+1 oy
990 göst.
Aile kategorisinde (4,067 puan) tarafından

Normalde öperim aşkm hadi kalk derim 5 dk dha 10 dk dha der hep kahvltı soğur snir olurum 15 dk geçer giderim hadi aşkm kahvltı soğudu artık kalk derm yatakta döner durur bnde kızarım su dökerim üstüne yda pikeyi çekerim üstünden :) şmdi gelmiş bna sabh uyandırma şeklini değiştir diyo nasıl olsn istersn dedim aşkım kahvltı balkonda hazır hava çok güzl hadi kalk baklm dicekmişim :) şaşırdın galiba hava buz gbi yalan söyleyemem dedim snra durdu bu söylediğime bnde inanmadım dyo :) siz nasıl kaldryosunz acba bnda fikr olsun değişik değişik kaldraym sabhlrı :)

56 Cevaplar

0 oy
(346 puan) tarafından

Tam tersi o beni kaldırıyor:D ben gidiyorum karım diyor yada ruhum bile duymuyor öpüp gitmiş oluyor bir bakıyorum çoktan gitmiş :D

-Reklam-
0 oy
(7,740 puan) tarafından

3 ve 5 yaşındaki kızlarımı salıyorum başına hemen uya uyanıyor zaten uykuyla pek arası yok:silly:

0 oy
tarafından
Ben ayrildim ama yanina yatardim hadi uyan kocisim der operdim biraz zor olurdi ama uyanir sarilirdi biraz birlikte uzanir kalkardik
0 oy
tarafından
Kocacım kalk hadi Olcay abin seni özlemiş derim başka gün başka iş arkadasinin adını söylerim böyle böyle kalkar :-D
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Öperim günaydın hadi kalk derim  güzel söz söyleyerek (hayatımın anlamı canımın içi fln) sonra kalkar zaten
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Te şimdi yaptım aşkım kalk saat çaldı dedim kahvaltı etmiyor. Hafta sonu da kahvaltıyı o kalkmadan hazırlamam yataktan kalkıp yiyemiyor çünkü illa gidip ekmek falan alacak soğuk çarpacak yüzüne 
0 oy
(53 puan) tarafından
Kendi kendine bile kalkıyor benimki bazen kendi kahvaltı hazırlıyor bikere diyorum hemen sofrada oyun oynuyorsa ben çığlık atana kadar hayatta gelmez
0 oy
tarafından
Sabah kendi gidiyor ben görmüyorum şuan saat yedi buçuk ve gitti kapı sesini duydum öyle kalktım:)
0 oy
(7,719 puan) tarafından

O beni kaldırıyor genelde :D

0 oy
tarafından

Ben değil o beni kaldırıyo :Dise gidiyo alarm kuruyo uyaninca öpüyo çay koyim mi diyo gidiyo çayın suyunu koyuyo sonra tras olup giyiniyo çayı demliyo bazen kahvaltıyi hazirliyo bazende tam ben o sıra kalkıyom yiyoz gidiyo 

0 oy
(324 puan) tarafından
Kalk saat 7 buçuk diyorum diyorum kalkıyor geceden uykusuz olduğum için biran önce işe gitse de uyusam diye bakıyorum bebeğim de uyuyo oluyo o saate :)
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Oğlum ikimizi de uyandırıyor sağ olsun :) ama bebekten önce de çok kolay kalkardı. Uykuya düşkün değil zaten eşim uykusu da hafif. Ben de öperek uyandırırdım hep. Unutmuşum bunları bak :D bebeğim biraz büyüyünce yine aynı düzene döneriz belki 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Benimki her sabah beni aşkım bebeğim sevgilim kalk hadi diye kaldırıyor çok demek isterdim ahahah amaaa amaaa ne yazikki 7de.alarmi caliio ikimizde uyanıyoruz :(((

Tekrardan yatamiom da yaaa
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Önce öperim uyanmazsa dürterim yine uyanmazsa bagiririm kalk kalk:D en son care tabikide kızımı ustune atiyorum bunlari evde oldugum gun yapiyorum   genellikle beni kaldirmadan gider hayattan erkenden kahvalti yapmaz 

0 oy
(2,281 puan) tarafından

Normalde hadi kahvaltı hazır derim uyandırım bugün bi değişik uyandirdim gülerek  hadi kiz kalk ekmek yemiycenmi diye uyandirdim eşim kalkmış gözüme bakiyo bu kariya noldu Sabah sabah der gibi :D

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  eşim  alarm kurup  kendi kalkıyor  kahvaltısını hazırlıyor bizde  kızımla  öpüp yolcu  ediyoruz♥︎

Sagolsun  biz uyuyoruz uyandirmiyor  eşim gideceği zaman  uyanıyoruz :))
0 oy
(1,154 puan) tarafından

2 sene önceye kadar öyle uyandiriyordum sonra çocuk doğdu ağlama sesine uyanmaya başladı tam her şey düzeldi rahat uyku çekeceğim dedi 25 gündür yine bebek sesiyle uyanıyor bana gerek kalmıyor :D

0 oy
tarafından
Yanına yatarak canim
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Hey hey kaçta kalkacaksa bir saat önceden başlıyor kalk aşkım saatim geldi git gel tencere kapaklsrini alıp gidesim geliyo artık:)
0 oy
tarafından

Kendisi uyanıyo :) hatta kızımla bn onun sesine kalkıyorz o bizi uyandırıyo :) 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 311 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 671 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 400 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 275 göst.