0 oy
548 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben dün oldum 5,5 aylik oglumu dün sünnet ettirdik. Sünnetçi eve geldi ama eşimin babası daha çok küçük ne sünneti diyerek telefonda eşime söylendi ve bize gelmedi. Benim ailem geldi kaynanam ve görümcemde akşam 9 da geldiler sünnet 3 ye olmuştu uzakta değil evlerimiz 15 dakika kaynanamla görümcemle 5 dakika yabancı gibi gelip beş dakika durup gittiler sonra eşim bana babam haklimiydi acaba dedi. Herşeyimize karışır oldular eve gelen misafire aldığımız eşyaya aldığım kıyafete kadar. Bende o kadar sinirlendim ki bu çocuk bizim çocuğumuz babanın değil erken olması avantaj aklı ermiyor bir iki gün sıkıntı çeker geçer dedim. Babası gelmedi annesi gilde hemen gittiler can sıkıntısıni benden alıp bana bir sürü hakaret etti. İlk defa bana hakaret etti . Olmadık seylwr söyledi. Çocuğumun canı yaniyor onunlami ugrasayim duyduğum onca pis söze mi üzüleyim bilemedim. Beni istemiyorsan çekip gidersin dedi. O kadar soğudum ki ondan gitmek istedkm ama oğlum sünnetli bir şekilde nereye gidecektim. Kimseye de diyemedim . Pişmanim evlendiğime hem de çok pişmanım . 

28 Cevaplar

0 oy
(2,128 puan) tarafından
Canm evlilik çok güzel ama insanı bin pişman ediyorlar maalesef
tarafından
Bugüne kadar hiç pişmanlık yaşamamıştım.
(2,128 puan) tarafından
Bende ama işte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya bu aileler neden hep böyle arabozucu aileler olmasa çoğu evlilikte sorun olmayacak gercekten
tarafından
Fitne fesat yılan gibi şehirlerini akitiyorlar
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Sen git diyemedin mi kız. Kocam beni evimden kovamaz çok memnun değilse kendi gider. Sende aynı şeyi yap. Çok gitmek istiyorsa memnun değilse senden kapıyı göster
tarafından
Az kaldı gideceğim onca söze katlanamam
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ne konu bakimindan:))) çok şükür deilim allah pişman etmesin rabbim herkese huzur mutluluk versin inşallah 
0 oy
tarafından
Boşver canım takma kafana Rabbım başka dert vermesin inşallah 
tarafından
Evet her seyemjze karışıyorlar yaptığımız kahvaltıya akşam içtiğimiz çaya aldığımız yiyeceğe önceden kaynanam herşeye karışır konuşurdu şimdi kayınbabam çıktı
tarafından
Allah akıl fikir versin yaa çok zor bir durum gerçekten sen bunları anlattın yaa aynı annem aklıma geldi babaannemde hep anneme öyle yapardı annem neler çekti elinden şimdi de yatalak alzaymir olmuş can veremiyor annemin günahından
tarafından
Olgunluk yaşta değil işte Kul unutur Allah unutmaz
tarafından
Aynen canım Rabbım senin de yardımcın olsun inşallah çok zor bir durum
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Annesi babası doldurmuştur, oda bebeği ağlayarak galan gördüyse dolmuştur, inşallah özür diler aranız düzelir.. Takma sen boşver bebeğine bak geçmiş olsun.. Maşallah ona damatlığını da görürsün inşallah..
tarafından
Doktor evde yaptı sünneti eşimde bende bacaklarını tuttuk illaki ağlayacak yani. Babası başka ne dediyse bende. Aldı hincini
(2,211 puan) tarafından
İşte çekirdek aileye 3. Şahışlar burnunu sokmazsa herşey yolunda gidecek aslında..
0 oy
tarafından
Bnde pismandim evlendiğime ama bugün anladım ki iyiki eşimle evlendim aslında bnm olay kocamı çok göremedim için evlilik olmuyor 
0 oy
tarafından

Cok şükür pişman değilim yine olsa yine evlenirim

Rabbim kimseyi pismn etmesn herkesin yuvasına mutluluk huzur versin inş :)

