+1 oy
982 göst.
Aile kategorisinde (4,067 puan) tarafından

Normalde öperim aşkm hadi kalk derim 5 dk dha 10 dk dha der hep kahvltı soğur snir olurum 15 dk geçer giderim hadi aşkm kahvltı soğudu artık kalk derm yatakta döner durur bnde kızarım su dökerim üstüne yda pikeyi çekerim üstünden :) şmdi gelmiş bna sabh uyandırma şeklini değiştir diyo nasıl olsn istersn dedim aşkım kahvltı balkonda hazır hava çok güzl hadi kalk baklm dicekmişim :) şaşırdın galiba hava buz gbi yalan söyleyemem dedim snra durdu bu söylediğime bnde inanmadım dyo :) siz nasıl kaldryosunz acba bnda fikr olsun değişik değişik kaldraym sabhlrı :)

56 Cevaplar

+9 oy
(2,701 puan) tarafından

Gidiyorum çocuğu üstüne atıyorum mecbur kalkıyor :D

(4,067 puan) tarafından
Benmki yanına yatırıyor kızımda saolsn hareketli düşck dye aklm gidiyo :) eşim saolsun bacağından tutyo :) önlem alıymş öyle düşmesin dye
(2,701 puan) tarafından
Hahah bunlar alemler ya :)
(1,731 puan) tarafından
Aynı bende koyuyorum üstüne bebegimde bu ara yalıyor burnunu
(8,553 puan) tarafından
Ahahaha bu ben.
 2 kızım var baabaa baba diyolar kalkıyo ;))
-Reklam-
+2 oy
(2,587 puan) tarafından

Durterek      :D

(4,067 puan) tarafından
Hiç yapmadım onu ya :)
(2,587 puan) tarafından
Ona ilki yaşat   :)
(4,067 puan) tarafından
Denicm :)
tarafından
Ne durterek uyandırım
+1 oy
(12,486 puan) tarafından
totomda kelebekler uçuşarak ;) kız 2 saat sonra kalkacak benimki bende şimdi uyumaya gidecem 
(4,067 puan) tarafından
Benmkide 4/12 vardiyasındn geldi canm az bişeyler yedk TV izledik ancak yatıyrz o uyurda Bn baklm kızı ne zamn uyutablirim
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Kendi kalkıp gidiyor 

Sabahları ikimizde cekilmez oluruz 

Romantiklik düşünemem:))
(4,067 puan) tarafından
Benmki vardiyalı çalışıyo canm kşke vardyasz olsa da çeklmezlğine razıyım :)
(7,654 puan) tarafından
Yaşamayan bilmez:)))
(44,603 puan) tarafından
Bu aynı biz ahahaha
0 oy
(7,358 puan) tarafından
öperim uyandırmak ıcın hadi kalk derım aynı sekılde oda benı uyandırcegı zaman oyle yapar ama ben bıraz uykuma duskunum onun gıbı hemen kalkamıyom 
(4,067 puan) tarafından
Bizde tam tersi Bn değil o uykuya düşkn bak ne kdar düşkn olduğunu sna şöyle anlatym canm test yaptım hamleym sevnçtn yerimde duramıyordm eşim uyuyodum gttm ya na aşkm kalk hamileyim dedm ben gce uyuyamdım kalkınca knuşurz dedi döndü popsnu uyudu suyum sızıydu ebeyi aradım durma gt yatışn yapılan hemn dyo eşim olack adm da ben 1 saat uyuyaym ondn snra gideriz dyo ki uyudu da :)
(7,358 puan) tarafından
ıyımıs ben esıme uyandıktan sonra soylemıstım kurtaj yasadıgım ıcın bıraz sevıncımısı sonraya sakladık ama tabı gerekenıde yapmıstık genede doktora gıtım suan hamıleyım ısallah hersey guzel gıdıyo
(4,067 puan) tarafından
Allh sağlıkla kucağına almayı nasp etsn inşallah canım
(7,358 puan) tarafından
amın ısallah :-)
0 oy
tarafından
Çocuğa bak birazda kahvaltı hazırlayayım ölüyorum açlıktan diyorum :) ya da yarım saate kahvaltı hazır olur çağırınca kalk buz gibi oluyor sonra her şey diyorum :) romantik olamam açken 
(4,067 puan) tarafından
Açken bnde sinirli oluyorum ya :)
tarafından
Kan şekerimiz düşüyor herhalde :)
0 oy
(692 puan) tarafından

