0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (113 puan) tarafından
Bebegime poşet takıyorum olmuyor denk gelmiyor sonta ile teklif ettiler ama günah o acıyı ona yaşatamam nasıl kolay alırım ıdrarini

7 Cevaplar

0 oy
(218 puan) tarafından
Bebekler için veriyorlar ya hastaneden yapışkanlı poşet gibi birşey car eczanedende alabilirsin ben aldiğimda iki tl idi
(113 puan) tarafından
Var 3 tane zaten ama olmuyor içine denk gelmiyor
(218 puan) tarafından
Gelir canım bezi bağla sen  bez değiştirceğinde dolar o
-Reklam-
0 oy
tarafından
İki aylıktı sonda ile aldılar çok ağladı daha sonra yaparken de ağladı. Kız bebek mi olunca zor aliniyor
(113 puan) tarafından
Ayy günah ya o acı yaşanması uff
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Kuzum bn kc kere taktim cok cukari takmicaksin tam ortala o baslangic cizgisinin yarim tirnak asagisindan itibaren yapistir
(113 puan) tarafından
Teşekkür ederim birde öyle deneyeyim
(2,207 puan) tarafından
Yapabildnmi canm
0 oy
(9,677 puan) tarafından
Poşeti yapıştır biraz aşağıya bezi kapatma çiş yapmasını bekle aynı sıkıntıyı bizde hastanede yaşadık sürekli dışına kaçıyordu 2 günde alamadık idrarı hemşire bezini kapatma yapınca hemen al dedi bekledim ve yaptı aldım hemen sende emzirmeden sonra yap bekle
0 oy
tarafından
Emzirmeden önce verdikleri hazneli poşeti tak canm bezini kapama açık dursun 
0 oy
tarafından
Poset ve sonda dışında bir sözümü yok canım güzel ce kurula poşeti yapıştırmadan evvel biraz pudrala o zaman iyi yapışır altını bağla emzir yada mama içiyorsa mama ver su içiyorsa su ver o zaman hemen yapar çişini daha olmadı poşeti taktıktan sonra soğuk su ole ellerini ıslatıp kasıklarına sür o zaman da yapar çişini 
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Canım ben iki kere poşetle yaptım enfeksiyon çıktı, doktor yatış yapılması gerektiğini çok tehlikeli bir virüs olduğunu söyledi sonra başka bir hastaneye gittim oradaki doktor dedi ki poşet ile yapıldığı için sonuçlar böyle çıkmış sonda ile yapılmasını teklif etti mecbur kabul ettik evet ağladı o ağlarken bende ağladım ama çok şükür tahlilleri temiz çıktı. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 132 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
21 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rafadantava (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,343 cevap

34,987 kullanıcı

...