0 oy
139 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (410 puan) tarafından
Altıncı günüm dün koku ve tat geldi nasıl mutlu oldum birseyleirn kokusunu alınca bu kadar sevinecm aklıma gelmezdi ne bulsam kokladım kendimi iyi hissediyorum sizce negatif olmuş mudur test verebilir miyiz illa on dört gun beklemek mi gerek eşimde 11. Gün oda koky ve tat geldi bebeğimin ka kasının kokusu bile artık burnuma parfüm gelir o derece gerçekten ya Allah sağlık sıhhat versin gerisi boş 

6 Cevaplar

0 oy
(78 puan) tarafından
2 ay oldu hala gelmedi doğumda bebeğin kokusunu alamıycam  mı daha mı sürcek canımı o acıtıyor  evet en önemlisi sağlık canım çok mühim dünyanın zevki resmen 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende karantinadayim 4. Günüm tata ve koku hala yok bazilarinin ki 2-3 ayda geliyomus ya inşallah bende senin gibi hemen alirim tat ve kokuyu
(410 puan) tarafından
İnşallah cnm belki ilk zamanlarda yada aşı yok diye öyle uzun sürmüştür biz asi plduk belki ondan gemen geldi inşallah tez zamanda tüm dünya atlatiriz
tarafından
Bende aşılıyım canım 3. Dozumu olacaktim nasip olmadi oğluma ve eşime bulaştırmadan atlatiyim başka da birsey istemiyorum ya allah hepimize şafii adiyla şifa versin
(410 puan) tarafından
Ben biontech oldum siz sanırım sinovac üçüncü doz dedinize göre onu pek tavsiye etmediler inşallah atlatırsın tez zamanda eşim ben olduk bebeğim bir buçuk yaşında bilmiyodu eşim oldunu sarıldı öptü iki gün ateş oldu calpol verdim aferin verdim sonra birşey ommadj çok çok şükür korkma
0 oy
tarafından

Benimde koku tat gitmişti ama 3 kere test verdim negatif çıktı ve koku tad kaybım 1 ay sonra geldi yani demem o ki kendini iyi hissettiğin an gidip test verebilirsin negatife dönmüş olabilirsin

(410 puan) tarafından
Çok şükür iyiyim ama yaparlar mı hastane çok uzak boşa gotmis olmayim sizce yaparlar mı günüm bitmeden diyecem bebeğim var o yüzden bakmak istiyorum negatifse ona göre cocugumla ilgilncm
0 oy
tarafından
Büyük ihtimalle negatifsin ateş yoksa
(410 puan) tarafından
Çok şükür ateşim de yok acaba test yapmazlar mi
tarafından
Hayır geçti mi geçmedi mi diye bakmak için yapmazlar Corona şüphen varsa yaparlar ama siz zaten karantinada görünürsünüz yine yapmazlar
0 oy
(7,118 puan) tarafından
20 gün oldu gelmedi ben de bekliyorum:) 6 günde negatife dönmezsin. Karantinanı bitir bacım acelen ne.
(7,118 puan) tarafından
Kimlik ne alakaymis. Hani asıl  hak sahibi silah falan taşıyor diye kimlik gösterip geçmesi normal de  bakmakla yükümlü olduğu kişilerin kimlik gösterip geçmesi değişik.
(410 puan) tarafından
Bende önceden güvenlik gorevlisiydm memur olmadan once bizde geçiriyordk öyle talimat verilmişti bize de
(7,118 puan) tarafından
Anladım canım. Ankara da da o şekilde geçiliyor istenirse ama ben normal geçiyorum. Sonuçta kimlik gösterip geçmek için sebebim yok. Geçmiş olsun bu arada.
(410 puan) tarafından
Sağol canım Allah tüm şifa bekleyen hastalara şifa versin
(7,118 puan) tarafından
Amin insaAllah.
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Karantina bittikten sonra test yapmadılar eşime 
(410 puan) tarafından
Neden yapmadılar ki nasıl anlıcaz geçip gecmedini
(12,927 puan) tarafından
Valla yapmadılar canım günü bitti sürenin sonra kimse ne aradı ne sordu gerçi evdemiyiz diye de kontrol eden olmadı. Emziriyorum dedim ilaç yok bana da test yapmadılar
(410 puan) tarafından
Bizi her gün arıyorlar nasıl oldunuz iyi hissedynzmi eşimi aradılar gelemeyecek durumda iseniz gelelim diye test için eşim dedi istemiyorum rapor aldı ya işyerinden eğer pozitif olduysa mesai başlar oda dört gün dört gündür diye istemedi hem aile hekimi arıyor hergun soruyir hem de korona hattı
(12,927 puan) tarafından
Yok valla ne arayan oldu ne soran bı cami hocası aradı hem eşimi hem beni o da olurseniz selanizi okuruz diye herhalde ☺️☺️☺️ şaka bı yana sordu benim işim var evden çıkmayın dedi eşim de tamam hocam dedi kapattı başka da yok zaten ☺️
(410 puan) tarafından
Hahahahahahahahahahhahaa ahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaahhaahahahahahhahaa :) hiç gülesim yoktu Allah ta seni güldürsün

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 122 göst.
0 oy
3 cevap 107 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu