0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (2,312 puan) tarafından

Sabah kalktım06:30 namazı kıldım  kendi kendime dedimki dur bugün yemeği erkenden koyum tüpe dedim fasulye yi haslamak için tüpe koymuştum 9 da bende oturduğum odada uzaniyodum TV izliyodum saat 9:30 falan di gözler gitti uya kalmışım fasulye de tüpte düdüklü tenceresinin icindeydi bende kapağı Allah'tan kapatmamistim kaynasinda öle kapatiyim demiştim iyiki kapatmamisim düdüklünun kapağını uyumuş kalmışım saat 11:30 da ablam ardı onun aramasına uyandim ama hala aklımda fasulye falan yok uyku sersemiyim bütün ewi binayı duman sarmış bende uyandimda gozlerim ondan bulanik görüyo saniyorum gribim kokuda doğru düzgün alamıyorum dedim mutfağı gidiyim de çayın altını yakiyim bi baktım bütün heryer Duman olmuş ablama dedim hemen itfaiye yi ara ew yaniyo dedim ablam noldu noldu diye bağırıyo telfonda bi baktım fasulye kömür olmuş dur dedim arama fasulye dibine tutmuş onu yakmisim tüpe koyup uya kalmisim dedim neyse ablam kapattı bide komşu geldi kapı çaldı şu numarada ne yaziyo diye sormaya gelmiş nolduysa dedi bina yi Duman sardı dedi binadami Duman olmuş dedim he kizim dedi komşular kapıları aciyo ciksin diye dedi ben şok oldum bende anlattim komşuma böyle böyle oldu diye oda iyiki uyanmisin verilmiş sadakan varmış dedi hadi ew yansaydi dedi ay iyiki yanmamış valla çok korktum kızlar ya verilmiş sadakam varmış iyiki ew yanmadi iyiki dumandan bogulmadim kabus gibiydi resmen kızlar :'(

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun lutfen dikkat et bir daha ihmale gelmez canım ufakta olsa bir sadaka cikar
(2,312 puan) tarafından
Sağol canım
Ewt gerçekten ihmale gelmiyo ya İlk işim çarşıya indiğimde sadaka vermek olucak
-Reklam-
0 oy
(19,707 puan) tarafından
Bir sadaka bin tane belayı def eder kuzum çok geçmiş olsun ya 
(2,312 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım sağol
0 oy
(14,445 puan) tarafından
Ayyy rabbim korumuş canım ya geçmiş olsun bı ayran felan iç için temizlensin 
(2,312 puan) tarafından
Sağol canım kendime gelince hemen bi barkak icicem
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım beterinden korusun inşallah 
(2,312 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(1,578 puan) tarafından

Geçmiş olsun canım ya ucuz atlatmışsın rabbim beterinden korusun 

(2,312 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm ya. Bnde Bikere nohut da öyle oldum düdüklüde kapağını kapatmamışdm uzun yoldan gelmiştik dedim ocağa koyagımda pişireym o sıra kızı uyuttum bnde uyumuşum Bir saat sonra gözümü açtım ki ne göreyim mutfak duman altı hemen ocağı kapadım camları açtım kızımı aldım komşuya çıktım anemi çağırdım kızımı verdim evin tüm kapı pencere açtım anneme gittim geldim kokusu çıkmıştı 
(2,312 puan) tarafından
Sağol canım
Verilmiş sadakaniz varmış Rabb'im beterinden korusun inşallah hepimizi
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun duman falan solumussun bi yogurt ye ayran ic bi de sadakanizi verin hemen
(2,312 puan) tarafından
Sağol canım
Çarşıya indiğimde ilk işim sadaka vermek olucak olayin sokundayim hala kendime bi geliyim bi bardak ayran icicem
0 oy
tarafından

Gecen bende nohut haslarken yakmisim ama akilli ben okadar kokuya dumana ragmen komsuyu ariyom lan seme gene ne yaktin diye mutfaga gidince anladim seme kimmis :D

(2,312 puan) tarafından
Benide ablam sağ olsun o uyandırdı Rabb'im hepimizi beterinden korusun
0 oy
tarafından
Hemen bı sadaka çıkar kuzum çok geçmiş olsun rabbim korusun insallh 
(2,312 puan) tarafından
Amin canım sağol ilk işim çarşıya indiğimde sadaka vermek olucak
0 oy
tarafından

Annemde senin gibi oldu Vala verilmiş sadakanız varmış çok geçmiş olsun yha

(2,312 puan) tarafından
Sağol canım Rabb'im hepimizi beterinden korusun
0 oy
(120,698 puan) tarafından
anaam cok gecmis olsun
(2,312 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından

Geçmiş olsun cnm Rabbim korusun inş. 

Benimde başıma geldi komşular zili çalınca uyandım :ermm:

(2,312 puan) tarafından
Sağol canım Rabb'im hepimizi beterinden korusun inşallah
tarafından
Amin inşallah cnm ❤️
0 oy
(669 puan) tarafından
Gecmis olsun canm banada gecen gün aynısı oldu griptim koku almıyodum et koydum düdüklüye 1.30 saat olmustu dedim birazdaha pissin tvde oturuyodum kapıyıda kapatmıştım bi açtım heryer duman altı hemen kapattm altını kömür gibi olmuştu iyikide patlamamış verilmis sadakam varmış valla sanada gecmis olsun bidaha grip olunca dudükluye bise koymam akıllandm:) 
(2,312 puan) tarafından
verilmiş sadakamiz varmış Rabb'im beterinden korusun hepimizi Sağol canım
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım milleton evine duman nadil girmiş onu anlamadım bende yaktım evim duman oldu kırmızı et düdüklüde bide kapağı kapalı ama hiç hicbiyer duman  olmadı o çıkmıyor kız kokusuboda kokusu al şu çubuklu
(2,312 puan) tarafından
Komşuların ewine girmemiş canım aptmana dolmuş duman saol canim
tarafından
Anladım canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 481 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 321 göst.
24 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 553 göst.
9 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemrenin mamasi (9,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 164 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (8,205 puan) tarafından soruldu

396,462 soru

11,859,371 cevap

35,956 kullanıcı

...