0 oy
739 göst.
Aile kategorisinde (187 puan) tarafından
9 aylık evliyim eşimle öncesinde çok uzun süreli bir tanışıklılığımız yok beni çok seviyor bundan eminim bende onu seviyorum güven vs bir sorunumuz yok ama beni anlayamıyor. Yani konu ne olursa olsun hep kendini haklı görüyor ve asla kabullenmiyor sen kendine göre haklısın ben kendime göre diyemiyor hamileyim 35 haftalık hep konu uzamasın bebeğim etkilenmesin diye alttan aldım tabi ortalığı yıktığımda oldu ama o zamanda sinir krizi geçiyorum bebeğime zarar gelecek diye korkuyorum ne yapmam lazım eşimle anlaşabilmek için her yolu deniyorum güzellikle anlatıyorum naz cilve yapıyorum olayın ustunden 2-3 gün geçince bak böyle bir şey oldu kırıldım üzüldüm diye söylüyorum bağırıyorum çağırıyorum ama hiçbir türlü beni anlamıyor çok yoruldum artık böyle devam edecekse etmesin ailemin yanına gideceğim dememek için zor tutuyorum kendimi lütfen bir şeyler diyin

12 Cevaplar

0 oy
(7,778 puan) tarafından
Aile terapisti ne gitmenizi tavsiye ederim 
(187 puan) tarafından
Artık o kadar çok kendini haklı görüyordu ki ben gittim tek başıma sonra eşime birliktr gidelim dediğim zaman istemedi gitmek
-Reklam-
0 oy
(119,458 puan) tarafından
dogumdan snr gecer suan hormonlarinda verdigi bi sacmalik var tabi
(26 puan) tarafından
O hormonlar yok mu saçma saçma düşücelerdeyim. :)
Boşver demesi kolay geliyor biliyorum ama onlar düz mantık ne yaparsan yap cnm degişken bişi olmaz.
0 oy
tarafından

Bence çok kafana takma yha bırak kendini haklı bulsun sen tavrını koy 

(187 puan) tarafından
Tamam ama nereye kadar böyle gidecek umursamıyorum çocuk gibi küsüp trip atıyor zaten bu şehirde kimsem yok eşimden başka gurbetteyim canım sıkılıyor böyle yapınca
tarafından
Bırak küssün trip atsın takma kafana anlasın suçunu gönlünü alsın ona kimsesiz olduğunu hissettirme seni kendisine muhtaç zannetmesin
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Doğuma kadar bari sana sen haklısın dese valla zaten hormonlar tavan oluyor normalde olmayan şeye sinirlenip ağlıyoruz hamileyken bide ekstra strese gerek yok.. Doğumdan sonra lohusalığı atlat düzelmezse mutlaka bir yolunu bulup onu terapiye götür en azından birlikte objektif ve prof birine görünmüş olursunuz..
(187 puan) tarafından
Eminim gittiğimiz terapist beni haklı görünce onuda suçlayacak ha duvara konuşmuşum ha eşime
(5,904 puan) tarafından
Terapist Sana sen haklısın demez eşinede sen haksızsın haklı haksız aramaz sorunu çözmeye çalışır merak etme..
0 oy
(13,093 puan) tarafından
Kendjni anlatmaya çalışma erkekler uzun konuşmayı dinlemiyor pek 

Kacan kovalanır yap 

Sinir krizi geçiriyorum diyorsun bebeğin doğduğu zaman bu durumlardan daha çok etkilenecek 
0 oy
(107 puan) tarafından
Canım Bn 4 yıllık evliyim benm eşimi anlatmışsın hatta bir yorumda şey yazmışsın terapist bni haklı görünce ona bile inanmıck aynısını eşime kavga sırasında bnde söyledim bunlar degişmiyor cnm 4 yıldır aynı ve her seferinde sinir krizi geçirecek dereceye geliyorum
(187 puan) tarafından
Ömrümü bu şekilde yiyip bitirmek istemiyorum böyle şeyler görünce ne kadar erken bitse o kadar iyi diye düşünüyorum
(107 puan) tarafından
Bnde sürekli diyorum bitsin artık cesaret edemiyorum herşyde kendini haklı görmekte bnce bir hastalık birde benm ikinci evliligim belki eşin dogumdan sonra düzelir biraz sabret
0 oy
(53 puan) tarafından
Bende 8 aylık evliyim bizimde kavgalarda hicbirzaman ben haklı olmadm hep eşim haklı oldu erkekler severler haklı çıkmayı onu umursama düzenleme kdr seni gerçekten seviyorsa düzelecektir şimdi eşim kavga çıkacağını anladigimda hiç umursamıyor başka odaya geçiyorum en guzeli
0 oy
tarafından

erkekler kolay kolay hele tartışma anında sende haklısın demezler canım sen umursamamayi dene tartışma çıkacağı zaman ya sessiz kal yada başka seylerle uğraş çünkü  odun oldukları için zor anlıyorlar ve bizim gibi ince düşünceli değiller  seninde haklı olduğunu biliyordur ama bunun geç farkına varıyordur emin ol umursamamayi ögrendigin ve uyguladigin zaman gerçekten kafan rahat olacak... :)

0 oy
(267 puan) tarafından
Aynı benle kocam vallahi aynısı yani bende Bi çözüm bulamadım malesef 
0 oy
(625 puan) tarafından
Bu erkeklerin çoğunluğu ********. Çocuk olunca değişiyolar. 
0 oy
(383 puan) tarafından
Ben de 8 yıllık evliyim canım ama ben eşimle anlasabilmenin kendimi yormadan üzmeden sorunları çözmenin tek yolunu buldum kocayla çok da muhatap olmamak valla .öyle koridorda falan görürsen merhaba merhaba işte. Ya bir zaman sonra fark ettim ki adam bana ergenlik çağındaki kızı gibi davranıyor.hep bir akıl vermek sanki benim aklım yok ben de 38 yaşında değilim. Her kavga da da mutlaka en çok o haklıdır en mağdur odur .saldım gitti ben de .tartışmak beni yıpratıyor zaten yoruluyorum akşama kadar bir de gönlümü yoramam :)
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Bence ikinizinde bir terapiste gitmesi lazım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 153 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,478 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 307 göst.
30 Aralık 2022 Aile kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu

380,933 soru

11,404,853 cevap