+1 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızlar kirada oturuyoruz ilk oturduğumuz evde çok karınca çıkıyordu yani tek bir yerden değil prizlerin içinden bile karınca çıkıyordu dayanamıyordum artık ama ev çok güzeldi bu yaz başka eve taşındık ama bir türlü ısınamadım bu eve ve o ilk karıncalı evi çok özlüyorum aramızda 2 sokak var o evle ne yapmalıyım sizce :(

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Geri taşının oraya ve karınca ilacı kullanın 

(309 puan) tarafından
Çok istiyorum geri gitmek fakat eşime nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum ve inan kullanmadığım ilaç kalmadı her hafta 4 tane domestos alıyordum
tarafından
Ala ala nerden geliyoki bu karıncalar
(309 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ya her yerden çıkıyordu çok değişikti
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İlaclatsaydiniz keske 

Tasinmissiniz artık geri mi gideceksin o eve alışırsın zamanla 
(309 puan) tarafından
Çok ilaç kullandım çokta ilaçladık ama aynı
tarafından
Ya karınca bu işte ilaclatsan da çıkıyor gene heryerden
+1 oy
(1,702 puan) tarafından
Eve alışmaya calis canım karıncalı evde zor yapmak
(309 puan) tarafından
Haklısın canım çok zor hem de
0 oy
(8,299 puan) tarafından
baska bı ev bulun tasının
0 oy
(1,209 puan) tarafından
Yaşadıkça buraya da alirisirsin canım güzel anılar biriktir inşallah 
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah
0 oy
(17,501 puan) tarafından
Bende ilk evimi unutamiom ya 

İlklerim hep o evde olmuştu :(
(309 puan) tarafından
Galiba o yüzden unutamıyoruz :(
0 oy
(14,573 puan) tarafından
Karınca sorunu bitmiyormus okudum da. Evine isinirsin canım az geçmiş bende ilk unutamadim ağladım da hatta ama napacaksin 
(309 puan) tarafından
Öyle canım maalesef
0 oy
tarafından
Alışırsın canım zamanla şimdi Bi daha taşınma işi çıkarma bence 
0 oy
(629 puan) tarafından
Bence bosver cnm ben bocekli evden nefret ediyorum suan evim ayni bocek heryerden cikiyorartk biktim haftaya evim bitiyor oraya gecicem insallah tertemiz sifir otururm
(1,499 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var karınca bir yandan banyo sineği bir yandan ama olsun sabrettim çok şükür bende bu hafta sonu kendi evime geçiyorum sende aynı benim gibiymişsin inşallah hayırlısı ile taşınırız evlerimize rabbim olmayanlara da versin inşallah  :)❤️❤️
(309 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım
0 oy
(3,178 puan) tarafından
Zamanla alışırsın. taşındığın zaman aklın eski evde kalması çok normal bende de aynısı oldu 2 sefer taşındım. :)) ikisinde de bir önceki evimi özledim. Şimdi 1 ay oldu taşınalı aklım eski evde ama zamanla geçiyor o his de alışıyorsun kuzu. :)) 
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah :)
0 oy
tarafından
düzenlendi
Binadaki diğer dairelerde de karınca var mıydı ? Varsa çözüm bulamazsın bina temeline ya da varsa bahçesine yuva yapmislardir . Koloni gibi karınca yuvalari  ve eve gelmemeleri imkansız.
(309 puan) tarafından
İki katlıydı ev alt kattaki de vardı Maalesef sokak boydan boya karıncaydı zaten
0 oy
tarafından
Ayy bende gelin gittiğim evi hiç unutamıyorum eve fdoymadan 11 ay sonra taşındım.yeni eve okadar özledim ki orayı ilk evimdi heyecanlıydım anılarım geldi gözümün önüne
(309 puan) tarafından
Öyle maalesef ya ilk ev başka
0 oy
tarafından
ilk evin ise unutmak biraz zor canm benimde 4. kat asansörsüzdu hem hamilelik hem çocuk olduktan sonra coook zorlandım artı son zaman karınca ve hamam böceği çıkmaya başladı tasindik ama hala aklımda o ev ve 1 sokak ilerimde her gorusumde duygulanırım 
(309 puan) tarafından
Ay evet ya o duygusallık çok fena
0 oy
tarafından
Kız karıncalı evi napacan otur oturduğun yerde :D haftada 4 domestos bitiriyorum demişsin ama dışardan bakan biri evini temizlemediğini düşünür bir de böyle düşün 
(309 puan) tarafından
Öyle gerçekten ya misafir geldiğinde utanıyorum

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 432 göst.
0 oy
9 cevap 460 göst.
29 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 1,047 göst.
10 Ekim 2024 Aile kategorisinde Ecrin-Busra (2,047 puan) tarafından soruldu
0 oy