0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından

arkadaşlar karakaya mahallesinde bi ev beğendik satın almak üzereyiz bize de uygun istediğimiz gibiydi kapora da vardik ama muhit hakkında bilgim yok yenileşme içinde sanırım ama kötü haber ler de okudum iyisi de var kötüsü de dediler 2 de çocuğum var tereddütteyim evden de caymak istemiyoruz sizler ne düşünüyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 

8 Cevaplar

0 oy
(572 puan) tarafından
Evlerin uygun fiyatli oldugunu biliyorum bizde orda bi ev bulmustuk ama nasip olmadi küçük biryer foruma felan yakin galiba
(2 puan) tarafından
aynen foruma 4 km sizin nden olmadı özel değilse yani çevreyimi beğenmediniz
(572 puan) tarafından
Para çıkmadı bizde ama ev cok uygun fiyatli ve guzeldi guzel bence burda post acmistim biri yazmisti ailem orda yasiyor ilk basta garip gelmisti ama cok alistilar simdi baska yerde yasayamazlar havasi temiz ihtiyacin olan hersey yurume mesafesinde felan diye yazmisti
(2 puan) tarafından
evet o yorumları ben de okudum hayırlısı canım biz de evi satıp gideceğiz ama işte iskan meselesi de var yeni bina olduğu için daha iskanı yok ama adam alcam diyor o açıdan da kararsızız
(2,565 puan) tarafından
İskanı yoksa zorlanırsınız canım annennemgilin binada da yok 500 lira elektrik geliyo tüm binada elektrik kesiliyor
-Reklam-
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Benım eşimin anneannesi Gil orda oturuyor yeni ev aldılar Karakaya mahallesinde canım memnunlar onlar 
(2 puan) tarafından
nekadardır oturuyorlar canım bilemedim evler çok güzel ama çocuklar olunca çekindim netarafındalar
(2,565 puan) tarafından
Tam neresindeler bilmiyorum canım hep arabayla gittiğimiz için ama onlarda yenı sayılır 2 sene falan oldu
(2 puan) tarafından
hm 2 senedir alamadımı iskanı bilmiyorm müteahhit 2 3 aya alcam dedi sizin müteh kimdi acaba ya da inşaat adı özelden de yazablrsin canım
(2,565 puan) tarafından
Valla canım İnan hiç bilmiyorum ama 2 senedir iskanı alamadılar
0 oy
tarafından
Canim bende yükseltepede oturuyorum karakayanin tam karşisi el sallarsan belki görurum seni ☺️ bizde ev ararken hep bağlum tarafina baktik fiyat performans acisindan muthis derecede iyi evleri var ama ankaranin cikisi nerdeyse cok uzak kişin cok soğuk oluyormus kucuk bebeğim var eşim uzun yola gidip geliyor acil bise olsa en yakin hastane 20 dakika arabayla o yuzden biz geri vazgectik bağlumdan
(3,750 puan) tarafından
Yükseltepenin neresi canım
tarafından
1851. Sokak muhtarliğin arka sokaği canim
(3,750 puan) tarafından
Bnde yükseltepe muhtarlığının karşısındaki sokak da oturuyorum :)
tarafından
Yaaa hangi karşisi ama terzinin hizasi mi yoksa terzinin karşisinda ki sokak mi ben durhasan marketti sanirim onun hemen arka sokağindayim
(3,750 puan) tarafından
Yükseltepe muhtarlığının karşısında tek Bi cami, var cnm
0 oy
(427 puan) tarafından
Bağlum. Kışın soğuk ve ankaranin çıkışı ve hep arazi oralar yeni binalar sıfır daireler çok ama 5 10 seneye baya kalabaliklasir
(2 puan) tarafından
ne bileyim ankara işte zaten soğuk hani yazlık biyerden gelmiyorum hava çok önmli değil o yüzden
0 oy
tarafından

Hayırlısı olsun inşallah

(2 puan) tarafından
çok sağolun daha iyisi sizin olsun
0 oy
(123 puan) tarafından
Ev vs bilmiyorum ama çok mübarek Bi evliya zatın türbesi var 
(2 puan) tarafından
açıkçası o da bizi cezbetti seçerken ama ortam koşullar işte düşündürüyor
0 oy
tarafından
Yazın aşırı sıcak. Kışın aşırı soğuk olan bir yer. Hastane postane falan filan hep uzakta. Ankara'nın çıkışı orası. Muhit olarak oturulur sakın güzel bir alan. Heeeer yer dikme yokuş. Biz ev ararken bilerek oraya bakmadık 
(2 puan) tarafından
bizim baktığımız yerde pek yokuş yok arabayla gezdiğimiz içn pek farketmemiş de olablrm
0 oy
tarafından
Ben sincandayım canım baya uzak bize oralar çok yokuş sadece onu biliyorum :) 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde denizemir (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 269 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.