+1 oy
1,485 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Akşam misafirim vardı 12 gün oldu doğum yaptım hayırlı olsuna geldiler sonra yemek falan yedik gittiler eşim arkadaşına içmeye gidecekti ses etmedim sonra abisi aradı nereye gitti dedi arkadaşına dedim neden gönderdin içecek başına birséy gelecek ara canım şunu istiyor alda gel de eve gelsin dedi aradım yarim saate gelirim dedi sonra abisi konustunmu dedi evet yarim saate gelecek dedim yarim saat sonra geldi bu arada eşimi aramış abisi sövmüş saymış sonra eve geldi o arada abisi aradı geldimi diye kimle konuşuyorsun dedi abin dedim geldimi diyor dedim soverek evden gitti sonra tekrar bira alıp geldi kapıyı vurdurdu bebek uyanacak dur dedim kucağıma aldım annesi geldi sese noluyor ne kiziyon diye bebek kucagimdayken vurmaya başladı bebeği elimden aldılar birşey olmasın diye güya abisini arayıp evden gitti diye şikayet etmişim saçlarımdan yoldu yumruklar vurdu gorumcem tuttu assa götürdü kapıyı kilitlerim sonra kaynanamı içeri aldım kayinbabamida sonra assa geldi birşey konusacam acın sakinim dedi kaynanamda açtı geldi tekrar vurmaya başladı bende kaçtım evden terliksiz bir şekilde ustum ıncecik pijamaydi pesimden koştu ama ben bir evin bahçesine saklandım bulamadı polisi aradım eşim dövüyor kaçtım dedim geliyoruz dedi hemen geldiler beni yabancı bir numara aradı açmadım megersem polismis sonra kaynım aradı olduğum yere geldi aldı beni eve götürdü kapıda polisler var korkma dedi hiç sesi çıkmıyordu polis uyarıyordu çocuğumu alacağım dedim kaynım ayağındaki terliği verdi oğlumu aldım kaynanamı da dövmüş kocam yüzü falan şişmişti kadının ağlıyordu polis kadın sığınmaya götürebiliriz eşyalarını al dedi aldım kaynanam ben sana bakarım kızım nolur dedi ağladı sen ağlama dedim öptü beni sonra eşimi bindirip götürdüler beni de hastaneye götürdüler darp raporu aldım eşimden şikayetçi oldum uzaklaştırma aldım polis kocan ağlıyor dedi çok agliycak dedim haftaya da boşanma davası açacağım annesi gile oğlumu getirin yukarı dedi yok sen nasıl bakacan dediler seda da gelecek dedi hayır dediler uzaklastirman var polisi ararız dediler çıktı evine sabah geldi oğlumu görecem dedi kaynanam da görsün kızım dedi ben yatak odasına geçtim iyi görsün dedim kaynanam yine kızdı abin aramış kızın suçu yok dedi defoldu gitti şimdi abisiyle konuştuk boşanma için bir araştır abi nasıl edecez dedim tamam bacım akşam halledicez dedi akşamı bekliyorum boşanacağım kimsenin sevdiğine güvenmeyin 1 yıl pesimde koştu çok iyiydi ama çok değişti aynı eve girmeyince bilmiyor insan tüm hayallerim tüm hedeflerim yıkıldı tek istediğim huzurlu mutlu bir yuvam olmasıydı ama ben alkolik bağımlı dayakçı birine düştüm bazen bazı insanlar ay benim kocam söyle böyle diyor içimden lan tek derdiniz bu olsun kurban olun diyorum insanların derdini bilmeden kendilerine çok büyük geliyor 12 gün oldu doğum yapalı 3 kez dayak yedim önceden bebek karnimda diye birşey demiyormus iyi davranıyormuş artık görecekmişim 

44 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tek diyeceğim şey sakın ama sakın geri dönme boşan böyle şerefsizleri asla affetmeyin lütfen ara aileni gelsin alsınlar seni çocuğuna tek başına daha iyi bakarsın ama lütfen geri dönme kimseyi dinleme sana geri dön diyenler olacak ama kulak asma sakın 
tarafından
Hayır hayır dönmem kayın babam da üzülüyom sana kızım böyle olmaz dedi bosanacam dedim en iyisi ne hayatini karartiyon bu ne hergün hergün kavga yazık degilmi sana şu bebeğe dedi ne halı varsa onu görsün boşver benim öyle evlâdım yok dedi herkes arkamda sagolsunlar
tarafından
Allah razı olsun onlardan en iyisini yapıyorsun çocuğunun geleceği için
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun boşanmak senin için ve bebeğin için en iyisi eşin tam bir cani 
tarafından
Öyle canı nin önde gideni boşiycam
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım zor valla 
tarafından
Amin öyle gerçekten
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Allah sana sabir esinede beyin icinede akil versin insallah canim 
tarafından
Amin inşallah canım sağol
0 oy
(13,709 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım onun elleri kırılsın ama tamamen kaynın da problem.

Direkt kardeşin kendisi arasın seni niye bu duruma düşürüyor
tarafından
Oda bilemedi kaynım la konuşmuyorlar oda beni aradı ah ah keşke zamanı geri cevirebilsem de hiç tanımamış olsam
(13,709 puan) tarafından
Onun elleri kırılsın inşallah
tarafından
Insallahhhh
(53 puan) tarafından
Bı bakıma iyi olmus yanlış anlamayın lütfen ya kadını başka zaman oldurseydi zararın neresinden dönersen kardir erken görmesi daha iyi rabbim beternden korusun
(13,709 puan) tarafından
Evet o açıdan bakarsak kesinlikle sen haklısın canım
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ahh sinir krizi geçirecem yavrum o adamı neden eve alıyorsun çocuğu görmeye hakkı var mı Allahin cezası kesinlikle boşan kimse aklina girmesin ailesine güvenme Allah belasını versin o adamın 
tarafından
Yok yok ailesi arkamda bosanacam dedim birşey demiyorlar kayın babam arkadandayim ne istiyorsan onu yap kızım benim oğlum moglum yok dedi allah belasını versin dedi
(3,230 puan) tarafından
Ayy gerçekten versin yani sen üzülme sokakta kimsesiz o kaldı bebeğini düşün
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Gerçek yüzü çıkmış ortaya bırak ne hali varsa görsün çocuğunu böyle bir baba ile buyutmektense ababasiz sağlıklı bir ortamda büyüt daha iyi
tarafından
Öyle yapacağım canım
0 oy
(482 puan) tarafından
Bacım bu senin imtihanınmis malesefki çok ağır bir imtihan. Kac kurtul hatta şehir değişikliği dahi yap. Bak önce can sonra canan kendine güvenip inanırsan her şeyin üstesinden gelirsin. Unutma. Cokca dua et Allah a sığın. 
tarafından
Öyle gerçekten kimseye kotulugum dokunmaz hayvanlara bakarım çocukları severim asla birini kırmam neden benim başıma geldi anlamıyorum
(482 puan) tarafından
İmtihan malesef ki instagramda ilahiyatçı Tuğba diye bir bayan var. Onu maneviyat üzerine paylaşımları var istersen bir göz at .isine yarayacak dualar vardır muhakkak
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım inşallah bundan sonrası senin ve bebeğin için en güzeli 
tarafından
Amin inşallah sağol canım
0 oy
tarafından
İnş bu kararlılığın devam eder de boşanirsin aksi takdirde senide birgün haberlerde uzliyecez. 
tarafından
Boşiycam ben katlanamam hamileydim çocuk doğunca düzelir dedim doğdu daha çok delirdi yapamam ne halı varsa görsün bitti artik
tarafından
En iyisi olur senin için cnm Allah yardımcın olsun inş ❤️
tarafından
Inşallah canım
0 oy
(119,456 puan) tarafından
allah im lohusa kadina yasattiklarina bak yaa
tarafından
12 günde 3 kez darp edildim ne lohusaligim kaldı ne başka birşey
(119,456 puan) tarafından
kiyamam sana yaa
tarafından
Ah bacım ah
0 oy
(802 puan) tarafından
Alkol işte şişede durduğu gibi durmuyor.Biliniz ki; Allahin yasakladığı herşeyde hayır vardır.

Yazık bu gibi insanlari o kadar aciz  o kadar  ezik bir son bekliyor ki, hem dünyası kararıyor hem ahireti.. Allah ıslah eylesin, hidayet ihsan eylesin.