Ben saat 5 oldu diyorum kalkıyor sevmez geç saate kadar yatmayı :D

(4,067 puan) tarafından
Hergn bu numryı yiyo mu :)
(692 puan) tarafından
Evet yiyor valla :D
(4,067 puan) tarafından
Maşallah ne dyim :)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kendi uyanir kahvaltiyi hazirlar beni kaldirir uyanmazsam rllemez cocuk uyanirsa cocugu da alir ben uyurum en son kızım acikip gelir kızım uyandirir :D masallah kocama
(4,067 puan) tarafından
Ay maşallah darısı başıma demiyorum hiç girmesin mutfağa benmki kırdığı 2 yumrta mutfağı görsen savş alnı boşver :)
(7,791 puan) tarafından
:) yok cnm bukasigini yikar
0 oy
tarafından
Kendi kalkiyo hazirlaniyo kapiyi acmadan hatun ben gidiyom diyo :)
(4,067 puan) tarafından
Oda iyimş :) 8/4 geçince eşim de bni kaldırmaz ama Bn kızımı emzrmk içn gitceği saate yakn kalkarsam hazrlrım yne
tarafından
Kahvalti hic yapmaz dukkanda kardesleriyle yapar kahvaltisini ilk evlendigimde hazirliyodum hazirlama dedi bende oluuuurrr dedim :)
(4,067 puan) tarafından
Oohh süpermiş canm
0 oy
tarafından

Saati kuruyo kendi uyanıyo kahvaltı yapmıyo sigara içiyo sonra gelip beni öpüyo kızımızı öpüyo ben çıkıyorum diyo bende o sırada kalkıp uğurluyorum bazende kahve yapıyo beni uyandırıyo içiyoruz sohbet ediyoruz gidene kadar

(4,067 puan) tarafından
Oda güzl iş canm 8/4 geçince Eşmde bni kaldırmaz saolsn
0 oy
tarafından

Onun gitme saatine yakın bebiş uyanır bebişi alır ortamıza koyarım o zaten öyle hemen uyanır bebişle oynar ben uyurum o işe gider :D

(4,067 puan) tarafından
Bebşin akıbetini merak ettim :)
Eşim işe gdyo sen uyuyosn :)
Kız doğru söyle mutfağa kahvltı hazrlmyamı gönderyosn yoksa bebşi :)
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Çocuk olmadan önce kalkar öper yollardim şimdi geç yatıyorum eşim kendi kalkar uyandırır ben gidiyorum diye öper gider:D

0 oy
tarafından
Valla bebeklerin ağlamasına ikimizde aynı anda uyaniyoruz aylardır kocamı uyandirmadim :))
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ben degil oglum uyandırıyo..hadi Metehan gel babanı uyandıralım diyorum kapıları açınca zaten yolu buluyo :)) benim bazanin kenari mobilya oraya basıp yatağa çıkıyo yoksa çıkamaz sonra bana bakıp gülerek babasına yanaşıyo burnundan tutup kafasını sağa sola çeviriyo tabi eşimde neye uğradığını şaşırarak uyaniyo :)))) bazende gidip adamın kafasına sert bi şekilde oturup kalkiyo bigün ya burnunu kiricak yada kaşını gözünü patlatıcak kocamin :Dben olsam bana yapsa ben kriz geçiririm ama eşim hic bise yokmuş gibi uyaniyo hayretler içinde onu seyrediyorum sabahları 

(4,067 puan) tarafından
Çocukları çok kıymetli ondan değer veryo seviyor demkki
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Öperim kahvalti hazır deyip eger uykulu ise çoraplarını giydiririm:)) fazla nazlanmaz hemen kalkar..
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Aşkım hadi kalk derim kalkar uykusu çok hafiftir ve oyalanmaz şükür :) 
0 oy
(7,118 puan) tarafından

Kendisi kalkıyor, saat gibi adam. Sabahları benim kalkmami istemiyor gün için de çocuklarla evle uğraşıyorum, yoruluyorum diye. Kendisi kalkar kahvaltısını yapar gider. Kalksam yat sen ben hallediyorum der :)

0 oy
(111 puan) tarafından
Valla bu aralar kızımın sesine uyanır kızım ağlayınca hemen kalkar ama önceden ismiyle söylerim kalk saat kaç oldu diye
0 oy
(48,496 puan) tarafından
hadi aşkım deme sende kalk lan hadi de ☺️☺️☺️ 

afallar kalkar 

kızım uyandiriyo operek ☺️
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kendimi elektrik çarpturarak 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 304 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu