+1 oy
1,493 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Akşam misafirim vardı 12 gün oldu doğum yaptım hayırlı olsuna geldiler sonra yemek falan yedik gittiler eşim arkadaşına içmeye gidecekti ses etmedim sonra abisi aradı nereye gitti dedi arkadaşına dedim neden gönderdin içecek başına birséy gelecek ara canım şunu istiyor alda gel de eve gelsin dedi aradım yarim saate gelirim dedi sonra abisi konustunmu dedi evet yarim saate gelecek dedim yarim saat sonra geldi bu arada eşimi aramış abisi sövmüş saymış sonra eve geldi o arada abisi aradı geldimi diye kimle konuşuyorsun dedi abin dedim geldimi diyor dedim soverek evden gitti sonra tekrar bira alıp geldi kapıyı vurdurdu bebek uyanacak dur dedim kucağıma aldım annesi geldi sese noluyor ne kiziyon diye bebek kucagimdayken vurmaya başladı bebeği elimden aldılar birşey olmasın diye güya abisini arayıp evden gitti diye şikayet etmişim saçlarımdan yoldu yumruklar vurdu gorumcem tuttu assa götürdü kapıyı kilitlerim sonra kaynanamı içeri aldım kayinbabamida sonra assa geldi birşey konusacam acın sakinim dedi kaynanamda açtı geldi tekrar vurmaya başladı bende kaçtım evden terliksiz bir şekilde ustum ıncecik pijamaydi pesimden koştu ama ben bir evin bahçesine saklandım bulamadı polisi aradım eşim dövüyor kaçtım dedim geliyoruz dedi hemen geldiler beni yabancı bir numara aradı açmadım megersem polismis sonra kaynım aradı olduğum yere geldi aldı beni eve götürdü kapıda polisler var korkma dedi hiç sesi çıkmıyordu polis uyarıyordu çocuğumu alacağım dedim kaynım ayağındaki terliği verdi oğlumu aldım kaynanamı da dövmüş kocam yüzü falan şişmişti kadının ağlıyordu polis kadın sığınmaya götürebiliriz eşyalarını al dedi aldım kaynanam ben sana bakarım kızım nolur dedi ağladı sen ağlama dedim öptü beni sonra eşimi bindirip götürdüler beni de hastaneye götürdüler darp raporu aldım eşimden şikayetçi oldum uzaklaştırma aldım polis kocan ağlıyor dedi çok agliycak dedim haftaya da boşanma davası açacağım annesi gile oğlumu getirin yukarı dedi yok sen nasıl bakacan dediler seda da gelecek dedi hayır dediler uzaklastirman var polisi ararız dediler çıktı evine sabah geldi oğlumu görecem dedi kaynanam da görsün kızım dedi ben yatak odasına geçtim iyi görsün dedim kaynanam yine kızdı abin aramış kızın suçu yok dedi defoldu gitti şimdi abisiyle konuştuk boşanma için bir araştır abi nasıl edecez dedim tamam bacım akşam halledicez dedi akşamı bekliyorum boşanacağım kimsenin sevdiğine güvenmeyin 1 yıl pesimde koştu çok iyiydi ama çok değişti aynı eve girmeyince bilmiyor insan tüm hayallerim tüm hedeflerim yıkıldı tek istediğim huzurlu mutlu bir yuvam olmasıydı ama ben alkolik bağımlı dayakçı birine düştüm bazen bazı insanlar ay benim kocam söyle böyle diyor içimden lan tek derdiniz bu olsun kurban olun diyorum insanların derdini bilmeden kendilerine çok büyük geliyor 12 gün oldu doğum yapalı 3 kez dayak yedim önceden bebek karnimda diye birşey demiyormus iyi davranıyormuş artık görecekmişim 

44 Cevaplar

0 oy
(1,009 puan) tarafından
Sakin geri dönme canım annem bu dediklerinin aynısını 35 yıldır çekiyor hala da aynı keşke annemde zamanında yapsaydı 
(7,929 puan) tarafından
Donmuş canım simde de kocası ondan olmadık seyler istiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

hey haaat lohusalıgın 12. günü bunları yaşa boşancam etcem de karakolluk ol 19. günü arkadan ilişkiye gireyım mı diye sor :D noldu bacım yaraların geçmeden yangının mı arttı tövbe tövbe 

(7,929 puan) tarafından
Hiç sorma gerçek mi değil mi buraya bile güven kalmadı
0 oy
(418 puan) tarafından
Şartlar ne olursa olsun, asla geri dönme.. 
tarafından
Eski post
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm ya aşırı derecede :(( rabbim yardımcın olsun
(4,285 puan) tarafından
Eski post

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 147 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,776 puan) tarafından soruldu
0 oy