0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar 1 aylık bebem karnimdada hiç durmazdi şimdide durmuyor çocuğun eli dursa kökü durmuyor kolu dursa bacağı durmuyor kucakta kendini ittirip duruyo kedi gibi besiginde surtunerek gidiyor beşigin ucuna diyorum kendi kendime bu çocuk hiperaktifmi olcak ne karnimdada 1 saniye durmazdi bu cadinin yüzünden çok altima kaçırdım ayıptır söylemesi puhahahha:D

4 Cevaplar

0 oy
(22 puan) tarafından

Benim kızımda aynıydı canım karnımda hiç durmazdı sezeryan doğum yaptım hatta ameliyatta doktor bana hareket ediyor hiç durmuyor yerinde hissediyor musun diye sormuştu :) yani benim kız ameliyatta bile yerinde durmadı daha 16 günlük sonra nasıl olacak bakalım :):)

(3,099 puan) tarafından
Bence bu bebeler taa anne karnindayken kendilerini belli ediyor canım benimde aynı doğum yapacağım gün çok hareketliydi 20 günlük falan olsun belli eder bence senin bebiste benim kızın elleri hiç durmaz ondan emzigi atıp durur eliyle sürekli gece saat basi bakıyorum çünkü battaniyenin altına kadar giriyor
(22 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım  :)
(3,099 puan) tarafından
Amin canım aminn
-Reklam-
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Aynen anne karnında hareketli olan çoğunlukla erkek diyim doguncada öyle oluyor
(3,099 puan) tarafından
Ilk kizim karnimdada çok sakindi ikinci maşallah hiç durmuyordu
(2,330 puan) tarafından
Uyku düzenleri fkn anne karnında nasılsa doguncada o şekilde devam ediyor başlarda diyim .şuan bizimki gece yarusi fkn uyanık ;))yandım ben
(3,099 puan) tarafından
Benimkide öyleydi kuzum valla akşamları çok uyanık olurdu halen öyle bu yandan da gaz eklenince üstüne tam sıkıntı başlıyor akşamları geceye kadar cızırtı koydum lakabını sahsjndhdj:D
0 oy
tarafından

Aynen öyle yha benim kızda öyle maşallah 

(3,099 puan) tarafından
Maşallah canım. Ama bi yandan da çok tedbirli olmak gerekiyor ya gece saat başı kalkıyorum valla kafasına kadar giriyor battaniyenin altina
tarafından
Benim kıza yer yatağı yaptım yatak yetmiyo odanın heryerinde dolanıyo uyurken :D
(3,099 puan) tarafından
Deli yatmak konusunda benim büyük kiz da öyle bi ara bende yer yatağında yatiriyordum ama gidip parkelere yatıyordu cimcimem şimdi park yatakta yatiyo onda da sıkış tıkış yatiyo zorla sigdirmiyo kendini valla z kusagimi oluyo x kusagimi oluyo simdinin bebeleri hayata 2-0 önde geliyorlar:D
tarafından
Ahahaha benim kızın beşiği var kocaman ama içinde rahat etmiyo yer yatağına alıştı onu yatırırken heryere yastık koyuyorum yinede geceleri huysuzlanıyo battaniyeyi açıyo ben örtüyom o açıyo sıkıntıya gelemiyo bide çorap çıkarma huyu var günde 50 kere çorabını çıkarıyo ben ısrarla giydiriyorum :D
(3,099 puan) tarafından
Kız valla bizim bebeler aynı ya kilotlucorap giydiriyorum onu bile çıkarıyor komple indiriveriyor anam tam cadılar valla şimdiki bebeler kafasından aşağı döküyor yiyecek içecek ne varsa bazen beni deli ediyor da iyiki varlar evlatlarımız valla evin neseleri Rabbim başımızdan eksik etmesin onlari

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 129 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 399 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
0 oy
6 cevap 109 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu