0 oy
1,300 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından
Kızlar bi önceki postumda supheleniyorum demistim size. 2 gündür takip ediyorum hicbisey bulamadm. Ama bugün eşim beni almaya geldi bende onun sürekli dukkanda dinledigi bi şarkıyı açtım resmen gözleri doldu adamın nldu sana falan dedm hcbisey olmadı dedi. Dukkana gittim youtubedan gecmise falan baktm duygusal şarkılar falan dinlems hep. Bide dukkana gittigimde kapı önünde öptüm onu giderken oraya baktı gordu mu diye herlde ya paranoyak oldum resmen her hareketi gozume batıyor. Biseyde bulamıyorum. Napicam ben kizlar sizce bugün geldginde konussammi emin olmayimi beklesem belkide sadece bi hoşlanti ikisininkide uzaktan konustuklari falan yok belkide eger oyleyse hic ogrenemicem. Kafayı yicem gece gündüz aklmda o var her hareketi kafama takılıyor napicam ben bi akil verin 

31 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Sorarsan bence söylemez eğer böyle birşey varsa açık verecekse de vermez artık tedbirli olur zaten burda kim ne derse desin için rahatlamaz sessizce beklemeye devam et 
(188 puan) tarafından
Haklısın canm umarm bi an once ckar  :/
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence hemen söyleme takipte kal biraz. Whatsapp msjlarini fln takip et iyce emin ol. İstersen sana bi link atayım whatsapp msjları takip etmk için
(292 puan) tarafından
Canım çok sağol
tarafından
Ama kızlar dikkat edin karşı taraf onu anlıyo baya anlaşılıyo arkadaşın dediği kare kod benim eşim benim telefonumdan denedi bikere bariz anlaşılıyo yani birinin daha baktığını
tarafından
Yok canım anlaşılmıyo onun bi ayari var ordan kapatıyorsun.
(135 puan) tarafından
Canım banada atsr mısın lutfeeenn
tarafından
Tabi ki canim
0 oy
(292 puan) tarafından
Bence biraz daha gözlemle yani sorduğunda sana açıkça ne demesini bekliyorsun ki
(292 puan) tarafından
Biraz daha bekle canım içini de karartma bence
(188 puan) tarafından
Beklcem canm. Yarn yine gidicem onnla eğer yakalarsam o an konusmayi düşünüyorum hic beklemedigi bi anda
0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam bu gece konuşurdum ama şöyle bi kaç gündür canın sıkkın gibi birşey mi oldum hayatım baktın eveleyip geveliyo aklında biri mi var diye sorardım yada bana anlatmak istediğin birşey varmı derdim açık açık konuyu oraya getir illaki 
(188 puan) tarafından
Yarn sabah yine goturcem onu farkednce o an sorcam canm bakalm hayrlsi  :(
0 oy
(1,368 puan) tarafından
7 yılda ilk defa böyle olduysa bilemedim. Önceki postunu da okudum. Senin yerinde olsam sormadan önce bebegimi bırakacak birini bulup gizlice gözlemlerdim bikac saat de olsa. Eşine gidip sorsan yapsa bile yapıyorum der mı. Günahına girmek istemem belki de yoktur öyle bisey ama ben gozlemlerdim
(188 puan) tarafından
Oyle tabiki canm.. bi kav gün daha bekliyim en iyisi :/
0 oy
tarafından
Canım nenyaptın eşinle
(188 puan) tarafından
Hicbisey yapamadm canm :(
tarafından
Ya kendini yiyip bitirme ozaman ilişkiniz nasıl belki başka derdi vardır
(188 puan) tarafından
Cok iyi bi sorunumuz yok canm :(
tarafından
Ozaman dert etme yada sor 2 seçeneğin var
0 oy
(51 puan) tarafından
Benim aklıma da şey geldi acaba eski sevdiği falan mıydı yada sürekli ilgi duyup açılamadığı biri falan mıydı aşk insanın engel olamayacağı bi duygudur tekrar birine hoşlantı aşk oluşabilir allah yardım etsin ama bence konuşmalısın açık açık
(188 puan) tarafından
Oyle bisey oldugunu sanmyorm canm. Eski bisey olsa illaki bana soylerdi zaten 19 yasnda tanstk biz
0 oy
(135 puan) tarafından
Canım durumunu merak ettim ne oldu gelişme varmi
(188 puan) tarafından
Yok bebegim konu kapandı bende daha acmadm. Bebegmde hasta 1 haftadr bi yerede ckmyorm.
0 oy
(970 puan) tarafından
Bn gözümle gördüğüm halde eşim inkar etti elinde kanıt olmadan sorma bnce biraz zamana bırak her halükarda ortaya çıkar zaten kanıt önemli 
0 oy
(629 puan) tarafından
Birseyini gorene kdr konusma soylemez erkekler asla
0 oy
(470 puan) tarafından
Bence konuşma daha da dikkatli davranır şüphelendiğini bilirse sorsan evet birini begeniyorum mu dicek sanki demicek aksine hata yapmasını engellceksin ve hiç ogrenemiceksin

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 618 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 547 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 984 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Papatyam.68 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 838 göst.