0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar benim banyomdan küçük küçük böcekler çıkıyor basıyorum çamaşir suyunu akla gelen tüm temizlik malzemelerini gene çıkıyor eve taşınali 2 ay oldu kurtulamadım şu bocuklerden ay bide kalorifer böceği çıkıyordu şükür bayadir görmüyorum onları evde bide bu duşa kabin caminin kenarları kararmış onlarida cikartamiyorum öncelikle şu böcekler sonrada kabin için ne yapabilirim hanımlar varmı fikriniz? Bide biz evin bir odasını kullanmiyoruz kitli ev sahibinin eşyaları var orası aylardır havalandirilmaz etmez içerisi ne durumda hiç bilmiyorum acaba ordanmi geliyor ya zaten huylu biseyim gördüğüm anda ve tarafimi yara ediyorum kasincam diye napabilirim hanımlar yokmu bi çaresi

7 Cevaplar

0 oy
(119,346 puan) tarafından
bocek icin ilaclat kabini her dustan snr kurulamaliydin simdi ne edilir bilmiyom 
(3,099 puan) tarafından
Ta geldiğimizden beri öyle sevdam sırf orayı çıkarmak için dünyanın temizlik malzemesini aldım  geçen komşum dedi sen o evin içinden cikaman senden öncekiler o evde 8 kişi yaşıyordu diye suriyelilermis ondan otomatikman kalabalık
-Reklam-
0 oy
tarafından
ev sahıbının esyası senın evınde ne akaka anlayamadım

duşa kabın hıc kullanmadım fıkrım yok böcekler içinde ılaclama olabılır 
(3,099 puan) tarafından
Ev bulamadık kız valla kiralar çok yüksekti ona kalırsa buraninda yüksek 1+1 kullaniyoruz bende bilmiyorum yurt disindalar ya ondan galiba
tarafından
anladım kıra ne pekı ankaradaydın sanırım sen
(3,099 puan) tarafından
Yok canım yazdan önce gene esenyurttaydik yazın koye tasindik nigdeye sonra kiralar uçtu biz hoop geri buraya 1350 veriyoruz önceki evde 800 veriyorduk gene esenyurtta esimde bin pişman keşke gitmeseydik koye diye
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Tek çare ilaçlatma gibi 

(3,099 puan) tarafından
Çocuklar olmasa iste hemen ilaclatcam
(2,704 puan) tarafından
Kalacak bir yerin yok mu gülüm? Valla ben sinek ilacı sıkıyordum :D
(3,099 puan) tarafından
Yok kuzum valla ben çocuklar etkilenir diye onu sıkmaya bile korkuyorum eve
0 oy
tarafından

O duşa kabinin alt kısmı bizimde öyle yhaa bu eve girdim gireli temizliyorum bi türlü temizlenmiyo 

(3,099 puan) tarafından
Ablam geçen dedi fazla uğraşma silikonlari gider diyede ben komple yerinden sokene kadar ugrascam herhal agsghdhdhd:D
0 oy
tarafından
Duşa kabinin yağ coz veya kıraç çözücü ile temizledinmi  canım 
tarafından
Kireç çözücüye camsil fisfis kapakları varya ondan tak ellerine de eldiven yoksa ellerini mahveder iyice her tarafına sık biraz bekte sonrada tül ile ovala insallh temizlenir benim duşa kabinim yok ama temizliğe gittiğim zamanlar çok kullandım canım
(3,099 puan) tarafından
Kız o bikere değdi elimede canımdan can gitti degdirirmiyim hiç o ugrastirici olcak biraz yarın eşim gelince yapayım bari oda bebelere baksın işi ney
tarafından
Daha iyi olur canım kalin temizlik eldivenleri varya onlardan kullanırsan daha iyi olur senin için :))
(3,099 puan) tarafından
Evet ya ondanda lazım bendede eldiven yok aldirayim onuda ay hadi inşallah çıkarda kurtulurum şu dertten
tarafından
İnşallah
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Böcekler için ilaçlatmaktan başka çaren yok duşa kabinin silikonlu kısımları kararmış anladığım kadarıyla koyu kıvamlı çamaşırsuyu oralara bolca dök beklet sonrada fırçala 
(3,099 puan) tarafından
Kuzum onuda yaptım ya yanları silikon değil bide
(1,068 puan) tarafından
Canım o zaman  onu temizleyecek özel temizlik ürünleri muhakkak vardır onlara bak benim silikon kısımları öyleydi girdiğim evde çamaşır suyuyla kar gibi olmuştu
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Taşın taşın durma orda.. Amanın surıyelirn pisliğini nası temizledin bacııım. Allah göstermesin 
(3,099 puan) tarafından
Kız sorma valla giderken bu dolaplarıni bırakmış mubarekler odaya bu girdim afedersin leş gibi s.dik kokuyo dolabı bi açtım leş leş ev olsa hiç durmuycam burda

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 233 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde Melekov (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 587 göst.
1 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 361 göst.
12 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Prensannesi (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.