0 oy
534 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Selam kızlar qnneler olarak grup kurduk sınıfın aramızda para toplayıp hediye alcaz yan sinif pasta takimi almis guzel önereceğim hediye varmi linkte istiyorum 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından

El emeği olsun dersen etamin falan işletebilirsin 

image

image

Öğretmen yazarsın altına anlamını falan hoş durur
(12,994 puan) tarafından
Rica ederim kuzum arkadaş alacaksa guvenebilir sana ben tanıyorum ☺️☺️☺️
tarafından
Bende ekmeğime bakıyorum napıcan jdkdk sağolsın ya ❤
(12,994 puan) tarafından
Hepimiz öyleyiz canım rabbim akittigimiz terleri helal etsin ❤️
tarafından
Ne kadar canim malum kapida odeme olmasi lazim ben bi gruba sorim
tarafından
150₺ canım. Kapıda ödemede tabiki yaparım ama kargoda sorun olmaz demi? Çünkü tekrar bana döndüğünde hem iki katı ödüyorum hemde yaptığım iş elimde kalıyo satamıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Milli eğitim yazı göndermiş öğretmenlere maddi değeri olan hiçbir hediyeyi kabul etmeyin diye...
tarafından
Evet ben bakanlıktan yazinikkez okudum belki onlarda korktu bende kabul etmem yaa ogretmeb olsam
(4,668 puan) tarafından
Ben öğretmenim hediye beklediğimden değil de öyle bi yazı gelmedi ne bana ne eşime ne de kayinpederime. Kime gitmiş bu yazı onu merak ettim şimdi.
tarafından
Canım bak milli eğitim yayınlamış dediler haberde
(4,668 puan) tarafından
Yok bizim gruplarda resmi yazılar paylaşılmak zorunda ama 7 senedir öğretmenin birkere bile görmedim.
tarafından
İşte bende bunu diyorum yalan haber her sene dolaşıyor velilerin arasında
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Kuzum ben sınıf annesiyim on TL topladım 27kisiyiz pasta ve saat aldık gümüşçü den
tarafından
Ya resim istiyorum varsa gruba aticam istişare yapicaz
(1,243 puan) tarafından
Bu aldığımız yerin bi sitesi yok cnm bizim burda gümüşcu ama
tarafından
Sen alip foto çekmedin mi
(48,643 puan) tarafından
sn güzeli meltos
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Güzelmiş pasta takımı aslında. Siz de günlük yemek takımı falan alın giyim alamazsınız basit olur yatak örtüsü dersen varsa yine yine olmasın zaten kullanılmıyor. Nevresim olabilir iyisinden 
tarafından
Evet grupta bir veli nevresim dedi ama model beğenmedim ben
(13,202 puan) tarafından
Pieerre cardinde çok şık modeller var
tarafından
Bakarim bi canim
0 oy
(92 puan) tarafından
teraryum 

karacada indirim var

löseve ogretmen adina bagis yaparsaniz cok guzel bir sertifika geliyor cok şık ve anlamli
tarafından
Yaa buda guzelmis tesekkur ederim
(44,603 puan) tarafından
Teraryum çok hoş aldığımızın resmini atabilirim
tarafından
Bak buna hayir demem çok mantıklı bu bağış meselessi
(48,643 puan) tarafından
en guzeli o loseve bagis
0 oy
tarafından

Bir öğretmene en güzel hediye çiçek veya kalemdir. Bizim zamanımızda oyle idi. Şimdi veliler işi parasal boyuta çevirdiler. 

tarafından
Valla bende cicek almaktan yana değilim cope gidiyor bir velinin onerisiydi çoğunluğa uymak zorunda kalıyorsunuz yapmazsanız ya dislaniyor yada hor görünüyorsunuz mecburum yani
tarafından
Ne güzel saksı çiçekleri var topraklı hiçte çöpe gitmez.
Sizin için demiyorum genel.olarak şimdiki veliler paralar toplayıp öğretmenlere altınlar yok ev eşyası bunlar saçma.geliuor.
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Ben çok saçma buluyorum bu günde pahalı hidiyeleri . Bir tanıdığımın üç çocuğu var sınıf annesi iPhone nin yüksek model telefonunu alacagiz demiş. Tanıdığım para yetmiyor gecinemiyor diye evlere temizliğe gidiyor her sınıfta bir çocuk için kaç para versin ? Sacmalardan seçmeler. Ne güzel eskiden bir gül alıp giderdik şimdi kim daha güzel hediye alacak yarısına girmişler  ..
tarafından
Ben mudure giderdim bu durumda
(10,329 puan) tarafından
Ben fikrimi söyledim bu sa.laklar alsın öğretmen kabul ederse cimere şikayet edilsin ve yine büyük konuşmayayım ama vermem para falan 10 lira 5 lira değil istedikleri çocuğum da böyle bir hattan rencide olmaz yani
tarafından
Valla bende vermem ki o tarz bi sinif annesi vardi biara bizde para cermek zorundasinizlar ogretmene hediye almak zorundayizlar boyle seyli saatler alcakmis su altin varakli setler varya ondan dedim hayirdir bulent ersoyami hediye aliyoz ne alaka
Ben girmiyorum hediye isine alabiliyosaniz alin dedim ben diyince biri daha dedi sonra digerleride :) alamadilar :))
(10,329 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın mihrim işimi yapıyorum ben kimsenin bana hediye almasına da gerek yok ayrıca
(478 puan) tarafından
Ne kadar güzel yazmışsınız. Ne kadar kötü bir durumdayız bu kadar güzel özetlenir.
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Biz emsandan tencere seti aldık çok güzel 
tarafından
Evet oda mantıklı
(17,720 puan) tarafından
Sınıfı süslücez pasta aldık bide
tarafından
Bizim oyle şansımız yok pandemiden kimseyi iceri almiyorlar
(17,720 puan) tarafından
Bizde gizli yapıyoruz zaten biz kalmıycaz öğretmen ve öğrenciler sadece
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bizde sınıfça topladık  para marka çanta cüzdan takım güzel yazili pasta birde teraryum aldik
tarafından
Ooo MaşaAllah SUBHANALLAH cokmus biz 10 lira falan topluca fazla pahalıya kacamayiz
(44,603 puan) tarafından
60 lira topladık 15 kisiyiz
0 oy
tarafından

Manevi bi şeyler yapın bence 

tarafından
Mesela
0 oy
(119,251 puan) tarafından
tekrar anne cok guzel seyler yapiyo gelsin ppstuna
tarafından
Yaa insaAllah gelir dur mesaj atim
0 oy
(3,374 puan) tarafından
Biz kol çantası aldık canim tatilden once bi parti düzenledik biseyler hazırladık velilerle supriz yaptık cok sevindi cok hoşuma gitti
0 oy
(10,329 puan) tarafından
Almayın hediye. Çocuklarınızı temiz düzenli gönderin yanında hır gür çıkarmayın sabah kahvaltısı yaptırmadan bırakmayın her gün kitap okumasını sağlayın bunlar bize en büyük hediye. Biz bir gün anımsanmışız çok mühim değil açıkçası. Gözleri parlayan evlatları her gün görelim yeter 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bizdede 10 tl toplandı kuranı kerim ve masa üstü saat alındı 
0 oy
(48,643 puan) tarafından
ogretmenler günü aştı kendini iyice bi cicek bi resim yeterde artar 

bi arkadasin esi bakalim.ogretmenler gununde ne hediyeler gelicek gomlek gelir almayiz iyi oluyo diyodu
(10,329 puan) tarafından
Şaka mı ya... Öğrenciden gelen bir gömleği umarak bekleyen yırtsın diplomasını
(48,643 puan) tarafından
karisi bekliyodu. bide kursta bi hoca vardı kolye alacaktik arkadasi muzevirlemis oda bizim.siniftaydi. demis bana kolye degil pike takimi alsinlar neyse aldik erkenden göstermişler begenmemis sinifta da begenmis numarasi yapmıştı
(10,329 puan) tarafından
Cidden rezillik başka şey değil
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Snifta kaç kişisiniz biz 25 ksiisyiz. Kişi başı hepimiz 20 TL koyduk elsivadan para çeki alcZ 500 TL toplancak öğretmene hediye etcz öğretme gtsn kendine istegini alsn daha mantıklı
0 oy
(4,089 puan) tarafından

Çok saçma ya böyle toplu parayla pahalı şeyler almak katılsan saçmalık katılmasan çocuğum üzülecek düşüncesine gireceksin öğretmen başta uyarmalı ve asla kabul etmemeli böyle şeyleri sadece öğrenci illaki heves ediyorsa ufak bi kalem bi bardak bi çorap alsa tamam ana gerisi boş şeyler benim öğrencilerim bunları alırdı valla sırf üzülmesinler diye bunları kabul ederdim en sevdiğim hediye çorap hala duruyor aldıkları çoraplar görünce aklıma geliyor hangi öğrenci olduğu :)

0 oy
tarafından

image

Ben böyle bir şey gördüm akşam ama bizim öğretmen erkek ve sınıf olarak para toplandı alındı bile bilgisayar çantası cüzdan tarzı şeyler ve sınıf adına çiçek alınacak ama bunu da çok sevdim..tüm çocukların adı yazılabilirdi olmazsa kağıda yaptırabilirim kendi kızıma

0 oy
(1,414 puan) tarafından
İsmi yazılı dolma kalem yaptırılabilir hem uygun olur hem güzel..

Öyle tlfonmuş tencereymiş yok nevresimmiş yahu çeyiz mi diziyoruz.? Ayrıca evime alamadığımı bi dünya para verip niye öğretmene alıyım.? O memur maaşı var kendi alsın bnm neyim var.? Koca bir hiç..

Asla çocuğum dışlanacak diye sessiz kalamam böyle bişeye ki daha önce de oldu 23 nisan için sadece 1 gün giyilecek kıyafetler ayakkabılar seçilmiş herkese almak şart konulmuştu ben karşı çıktım beni tersledi herkes bende hepsine ayar verdim kundurayı çocuk başka bir gün giyecek mi hayır.? Rengini yine siyah alırım spor alırım her zmn giyer ben parayı çöpten almıyorum işinize geliyosa dedim kıyafeti de başka yerde de giyilecek seçin biz zengin fabrikatör değiliz burası da kolej değil bu kadar yüksekten uçmayın dedim gruptan çıktım :) ne kadar sinirlendiysem Allah duamı geri çevirmedi o sene pandemi patladı yasaklar geldi herkesin aldığı kıyafet elinde kaldı :) 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bir öğretmen olarak en güzel hediye hiç almamaktir derim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
24 Kasım 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 257 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 346 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,153 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı