasında Bi başıma kaldım odanın önüne gelirdi karşılıklı ağlardık sonra hamileyim diye hemen kendini toparlar beni de güldürmeye çalışırdı Rabbim şifa versin sabret geçecek insallah canım 
0 oy
(107 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm bnmde eşim covit bugün 7 günümüz bnde ve çocklrda çok şükür bişey yok aşı vurulmadık eşim çok hafif atlatyr koku ve tat bugün yeni gelmeye başladı 
tarafından
İnsallah benimki de esiniz gibi hemen gelir ya
(107 puan) tarafından
İnşallah Rabbım şifalar versin
0 oy
(7,603 puan) tarafından
Çünkü aşı korumuyor cevremde aşı olupta hasta olan çok var 

Allah şifa versin inşallah çok geçmiş olsun 
tarafından
Asi korumuyor onu farkindayim ama hafif atlatmamizi sağliyor diye biliyordum
(7,603 puan) tarafından
Hikâye inanmayın
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Geçmiş olsun 
0 oy
(692 puan) tarafından
Allah şafi isminin hürmetine şifa versin sana canim eşimde oldu cok  zor bi süreç tat koku kaybı eşimde 15 gun sonra geçti 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 410 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 803 göst.
20 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 247 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 483 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,275 soru

11,322,150 cevap

34,768 kullanıcı

...