Hakkında hayırlısı neyse o olsun kardeşim.
tarafından
Amin inşallah bacım hayırlısı
0 oy
tarafından
Işte bu yüzden alkol haram kendinede cevrenede zararverdiriyo

Rabbim yardımcın olsun 

tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Sen kaynından ne die medet umuyorsun gideceksin mahkemeye dava açıcaksın anasına el kaldıran şerefsizden ne beklersin pezevnk anaya el kalkarmı şerefsizler haram içiyorsun xıkkım olsun içine dışına birde lohussa halinle sana anaya ek kaldırıo elleri kopsun pisliğinde 
tarafından
Inşallah kopar çok dua ettim Allah'ım yanına bırakma diye
0 oy
(669 puan) tarafından
Vurdu bebeği kucağımdan aldılara kadar okudum allah ellerini felç etsin onun lohusa kadına el kaldırdığı için git babann evine bi süre bence 
tarafından
Annem kalp hastası 2 kez kalp kirizi geçirdi böyle bir durumda gidersem Allah göstermesin yine aynısı olur ve ben annemi herşeyden çok seviyorum ona zarar veremem
0 oy
(306 puan) tarafından
Allah korkusuda yok pezevngin  elleri kırılsın *** içsin delirdim ya okurken yazık kıyamam sana ya ne zor günler 
tarafından
Öyle çok zor günler ama bir gün çok mutlu olacağım biliyorum oğlumla ikimiz
(306 puan) tarafından
İnşallah canım.benim sen güçlü ol sakın pes etme ailen yokmu?
tarafından
Ailem var ama annem kalp hastası iki kez kalp kirizi geçirdi böyle bir durumda gidersem Allah göstermesin yine aynısı olur ve ben annemi herşeyden çok seviyorum ona zarar veremem
(306 puan) tarafından
Of nerden tutsan elinde kalıyor yabi
tarafından
Aynen oyle
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun kaynanan ve kayninanda helal olsun arkandalar bazi aileler ogullari nekadar serefsizz olsada toz kondurmuyo 
tarafından
Yok arkamdalar sağolsunlar konuşmuyorlar şuan onunla böyle birşey yaptığı icin
0 oy
(7,791 puan) tarafından
En azindan esinin ailesi iyiymis bence en doğrusunu yapıyorsun. Kac kirtar kendini en cokta bebegini

Diger kinuda insanların derdini kucumsemeyin bi insanin siddet icin vurmasi gerekmez psikolojik baski da siddet sonuçta. 
tarafından
12 gunluk bir kadının 3kez darp edilmesinden iyidir keşke banada pskolojik şiddet uygulasaydi
(7,791 puan) tarafından
Kimse kimsenin yaşadığını bilemez... Bende zamanimda fiziksel siddeti tercih ederim demistim. Psikolojik olan delirtiyor çünkü kafayi yiyorsun konu esim değildi çok şükür baska seyler ama kimsenin derdini kucumseme.
Evet yaşadıklarıniz zor agir ama en beterini ben yaşadım moduna girmeyin herkesin bünyesi gücü farklıdır kiyas yapmayin.
Kimsenin derdini kucumsemeyin umarim psikolojik siddete maruz kalmazsiniz. Sandiginiz kadar oolay degil benim yaşadığım agir degildi ama agirini yasayan ya intihar ediyo ya timarhane ya deliriyor. Bunlarda gercekler basite almayin herkesin dayanma gücü farklı.
Ne guzel esinizin ailesi yaninizda en azindan. Kurtuluş önünüzde işte rabbim yardim etsin
0 oy
(53 puan) tarafından
Bu aralar böle erkekler çoğaldı dışarda kimseye güçleri yetmiyor eve gelip karılarını dövüyorlar niye onlardan daha güçsüzuz yazıklar olsun böle adamlara üzülme kuzum yapan yaptigini er yada geç buluyor allahindan bulsun inşallah  hicbiseyi haketmiyor aileside ona yüz vermiyor anldigim kadriyla çok pişman olur kfasini çok surter o  ne güzel en azindan ailesi senin arkanda sonuna kadar. Donuna ladar al nafakada alırsın zaten sakn kararindan vazgeçme hiç pes etme 
tarafından
Asla pes etmem boşiycam gülerek hemde
(53 puan) tarafından
İşte bayılıyorum böle kadınlara helal olsun
0 oy
(932 puan) tarafından
En doğru kararı almışsın canım inşallah hayatının kalan kısmı en güzel.sekilde geçsin 
tarafından
Amin inşallah canım sağol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 144 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,192 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde Pollena00 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 658 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kizim (30 puan) tarafından soruldu