0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (1,238 puan) tarafından

Kızım 9 aylıkken çok hastalandı bir gün gece asla yatmadı o günün sabahı hastaneye gittik ablama uğradım ordan onların kuşunu gördü ve çok sevdi bende ablamdan satın aldım ama böyle bir sevgi yok kızım şuan 2 yaşında inanirmisiniz her sabah gider besler oni ya marol verir ya salatalık gece gider üstüne bi örtü atar kafesin  :( ama kış geldi camlar hep kapalı koku yaptigini fark ettim çok da dikat ederdim temizliğine eşim bu sabah işyerine götürdü haftada bi getiririm dedi bide yazın temelli gelir kızım kalktı ve kuşu goremedi hala ağlıyo oda oda geziyo :(

15 Cevaplar

0 oy
(868 puan) tarafından

bizimde kuşumuz var çok pisliği var ama kızımın onunla oyle mutlu olduğunu görünce gondermeye kıyamıyorum :) InsaAllah sizinki de çabuk alışır

(1,238 puan) tarafından
Evet çok seviyo ha..vanlari kusumuzda çok alıştı bize :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız ara ara havalandirirsiniz  odayı yazık çocuğu aglatmayin
(1,238 puan) tarafından
Kuzum sürekli havalandiriyorum evimizde yalitim olmadığı icin hiç ısınmaz bide eve her gelen bu ne koku diyo hasta olacaksınız kokudan ev 2+1 ama çok kucuk
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bizim de  papaganimiz wardı öldü  cok  üzüldüm yaa:((  
(1,238 puan) tarafından
Kızım çok alıştı ama aşırı koku yapiyodu öyle böyle deil
(5,949 puan) tarafından
Banyo  yaptıriyormuydunuz canım
(1,238 puan) tarafından
Hayır canim
(5,949 puan) tarafından
O yüzden  kokuyor  o kuşlarda  bebek  gibi en az  haftada  bir yıkanması  lazım  ve bakım  yapılması  lazım  canım
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Bende kacsalar keşke diyorum bazen tüm hayvanları seviyorum ama kuşlara bi ısınamadım
(1,238 puan) tarafından
Bende korkuyorum ama kızım icin duruyodu koku yapınca mecbur yolladim
(1,101 puan) tarafından
Hem koku hem tüyleri cok dökülüyo bakımı cok zahmetli
(1,238 puan) tarafından
Evet kesinlikle
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Benimde vardı uçtu gitti :(((.

Ama yerine yeni misafirim gelecek eşimin çalıştığı yere gelmiş bir tane oda tutmuş getirecek gelince :)dort gözle bekliyorum 

(1,238 puan) tarafından
Kışın kökü yapar kuzum camlar kapali oluyo ya
(27,352 puan) tarafından
İnsAllah kötü olmaz
0 oy
tarafından
Ben bu yaşta kuşum hastalandi öldü diye saatlerce ağladım . Bebisi düşünemiyorum.:(
(1,238 puan) tarafından
Kuzum mecbur artık napalim komsum kokudan hasta olacaksiniz dedi
0 oy
tarafından
Ayyy kıyamam kuzuma yaaa 
(1,238 puan) tarafından
Mutfak dolaplarına kadar baktı
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Kokmaz benim 10 senelik muhabbet kuşum vardi altını günlük değiştir kuşu arada ılık suyla yıka bide spreyleri var kuscudan al bişe olmaz yazık kızı ayırma 
(1,238 puan) tarafından
Biz hiç yikamadik hasta olur diye kafesi de hep yikarim gazete sererim kokusu çok ağır ya
0 oy
tarafından
Benimle muhabbet kuşum var ama kokmuyor çünkü iki güne bir altını değiştiriyorum suyunu mamasını değiştiriyorum altındaki pislik birikirse koku yapar bence çocuğundan kuşunu ayırma travma olur çocuğa alışmış ona 
(1,238 puan) tarafından
Kuzum denedim hergun degistirdim kafesi yeniledik suyu yemi herşey günlük ama yok anlamadım neden bu kadar ağır kökü yapt zaten kış geldi camlar kapalı yazın öyle bi sorun yoktu
0 oy
tarafından
Benim küşda piş dağınık yem yiyo ama kızım çocuklar çok seviyo mecbur katlaniyomm
(1,238 puan) tarafından
Bu kis kaynanam gorumcem kaynım kayın peder gelip 2 ay kalacaklarmis evim 2 +1 kaynanam çok titiz kokuya gelemez her gün laf edecek
0 oy
tarafından

Kıyamam yhaa geri getirin bence 

(1,238 puan) tarafından
Eşimde öyle diyo ama işyerinde hayvanlar var balıkçı eşim tavşanlar tavuz küsleri papaganlar var bu kış kalsın yazın getirir geri izinli günlerinde de getirir
0 oy
tarafından
Bence geri getirin canım kuşu yazık çok üzülmüş 
(1,238 puan) tarafından
O bağımlı ki kusa bilmiyorum ya kokuda hastalık yapar bi süre sonra
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Ya öncesinde anlatsaydımız göremeyince daha çok tepki vermiştir
0 oy
tarafından

Kıyamam ya 

Bizimde vardı iki tane çok pisliği olduğu için köye gönderdik kayinvalidemde şimdi
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla babam da almış bize getirmek istedi bende yok sizde kalsın dedim hamile kalmadan önce besliyordum sonra hamile kaldım Allahım o nasıl koku bir midem bulandı birdaha eve sokmadim

İlgili sorular

+5 oy
27 cevap 465 göst.
22 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 212 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi1 (2,523 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 847 göst.
9 Mart 2020 Aile kategorisinde Aslı (5,938 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 978 göst.