+1 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (888 puan) tarafından
Mesela etrafimda bi cok ınsan öyle ama görseniz hiç kilo almıyorlar bende zayifken yerdim hiç kilo almazdım ama simdi azcik dikkat etmesem hemen kilo alıyorum sizlerde böylemisiniz

14 Cevaplar

0 oy
(14,168 puan) tarafından
Ben günlük abur cubur yerim gram kilo almam 
(13,316 puan) tarafından
Mihri hasta ya kemik suyu çorba yap kurbanınız varsaydı dedim :D zay olmuş.
Yaa biz de eşimle öyleydik bütçemiz el verdikçe alıyorduk
tarafından
Bizim kaynanain bokuna gitti Allah ona al sana et dedi kizlar bakin noldu biliyomusunuz kayinbabam biz etleri parcalarken baslar koyde ihtiyaci olanlara dagitmaya gene oyle yapiyodu kaynanama su kovaya et koy dedi eltimin annesine gondermek icin koydu kaynanam ama nasil varya hep yagli sirtanak deriz biz o tarz et kayinbaba kizdi ona koy guzellerinden diye bende lop et vardi aldim onu koydum kayinbabam benimkini cagirmak icin tandir disina cikti esim geldi kovayi almaya kaynanam benim koydugum lop eti aldi cikardi kovadan ben niye oyle yapiyosun gunah hayrimi oldu simdi bunun dedim esimde kizdi napiyin anne sen diye sacma bi sekilde guldu o sira kaynanam geldi noluyo dedi dedim nolcak baba boyle yapti kayin babam bi kizdi ona sonrasi zaten bi lokma eti cikardigindan bi ton et heba oldu Allah dediki sen o eti kiskandin bende sana bu danayi yedirmiycem
(13,316 puan) tarafından
Valla onun sebebine olmuş Allah yemeği nasip etmemiş resmen
tarafından
He ya cektigimiz eziyet heba oldu gı
(13,316 puan) tarafından
Valla aç gözlü olmayacaksın afedersin löp de koyacaksın biz de annemle hep löp koyduk çocuğu olana kemikten ilave koyduk hem de yağlıydı et üstüne gidip marketten yağsız çektirdik kendimize kalandan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende abur cubur çok severim zayıfım kilo almam 
0 oy
tarafından
Ben de asla kilo almam ne yersem yiyim
0 oy
tarafından

Bende öyleyim:D günlük paket paket cips yerim cikokata yerim yine aynı 56 kilo 

Herkes diyor biz yanından geçsek kilo alıyoruz bu gömüyor hala aynı 

(2,671 puan) tarafından
Kız Masallah valla ben bir paket alırım 1hafta gider bana :-):-)
tarafından
Ay ne 1 haftasi günde 3 4 paket Doritos layss yerim :)))
(2,671 puan) tarafından
Ayy canım azalt ya çok yiyorsun sağlık açısından da iyi deil  sen kola da çok içersin şimdi :-) ilerde migde sorunu çekersin Allah korusun azalt bacım azalt :-)
tarafından
Eskiden çok içerdim günde 3.5 4 litre kesin içerdim eşim bir iki kez getirmedi yeter dedi çünkü bildiğin kriz gibi geliyor icmedigim de iştahım giderdi şimdi olsa da olur olmasa da 2 aya yakındır aramıyorum pek
Şimdi limon yiyorum günde 2 3 tane 4 senedir bu huyundan vazcegecemdim:(

Ama yemek de çok yiyorum fayda etmiyor
(2,671 puan) tarafından
Ayy canım vazgeçmeye çalış bende çok severdim abur cubur u eşim sayesinde bıraktım hatta dışarda bisküvi hiç almam hep kendim pasta çeşitleri yaparım evde ama cipsi çok yiyoeusn bacı yavaş yavaş azalt çocuğunda seninle yiyicem zararlı zararlı kız
0 oy
(9,758 puan) tarafından
Bende çok tüketiyorum evde olursa dayanamayip durmadan yiyorum az az aldiriyorum eve benimde kilo almaya müsait vücudum dikkat etmezsem.hemen aliyorum
0 oy
(348 puan) tarafından

Ben yemem, olmasa hiç aramam ama maalesef kiloluyum. Su içsem yarıyor canım :D

0 oy
(2,671 puan) tarafından
Canım bende almam ama çok ta yemem yok hamileyken sadec çok yeridm o da bebekten iştahsız biriyim  
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Kız ben naptıydam ne ettiysem alamadım ya kilo 49 kiloyla hamile kaldım doğumdan sonra en son tartıldığımda 50 kiloydum 
0 oy
tarafından
7/24 ağzım boş durmaz canım ama kilo almayanlar gurubundayim:-)))
0 oy
tarafından

Yiyip kilo almayan tiplerden hic haz etmem :woot:

0 oy
(1,297 puan) tarafından

Ben cok asırı abur cubur yerim ama asla almam kilo:D

0 oy
(14,571 puan) tarafından
Bu ben galiba ☺️ 

Yiyorum da nereye gidiyor belli değil 
0 oy
tarafından