0 oy
tarafından
Gene guzel bi evlilige golge dusuren aile klasigi 
(403 puan) tarafından
Bitmiyolar anacim bitmiyolar
tarafından
Nalet girsin onlara
(403 puan) tarafından
Hahahahha girsin inşallah
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Esiniz umarim soylediklerine pisman olur ama dönerse iki guzel lafa kanmayin ki bu durum surekli olarak tekrarlamasin genelde erkeklerin bi cogu boyle ufacik bi olayda yakip yıkıyorlar sonra biz kendi ayagimizla veya onlarin ufacik sozleriyle hemen affedince bu olayi aliskanlik haline getiriyorlar ama hemen affetmeyince tepkiyi ortaya koyunca bir daha tenezzül edemiyorlar sahsen benim kendi evliligimden de baskalarinin evliligindende izlenimim bu sekilde
tarafından
Haklısınız
0 oy
(119,461 puan) tarafından
bak evlilikten degil ailesinden yama dertlisin insanlar bi ciftleri yanliz biraksa herkez huzurlu olcak
tarafından
Bütün kavgalarımiz onun ailesi yüzünden çıkıyor zaten
0 oy
tarafından
Çok şükür ki hiç pişman olmadım Allah'ta pişman etmesin inş ❤️ 
tarafından
İnşaallah canım
tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Evlilik 2 kişiyle yapılıyo ama maalesef 20 kişi müdaik oluyo , iyi yaptırmışsn canm daha çabuk iyileşir üzülme 
tarafından
Evde oldu hastaneye goturmedik ucuza yapıldı. Kendileri çocuklarıni 7 yaşında yaptırmista onu anlatıyor kayınvalidem
0 oy
(16,063 puan) tarafından
Yarın 4. Yılımız. Nice 40 lı yıllara. Hic pişman degilim
tarafından
Rabbim pişman da etmesin
(16,063 puan) tarafından
Amin canım.
0 oy
tarafından
Çok ama çok pişmanım en büyük pismanligim
tarafından
Canım nasılsın
tarafından
İyim çok. İyim ne kadar uzak benden ben okadar iyim kizcemmmm❤️
tarafından
Çok şükür inşallah daha iyi ve daha huzurlu olacaksın ❤️
tarafından
Aminnn bitanem aminnnnn❤️
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Her evlilikte sorunlar oluyor ne yazık ki eş ailesi yüzünden eşle tartismamak en iyisi boşver sen kötüleme sana hakaret etmemesi lazımdı tabi umarım hatasını anlar özür diler iyi olursunuz
tarafından
Beyfendi bsnden ozur bekliyor
(2,323 puan) tarafından
En iyisi boşver yorum yapma ailesi ile ilgili duzelirsiniz
tarafından
Hiç bişey demiyorum artık ne hali varsa gorsun
0 oy
tarafından
Başlığına cevap veriyorum Allah müslim kardeşlerime benim eşim gibi bir eş nasip etsin
tarafından
Amin diyelim
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Eşin arastirsin bakalim en uygun hangi zmanda sunnet olunurmus... Ayrica olan olmus zaten kayinpeder neyin kafasını yasiyor da trip atiyor size... gelmezse gelmesin esinde de hata var neden saglam durmuyo milletin sözü nden etkileniyo.. üzüldüm senin adına.
tarafından
Ailesinin sözünden çıkamaz oldu son bir kaç aydir
(1,022 puan) tarafından
Bn bu yönden şanslıyım bizde tam tersine kayinvalidem falan bise yapacakları zaman esimden habersiz yapmazlar arar danışırlar.. erkegin dengeyi saglayamamasi zor canm kendi yuvasi oldugunu düşünerek hareket etmeli ama yetistirme cok onemli baksana kayinpeder böyle yaparsa daha ne olsun Allah yardımcın olsun..
0 oy
tarafından
O burunlarını her işe salça etmeseler sasardim . Bütün sorunlar aileler yüzünden çıkıyor
tarafından
Maalesef ama anlayan nerde
0 oy
(657 puan) tarafından
3. Şahıslar olmadığı sürece evlilik güzel.. 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 933 göst.
0 oy
42 cevap 441 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde 12345678 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 661 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Su1880 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
10 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Cicekzade (6 puan) tarafından soruldu