0 oy
1,296 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından
Kızlar bi önceki postumda supheleniyorum demistim size. 2 gündür takip ediyorum hicbisey bulamadm. Ama bugün eşim beni almaya geldi bende onun sürekli dukkanda dinledigi bi şarkıyı açtım resmen gözleri doldu adamın nldu sana falan dedm hcbisey olmadı dedi. Dukkana gittim youtubedan gecmise falan baktm duygusal şarkılar falan dinlems hep. Bide dukkana gittigimde kapı önünde öptüm onu giderken oraya baktı gordu mu diye herlde ya paranoyak oldum resmen her hareketi gozume batıyor. Biseyde bulamıyorum. Napicam ben kizlar sizce bugün geldginde konussammi emin olmayimi beklesem belkide sadece bi hoşlanti ikisininkide uzaktan konustuklari falan yok belkide eger oyleyse hic ogrenemicem. Kafayı yicem gece gündüz aklmda o var her hareketi kafama takılıyor napicam ben bi akil verin 

31 Cevaplar

+1 oy
(534 puan) tarafından
Konuşsan ne dicek ki böyle bişey varsa da var demez . Boş kuruntu da olabilir , altı dolu da olabilir pek bilemedim . Önceki postunu okudum . Ben olsam oturup beklerdim illa ki bi yerden açık verecektir.
(188 puan) tarafından
Ayyy delircemmm doluya koysam almiyor bosa koysam dolmuyor valla ya. Bu seferde içine atıp aşk acısı cekerse yapcagi varsada vazgecerse :) ne ***** bi durumdaym suan kendi halime guluyorm artk
tarafından
Şarkı neydi bu arada.? Ya bence konuşup rahatsız olduğunu söylemen bişeyleri başlamadan bitirir bu konuda bilmiyor numarası yapmak çok saçma geliyor bana ortada bişey olmasına gerek yok ki eşisin ve rahatsız oluyosun bu yeterli konuşman için
(188 puan) tarafından
Nigar muharrem galiba şarkısı canm. Dogru soyluyosun canm mantıkli olan o
tarafından
Konusunu açıp konuşursan eğer çok kararlı ol sana vicdan yaptırır çünkü ne dşyosun sen benden nası şüphelendin gibi hasta durumuna düşersin büyük ihtimalle hatta nası böyle bişey düşünürsğn diye sana küsedebilşr ama hiç geri adım atma net ol seni suçlu hissettirmesine izin verme ne zaman ki seni çok kararlı görür o zaman kıymete binen sen olursun emin ol. Öyle bişey yok diye seni ikna edebilir o zaman da tamam dersin uzatmazsın ama bu konuda kesinlikle dikkat etsin o tarafa bakmasın bu kadar basit
(188 puan) tarafından
Cok sagol canm bi kac gun daha gozlemleyip en sonnda bunu yapicam :(
-Reklam-
+1 oy
(1,856 puan) tarafından
Bence sen hastalık düzeyinde takintilisin bu durumdan vazgeç diyelim ki aldatıyor ne yapacaksın boşanacak misin aldatmasin diye korktuğuna göre boşanmayacaksin o zaman bu tarz şeyler yapıp söyleyip eşinin aklında yoksa bile zorla o kadını sokmaktan vazgeç yanlis yapıyorsun azıcık daha devam edersen muhtemelen eşin o kadına  karşı boş olmayacak 
0 oy
tarafından
Bence açıkça konuş kızı değilde aklında biri mi var gibisinden böyle kendini yemenden iyidir varsa zaten açık verir belli eder afallar
(188 puan) tarafından
Nasl sorucagimi bilemedm canm ya :(
Baska birimi var dicem hayatmda boyle bisey yasamadm hic :(
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Konuşmalısın, böyle daha çok paranoyak olacaksın yoksa canım 

(188 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Peki nasil konusucam onuda bilmiyorum ki yoksa oyle bisey sacma sapan konusup iyice aklina sokmak istemyorum hissettrmeden nasil konuscam  :(
0 oy
tarafından

Bence konuş açık açık sor

(188 puan) tarafından
Nasıl sorucam ne dicem :/
0 oy
(435 puan) tarafından
Duygusal şarkı dinlemekle alakası yoktur bence ya. Bende çok dinlerim
(188 puan) tarafından
Ama gözleri doldu ya ne alaka :(
(435 puan) tarafından
Onu bilemiycem umarım yoktur öyle bişey
(188 puan) tarafından
Umarm canm :/
0 oy
(9,500 puan) tarafından
Beklemek çok zordur biliyorum ama bir müddet sabret düzelirse hiç sormaya gerek yok aklına sokmaya da gerek yok 
(188 puan) tarafından
Ama eğer uzaktan bi hoslanti bi bakismaysa hic ogrenme durumum olmucak :(
(9,500 puan) tarafından
Ya bu erkeklerin gözüne ne diye perde inmez ki anlamıyorum yani
(188 puan) tarafından
İlk defa böyle bişey yasiyorum blmyorm canm :(
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Benzer bir durumu bende yaşıyorum. Benim eşimde berber. Dükkanın üstünde karı koca yaşıyorlar Bi çocukları varmış adam eşime karşı cok. İyi Samimi falan. Karısı balkondan sürekli bizim dükkana bakıyordu yazın. Beni görünce dik dik bakıyordu.. Sinirim bpzuluyırdu. Akşamları yürüyüş olsun diye dükkan kapanma saatine hergün gidiyordum bende çocuklarımla. Neyse gecenlerde bişi alacaktım eşimden para almaya uğradım. Kadında çocugunun elinden tutmuş apartmana giriyordu. Sırıtarak bizim dükkana baktı ama resmen cilve yapıyordu yani hoşlantılı gibi bakışı vardı. Eşimin yanında beni görünce suratı düştü Bi değişik oldu. Eşime diyorum yok onlar öyle insanlar değil diyor ama eşimin burnu pis kokuyu almaz ki safın teki. Baya oldu 3şimden tras örtüsü istemişler eşimde ücretsiz vermiş. Karşılık olarak evden meyve koyup yollamışlar bende kızdım eşime alma bir daha diye. Doğum yapmadan önce de ayva veriyormuş eşime kadın. Karın yesin de bebeniz güzel olsun diye. Eşimde karım doğum yaptı demiş. Resmen konuşmak için bahane arıyor ki ben ne zaman hissetsem haklı çıkarım bu konuda. 
(188 puan) tarafından
Simdi durum ne canm peki naptn :/
(3,551 puan) tarafından
Ben eşimle konustum. Eşim öyle biri değil. Hele ki kocası arkadaşı ise ama tabi kimse asla yapmaz diye birşey yok. İnsanlae hep asla dedikleri yerden sınanır. Ama eşimin bana dediği söz şu oldu. Ben kimseye karşılık vermedikçe kimse bişe yapamaz dedi.. Yani benden kaçmaz. Öyle birşey anlarsam ki anlarım 3 çocuk varmış demem koyarım kapının önüne. Gözünün yaşına bakmam. Peygamber gelse affetmem.
(188 puan) tarafından
Benm esimde degil. Goz ucuyla bakmayi bile aldatms olarak goren bi insan. Diyorum ya 7 senedr beraberiz nisanlilik donemnde 1 sene ayri kaldik o zman bile birak sevgili olmayi kmseyle konusmadi çok karşı boyle seylere ama suphe düştü bi kere icime benim :(
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Valla canım kesin kes diyorum hissediyorsan vardır kesin. 7 senedir hiç yaşandığına göre sorun sen de değil sorun onlarda.. Artık ortalık iyice bk oldu. 
(188 puan) tarafından
İşte konussam mi beklesem mi onu blmyorm canm icim hic rahat değil ama :(
(3,551 puan) tarafından
Konuş bence.. Zaten anlarsın.
(188 puan) tarafından
Yarnda bi gidiyim onunla yakalarsam yine o an o ak konusucam canm
0 oy
(125 puan) tarafından
Konusucaksan da bence önden bi zarfla onu yokla bakalım tepkisini ölç derim ya içine böyle bir şey doğuyorsa kesinlikle boş değildir.seni çok iyi anlıyorum 
(188 puan) tarafından
Nasil zarflicam canm ne diyimki bilemedm
(125 puan) tarafından
Canım bilemiyorum ki aradaki diyalogu akıllı kadınsın sen kocanı tanırsın neyi nasıl söyler nerde pot kırar ben kocamı tanırım çapraz sorgu gibi sorarım misal bu akşam sorduğumu 3 gün sonra farklı bir şekilde sorarım varsa yakaladıgım bir farklılık hemen yürürüm üstüne yoksa ve şüphelendiğim bişey varsa susar sürekli sorarım
(188 puan) tarafından
Böyle bi durumda kalmadm eğer yoksa oyle bisey aklna sokmakta istemiyorum o yüzden ne konusucagimida bilemedm o kadar zor ki
(125 puan) tarafından
Yok canim ya bi adamın aklına girmedikçe kimse sokmaz
(188 puan) tarafından
Oda doğru canm
0 oy
(7,354 puan) tarafından
acık acık konuş belkı de bi bunalım bılan gecırıyo buda olabılır
(188 puan) tarafından
Dukkanda olduğu için surekli sikiliyorm diyor ama bu baskalarina bakmasni gerektrmez herlde
(7,354 puan) tarafından
aldatmıyo gercekten bunalıma gırdı olabılır ısler zorluyo konus ısallah aldatmıyodur
(188 puan) tarafından
İnşallah canm :(
0 oy
(82 puan) tarafından
Yaptigin yorumlarida okudum canim eğer hoslantiysa begenmeyse hiç ogrenemicem demişsin de zaten öyleyse bile yalnızca eşinin sana doğruyu söyleyeceğini sanmıyorum aldatmissa da söylemez ancak bunu takip etme amacın varsa ogrenebilirsin bence hoslantoysa bile.. yani mesela uzaktan kendini göstermeden dükkanı izle esin kapıya çıkıyor mu kıza bakiyor mu ya da kız çıkıyor mu bilmiyorum anlatabildim mi ama ben olsam sormaz takip eder peşinde dolanır çaktırmadan herseyini kurcalar öyle öğrenmeye çalışırdim dünyanın en dürüst adamına da sorsan aldattın mi diye eğer seni bosamicaksa evet demez bence
(188 puan) tarafından
Oyletabi haklisin canm sende :/
0 oy
(208 puan) tarafından
Eski postunuza baktım da sadece eşiniz suçlu değil.. aklım almıyor evli bir adama nasıl bakar bir kadın. Sürekli iş değiştiriyor demişsiniz kadın için, edebinle namusunla git çalış niye elalemin evli adamına bakarsın ki. 

Diğer bir durum da belli ki var birşeyler yoksa bir kadın eşinden neden durduk yere şüphelensin. Eşinizi en iyi siz taniyorsunuz size karşı tavırları nasıl evde mesela huylarında değişme var mı. Allah ıslah etsin ya gerçekten ne duymak ne bilmek istiyor insan bu tarz şeyleri ama hepimizin başına gelebilir kimseye yüzde yüz güvenilmez bu hayatta
(188 puan) tarafından
Aynen öyle malesef canm.. Tavırlarında bi degsklik yok her zamanki gibi ama bazı hareketleri iskillendiriyo beni. Suphelendigim icin mi bana garip geliyo onuda anlamadm herşeyi gozume batiyor 2 gündür
tarafından
Malesef evli erkekler moda oldu herkes bakıyor artık eskiden utanılacak bişeydş
(188 puan) tarafından
Allah fırsat vermesin bunlara ne diyelim :/
0 oy
tarafından

Kadın iç gudusel olarak hissediyor.  

Bence bir soru işareti var ise konus canim aklımda duracağına. Zaten eşinin tanıyorsun konuşmasından 1 hareketinden yalan deyin demegini anlarsın.  

(188 puan) tarafından
Oyle tabki canmda boyle seyler nasl sorulurki
tarafından
Bu konuda tecrübem yok .. amamiki kahve yap karşına al güzelce aklından geçenleri sor . Oda zaten birsey varsa anlatır veya bu dışarı bakma işini keser en azından çeki düzen verir kendine . Neticede o fırınları kıza bakışını görmüşsün .
(188 puan) tarafından
Bi kaç gün daha takip edeym devam ederse artk gercekten knusucam baska care yok canm
0 oy
(979 puan) tarafından
Bence kan sen son zamanlarda ndn bylesin noldu fln die blki etmeden
(188 puan) tarafından
Bunu bi denerm canm
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bence kendinize dert arıyorsunuz gibi. Bende çok duygusal şarkılar dinlerim hatta damarın damarınu dinlerim aldatıyor mu oluyorum. Bemce burdaki postlardan etkilenip kuruntu yapmışsınız
(188 puan) tarafından
Buraya 6 aya yakn hic girmiyorm canm. Kadın hisseder derler ya öyle bisey benmksi. Sarkiyida gectm digerler seylerde supheye acik
0 oy
(119,126 puan) tarafından
bi onceki postuna bakip geliyom
(188 puan) tarafından
Gel kuşum gell :(
(119,126 puan) tarafından
baktim huylanmakta cok haklisim malesef☹
(188 puan) tarafından
Umarm haklı ckmam o kadar cok istiyorum ki bunu :(
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Böyle bir şey konuşulmaz yalan söyleyeceğini bile bile soru sorman manasız olur 
(188 puan) tarafından
Napim peki ben yaa :(
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Elden birşey gelemez tam emin olman lazım

(188 puan) tarafından
Olamiyorm olamadkcada kendimi yiyip bitiriyorum :/
0 oy
tarafından
Sen öperken kız görüş açısındamıydı
(188 puan) tarafından
Kiz firinda icerdeydi ben dukkann onundeydm canm. Eşim oraya bi göz attı yol ortasnda oha falan dedi hatta

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 612 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 544 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 977 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Papatyam.68 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 829 göst.